Prekių katalogas

ZHIYUN CRANE 3S PRO

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2945700

1 474,73 €
61,45 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 1 474,73 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 1 474,73 €, eilinės įmokos suma – 61,45 €.
Prekės savybės
Gamintojas
Zhiyun CRANE-3S Pro
 
ZHIYUN CRANE 3S PRO stabilizatorius turi naujos kartos variklius, kurie leidžia naudoti filmavimo įrangą sveriančią iki 6.5 kg. Tai atveria naują pasaulį filmų kūrėjams ir turinio kūrėjams. Didesnėms kino kamerų kombinacijoms vartotojai gali pritvirtintą prailginimo modulį. Turėdamas tris 18650 formato baterijas, „CRANE 3S Pro" gali veikti iki 12 valandų.
 
Zhiyun CRANE-3S Pro 
Dar viena nauja funkcija yra nuimamos rankenos, leidžiančios pasirinkti „TransMount SmartSling" arba „EasySling" rankenas. „TransMount SmartSling" rankenoje yra integruotas valdymo skydelis su „OLED" ekranu, kad būtų galima intuityviai valdyti stabiliaztoriaus Crane 3S ir fotoaparato nustatymus. Su daugybe sriegių skylių, esančių tiek stabilizatoriuje, tiek rankenoje, „CRANE 3S" yra suderinamas su įvairiais priedais. 
 
Zhiyun CRANE-3S Pro
  
Kaip ir ankstesni „LAB" ir „Weebill" modeliai, „Crane 3S" turi galimybę sukurti belaidį ryšį su išmaniuoju telefonu ir naudoti jį kaip pažangų nuotolinio valdymo pultelį. Su „Full HD" (1080p) belaidžiu vaizdo palaikymu išmanusis telefonas veikia kaip monitorius. Tai padės sukomponuoti vaizdą ir apžvelgti svarbius nustatymus. "ViaTouch 2.0" sklandžiai sujungia išmanųjį telefoną ar fotoaparatą su stabilizatoriumi. Įvairius nustatymus, tokius kaip sekimo greitis, diafragma, ISO, užrakto greitis ir kt., galima reguliuoti realiuoju laiku. 
 
.embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }
Klientų atsiliepimai apie šią prekę