Prekių katalogas

Foto popierius Premium Glossy Photo Paper - A4 - 2x 15 lapų

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 05 26

Nuoroda 329982

13,99 €
Prekės savybės
Foto popierius Premium Glossy Photo Paper - A4 - 2x 15 lapų
13,99 €
Foto popierius Premium Glossy Photo Paper - A4 - 2x 15 lapų

Baikite kurti nuotraukas
Neapsiribokite prastesniu popieriumi – šis „Premium Glossy Photo Paper“ popierius gali atskleisti tikrąjį jūsų nuotraukų grožį. Šis neprilygstamas aukščiausios kokybės fotopopierius padės baigti kurti visas nuotraukas – nuo stulbinamų peizažų iki brangių šeimos akimirkų. Ant šio popieriaus atspausdintos nuotraukos ne tik puikiai atrodo, jį ir malonu liesti, nes padengtas derva ir yra 255 gsm svorio.
 
Geriausia sąveika
Ant šio popieriaus atspausdinus „Epson“ rašalu, nuotraukos nenusitrina, yra atsparios vandeniui, vaiskių spalvų, puikių atspalvių ir nepriekaištingo aiškumo. Geriausią kokybę šiuo popieriumi pasieksite naudodami „Epson“ rašalą ir spausdintuvus. Tai reiškia, kad vaizdai bus tokie, kokius juos prisimenate, – natūralių spalvų, su tolygiais perėjimais, tikroviškais odos atspalviais ir ne tik.
 
Gėrėkitės savo nuotraukomis ilgus metus
Šis popierius sukurtas ir išbandytas, kad ilgam išsaugotų greitai prabėgančias akimirkas, jei spausdinate mūsų spausdintuvais ir rašalu.
 
Puikus pasirinkimas bet kuriam spausdintuvui
Mūsų popieriumi išgaunama nepriekaištinga kokybė naudojant ir kitų gamintojų spausdintuvus bei rašalą, kad „Epson“ patirtimi galėtų pasinaudoti kiekvienas.
 
Techninia parametrai:
 
Tipas: Photo
Tankis: 255 g/m²
Dydis: A4
 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę