Prekių katalogas

Quut smėlio - vonios žaislas Sloopi

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 158524

2,99 €
5,99 €
Sutaupote
3,00 €
 
Charakteristikos
Gamintojas
Amžius5-6
Prekės kategorijaSmėlio žaislai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Sloppi - tai stabiliausias kada nors sukurtas žaislas-laivelis. Šis žaislas susideda iš 3 dalių - dviejų laivelių ir permatomo dangtelio, bei skatina mažuosius tyrinėti, lavina jų vaizduotę.


Ir nepamirškite nusinešti Sloppi į paplūdimį - su juo suformuosite nuostabius smėlio laivelius, o permatomas dangtelis padės pamatyti, kas slepiasi po vandeniu.
- Išmatavimai: 16 x 16 x 4,5 cm cm.

- Svoris: 110 g.

Medžiaga: PP

Rekomenduojamas amžius: nuo 3 m.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę