Prekių katalogas

Skalbimo mašina su džiovinimu Whirlpool FWDD1071681B EU

1-4 d.d.

Delivery time on 2020 09 25

Prekės kodas 334508

524,99 €
21,87 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 524,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 524,99 €, eilinės įmokos suma – 21,87 €.
Užnešimas 15,00 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 99,50 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 110,00 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 162,50 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 136,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 162,50 €
Prekės savybės
GamintojasWhirlpool
Drėgmės jutiklisYra
Garų generatoriusNėra
Batų džiovinimo lentynėlėNėra
Gręžimo efektyvumo klasėA
Inverterinis variklisTaip
Gylio intervalas, cm56-60 cm
Triukšmo lygis gręžiant83 dB (A)
Triukšmo lygis skalbiant53 dB (A)
Metinės energijos sąnaudos (220 ciklų)1220 kWh/metus
Energijos klasėA
Džiovinimo funkcijaYra
Būgno talpa, kg10
Būgno talpa džiovinant, kg7
Gręžimo greitis, aps./min.1600
Skalbimo programų skaičius +14
Skalbimo pradžios atidėjimas +Ne
Užraktas nuo vaikų +Ne
Garsinis signalas +Taip
Triukšmo lygis59 dB (A)
Pločio intervalas, cm50 - 59 cm
Ekranėlis +LCD
Pūkų filtras +Ne
Gylis60.5
Plotis59.5
SpalvaBalta
Aukštis85
Disbalanso kontrolė +Ne
Prekės kategorijaSkalbimo mašinos
Svoris73.4 kg

Vis rečiau matome skalbinius džiovinamus balkonuose ar namų kiemuose. Žmonės nebesikrato inovacijų, o namuose vis dažniau atsiranda skalbinių džiovyklė, kuri su džiovinimu susidoroja greitai ir efektyviai. Tačiau kai tiek daug gamintojų siūlo skirtingų tipų modelius, kaip pasirinkti tinkamą? Šis gidas padės išsiaiškinti modelių skirtumus, džiovyklių privalumus ir trūkumus.

Džiovyklių tipai

Gamintojai siūlo 3 skirtingų tipų skalbinių džiovykles:

Ventiliacinės džiovyklės. Šio tipo džiovyklės siurbia orą iš aplinkos, jį įkaitina ir įpučia į dideliu greičiu besisukantį būgną. Ten oras išgarina drėgmę susikaupusią skalbiniuose. Karštas oras ir drėgmė pašalinami iš patalpos pro atvirą langą arba ventiliavimo angą. Deja, šio tipo džiovyklės veikimo metu labai įkaitina ir sudrėkina patalpą, todėl būtina pasirūpinti gera patalpos ventiliavimo sistema. Ventiliacinių džiovyklių pliusas- gera kaina.

Kondensacinės džiovyklės. Kondensacinę džiovyklę galima montuoti gerai vėdinamos patalpos vietoje, nes jai  nereikalinga išorinė ventiliavimo sistema. Iš skalbinių surinkta drėgmė yra talpinama specialioje talpoje, kurioje susikaupusį skystį reikia reguliariai ištuštinti. Kai kuriuose modeliuose skystis nubėga į skalbimo mašinos naudojamą kanalizaciją.

Džiovyklės su šilumos siurbliu. Tai kondensacinių džiovyklių rūšis. Šios džiovyklės drabužių išskiriamą orą atšaldo ir jį nusausina. Tokio tipo džiovyklės naudoja dvigubai mažiau elektros energijos nei tradicinės. Jos ne tik dirba tyliau, bet ir švelniau elgiasi su skalbiniais nei kitų tipų džiovyklės.

 

Kaip veikia šilumos siurblys?

Džiovyklės veikia uždaru režimu. Nei karštas oras, nei drėgmė nėra paleidžiami į išorę. Vietoje to, oras nukreipiamas į garintuvą, kur yra atšaldomas. Temperatūrų pokytis priverčia garus virsti vandens lašeliais, o susikaupęs skystis pašalinamas drenažiniais kanalais. Likęs oras vėl įšildomas ir įpučiamas į būgną.
Pučiamas karštas ir drėgnas oras vėsinamas vienoje sistemos pusėje šaldymo skysčiu užpildytos hermetiškos vamzdelių grandinės pagalba. Sušilęs šaldymo skystis virsta dujomis ir patenka į kompresorių, kuris aukšto slėgio pagalba dar labiau įkaista. Tada karštos dujos vamzdeliais nukreipiamos į tolimesnę radiatorių zoną, kur jos vėl sušildo ką tik pravėsusią ir drėgmės atsikračiusią oro srovę.
Šilumos siurblys leidžia dvigubai sumažinti elektros poreikius. Jau nekalbant apie tai, kad vonios kambarys visada išlieka sausas ir vėsus.


Kada verta rinktis skalbyklę-džiovyklę?

Ne visi namuose nori dviejų skirtingų prietaisų, vieniems tai per brangu, kitiems namų erdvės užkrovimas. Tokiu atveju verta rinktis skalbyklę-džiovyklę. Kaip jau supratote, ji ne tik skalbia bei gręžia, bet ir džiovina drabužius. Deja, norint išdžiovinti visus skalbinius, teks tai daryti per du kartus. Džiovinant skalbinius jiems reikia daugiau erdvės, kad jie tinkamai išdžiūtų. Taip pat, specializuotos džiovyklės ar skalbyklės turi daugiau naudingų funkcijų ir programų nei skalbyklė-džiovyklė.

Džiovyklės talpa

Talpa yra matuojama tokiu pat principu kaip ir skalbyklių t. y. kilogramais. Jei jums įdomu kaip atrodo kilogramas skalbinių, tai vieno asmens drabužių komplektas, įskaitant kelnes, apatinį trikotažą, kojines ir rankšluostį. Džiovyklių talpa gali siekti nuo 3 iki 9 kilogramų. Didelės talpos būgnas užtikrina geresnį oro cirkuliavimą, pagreitina skalbinių džiovinimą ir sumažina energijos sąnaudas. Papildoma erdvė, taip pat, sumažina skalbinių glamžymosi, klosčių kiekį.

Energijos suvartojimas

Energijos klasės skirstomos paprastai, kaip ir dauguma buities elektros prietaisų. Mažiausiai elektros energijos suvartoja šilumos siurblius turinčios džiovyklės. Joms paprastai suteikiama A+++ energijos efektyvumo klasė. Šilumos siurblys padeda sumažinti energijos poreikius, neprailgindamas džiovinimo laiko. Taip pat, tobulinamos ir paprastos kondensacinės džiovyklės. Geriausi šio tipo modeliai turi A, A+ arba A++ energijos efektyvumo klasę.

Temperatūros nustatymai ir naudingos funkcijos

Dėl galimybės rinktis temperatūrą, džiovyklės tinka įvairiems audiniams džiovinti. Galite būti tikri, kad nepažeidžiama jų struktūra bei palaikoma optimali drėgmė. Dauguma džiovyklių turi du temperatūros režimus, skirtus medvinei ir sintetiniams audiniams. Kai kurios džiovyklės turi programas, skirtas šilkui ar vilnai.
Sulipusiems skalbiniams atskirti naudojamas reversinis būgno darbo režimas. Jo metu būgnas sukasi į skirtingas puses, o tarp klosčių patekęs oras užtikrina tolygų džiovinimą. Dar viena naudinga funkcija- raukšlių priežiūra. Ji naudojama norint užtikrinti, kad ilgiau džiovyklėje užsibuvusius skalbinius būtų lengviau išlyginti

Jutiklinis džiovinimas

Dar viena funkcija leidžianti gerokai sumažinti elektros energijos sąskaitą. Džiovinimo ciklas reguliuojamas atsižvelgiant į skalbinių drėgnumą, kuris nustatomas įmontuotais jutikliais. Baigiantis džiovinimo ciklui, šildymo elementas atjungiamas. Į skalbinius pradedamas pūsti vėsesnis kambario temperatūros oras. Taip pašalinamas drabužių elektrostatinis krūvis.

Garų programa

Garų funkcija visada naudojama po džiovinimo. Garai padeda skalbiniams atgauti apimtį ir stangrumą, medžiagos mažiau glamžosi. Taip pat, pašalinami nemalonūs kvapai, bakterijos bei dulkiu erkutės - tai yra labai svarbu alergiją turintiems žmonėms.

 

Skalbyklė - džiovyklė 12 + 2 skalbimo-džiovinimo programos, SenseInverter variklis, Soft move - skirtingi būgno judesiai, Fresh Care+ funkcija, mišrių ir sportinių audinių, Greita 30 min, didelės apimties, vilnos ir sintetinių bei švelnių audinių programos; Colours15C programa, yra galimybė parinkti džiovinimo režimus, galimybė sutrumpinti programą, galimybė reguliuoti apsukas, ciklo pradžios atidėjimas, galimybė pasirinkti tik džiovinimo ciklą, ciklo pabaigos garsinis signalas, apsauga nuo vaikų veiksmų, putų kontrolė. Triukšmo lygis skalbiant 53 dBA, triukšmo lygis gręžiant 83 dBA. Metinės el.sąnaudos 230 kWh.
Džiovinimo našumas: 7 kg • Didžiausias gręžimo greitis: 1600 aps./min. • Skalbimo garso lygis 53 dB(A) / džiovinimo garsio lygis 59 dB(A) / gręžimo garso lygis 83 dB(A) • „6TH Sense“ technologija • Vandens suvartojimas 100 • Pradžios atidėjimas 1–24 val. • Skalbimas ir džiovinimas, 45 min. • Skalbimas ir džiovinimas, 90 min. • Programa „Chrono 30“ • „Eco Cotton“ • Didelės apimties skalbinių programa • „Colours 15°“ • „Rapid“ • jautrūs audiniai • Programos progreso indikatoriai • Mechaninis valdymas • Vilna • Skalavimas ir gręžimas • Pradėti / pristabdyti • Sintetika • Baltos apdaila • Skalbimo ir gręžimo efektyvymo klasė: A, A • „SenseInverter“ variklis • 14 programų • Gręžimo efektyvumo klasė: A • Elektroninis valdymas • Ciklo indikatorius • Gaminio matmenys (AxPxG): 850x595x605 mm • LCD ekranas • Būgno talpa: 71 l
Klientų atsiliepimai apie šią prekę