Prekių katalogas

Quut smėlio žaislas Triplet, violetinis

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 164909

1,99 €
5,99 €
Sutaupote
4,00 €
 
Charakteristikos
GamintojasQuut
Prekės kategorijaSmėlio žaislai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Triplet - tai unikalus daugiafunkcinis smėlio žaislas, kuriuo smagu ir lengva naudotis. Tai kastuvas, grėbliukas ir smėlio sietelis viename. Be to, tuščiavidurė rankena gali būti naudojama kaip vandens piltuvėlis. Vaikas negalėtų norėti daugiau!
Kastuvėliu galima kasti duobes ir griovius, statyti pamatus. Tuomet smėlio sietu galima išsijoti kriaukleles ir akmenukus, kad smėlis taptų tinkamas žaidimui. Grėblys vaikams leis užsiimti papildomu kūrimu.
„Quut“ žaislai sukurti atsižvelgiant į vaikų elgesį paplūdimyje. Jie išmanaus dizaino ir ilgaamžiai. Jie estetiški, su jais smagu žaisti, tad neabejojame, kad vaikai juos su savimi ims kiekvieną kartą eidami į paplūdimį. Daugiau jokių įtrūkusių kibirėlių. Jokių sulūžusių kastuvėlių. Jokių paliktų plastiko atliekų. Tai puikus būdas vaikams gerai praleisti dieną prie vandens ir palikti švarų paplūdimį.
Matavimai:
- Dydis: 18,3 x 17,2 x 24,5 cm.
- Svoris: 85 g.
Rekomenduojamas amžius: nuo 18 mėn.

 

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę