Prekių katalogas

Spausdintuvas Epson L810 Foto

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 08 07

Prekės kodas 147826

425,00 €
Prekės savybės
GamintojasEpson
NIC-
Spausdinimo raiška5.760 x 1.440 DPI
FormatasA5
Spalvotas spausdinimasYra
Spausdinimo technologijaRašalinis
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Spausdintuvas Epson L810 Foto
425,00 €

 
L810

 

Spausdinimas itin maža savikaina

L810 yra mūsų pirmasis A4 6 spalvų ITS nuotraukų spausdintuvas su LCD ekranu, užtikrinantis mažas spausdinimo išlaidas ir leidžiantis spausdinti „Epson“ kokybės nuotraukas be kompiuterio.

Spausdinimas be kompiuterio

Aukštos kokybės nuotraukos

Paprasta užpildyti iš naujo

Naudodamas „PictBridge“, šis A4 ITS nuotraukų spausdintuvas lengvai spausdina „Epson“ kokybės standartus atitinkančias ir mažos savikainos nuotraukas iš atminties kortelių arba tiesiai iš fotoaparatų. Puikiai tinkantis fotografams, naudojantiems spausdintuvus renginiuose arba studijoje, L810 užtikrina patikimą aukštos kokybės nuotraukų spausdinimą bei pasižymi tokiomis pažangesnesnėmis funkcijomis, kaip LCD ekranas ir spausdinimas iš CD/DVD.

Apžvalga

Itin maža nuotraukų savikaina

L810 užtikrina nedidelius spausdinimo kaštus ir mažą puslapio spausdinimo savikainą. Su vienu rašalo buteliukų rinkiniu galima išspausdinti net 1 900 10 x 15 cm nuotraukų1, todėl vienos nuotraukos savikaina itin maža.

 

Paprastas naudoti ir patikimas

Paprastas nustatymas ir patikimas spausdinimas didina našumą ir mažina prastovų trukmę. Speciali rašalo talpykla yra visiškai integruota į spausdintuvą, todėl galite džiaugtis nepriekaištingos kokybės spalvotais spaudiniais ir nesijaudinti dėl netvarkos bei problemų, dažnai kylančių naudojant netinkamą rašalą ar trečiųjų šalių rašalo talpyklų sistemas. Naudojant originalius „Epson“ rašalo buteliukus su aiškiomis etiketėmis ir sandariu purkštuku paprasta užpildyti rašalo talpyklą iš naujo. L810 turi 70 ml talpos rašalo talpyklas ir jam suteikiama 12 mėnesių (arba 3 000 puslapių) garantija, todėl galite būti tikri, kad prireikus bus suteikta pagalba. 6,9 cm LCD ekranas leidžia lengvai ir patogiai spausdinti, nenaudojant kompiuterio.

 

„Epson“ kokybės standartus atitinkantis spausdinimas

L810 naudojamas originalus „Epson“ rašalas ir „Epson Micro Piezo“ technologija, nuolat užtikrinanti kokybiškus spaudinius. 10 x 15 cm nuotrauka spausdinama maždaug 12 sek.2, todėl jums nebereikės laukti, kol bus išspausdinti jūsų darbai.

Pagrindinės savybės

„Epson“ kokybė

Speciali, iš naujo užpildoma rašalo talpykla

Apsauga nuo rūpesčių

Suteikiama „Epson“ garantija

Spausdinimas be kompiuterio

Naudodami LCD ekraną spausdinkite iš atminties kortelių ir fotoaparatų

Optimalus kokybės ir kainos santykis

Labai maža spaudinio kaina

Patogus naudotojui

Nesudėtingi paruošiamieji veiksmai

 

1. Nurodyta išeiga nustatyta originaliu „Epson“ metodu, imituojant ISO/IEC 29103 bandomųjų šablonų spausdinimą, kai naudojami keičiami rašalo kasečių rinkiniai. Nurodytos išeigos NĖRA pagrįstos standartu ISO/IEC 29102. Nurodytos išeigos vertės gali skirtis – tai priklauso nuo spausdinamų vaizdų, naudojamo popieriaus tipo, spausdinimo dažnumo ir aplinkos sąlygų, pavyzdžiui, temperatūros. Atliekant pradinę spausdintuvo sąranką, spausdinimo galvutės purkštukams užpildyti sunaudojamas tam tikras kiekis rašalo, todėl pradinio pridedamo rinkinio išeiga gali būti mažesnė. 2. Informacijos apie bandymų sąlygas rasite apsilankę www.epson.eu/testing

 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę