Prekių katalogas

Skalbinių džiovyklė Miele TDB 230 WP

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 02 27

Nuoroda 267153

779,00 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 145,22 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 160,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 238,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 199,75 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 238,70 €
Užnešimas 19,00 €
Prekės savybės
EkranėlisYra
Būgno talpa7 kg
Pūkų filtrasYra
Surinkimo šalisVokietija
Drėgmės jutiklisYra
Džiovinimo tipasHeat Pump
Garų generatoriusNėra
Energijos sąnaudos211 kWh per metus
Užraktas nuo vaikųYra
Nesiglamžymo funkcijaYra
Laiko atidėjimo funkcijaYra
Batų džiovinimo lentynėlėNėra
Būgno apšvietimasYra
Svoris58 kg
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Energijos klasėA++
Triukšmo lygis64 dB (A)
Gylis63.6 cm
Montavimo tipasLaisvai pastatoma
Plotis59.6 cm
Aukštis85 cm

Vis rečiau matome skalbinius džiovinamus balkonuose ar namų kiemuose. Žmonės nebesikrato inovacijų, o namuose vis dažniau atsiranda skalbinių džiovyklė, kuri su džiovinimu susidoroja greitai ir efektyviai. Tačiau kai tiek daug gamintojų siūlo skirtingų tipų modelius, kaip pasirinkti tinkamą? Šis gidas padės išsiaiškinti modelių skirtumus, džiovyklių privalumus ir trūkumus.

Džiovyklių tipai

Gamintojai siūlo 3 skirtingų tipų skalbinių džiovykles:

Ventiliacinės džiovyklės. Šio tipo džiovyklės siurbia orą iš aplinkos, jį įkaitina ir įpučia į dideliu greičiu besisukantį būgną. Ten oras išgarina drėgmę susikaupusią skalbiniuose. Karštas oras ir drėgmė pašalinami iš patalpos pro atvirą langą arba ventiliavimo angą. Deja, šio tipo džiovyklės veikimo metu labai įkaitina ir sudrėkina patalpą, todėl būtina pasirūpinti gera patalpos ventiliavimo sistema. Ventiliacinių džiovyklių pliusas- gera kaina.

Kondensacinės džiovyklės. Kondensacinę džiovyklę galima montuoti gerai vėdinamos patalpos vietoje, nes jai  nereikalinga išorinė ventiliavimo sistema. Iš skalbinių surinkta drėgmė yra talpinama specialioje talpoje, kurioje susikaupusį skystį reikia reguliariai ištuštinti. Kai kuriuose modeliuose skystis nubėga į skalbimo mašinos naudojamą kanalizaciją.

Džiovyklės su šilumos siurbliu. Tai kondensacinių džiovyklių rūšis. Šios džiovyklės drabužių išskiriamą orą atšaldo ir jį nusausina. Tokio tipo džiovyklės naudoja dvigubai mažiau elektros energijos nei tradicinės. Jos ne tik dirba tyliau, bet ir švelniau elgiasi su skalbiniais nei kitų tipų džiovyklės.

 

Kaip veikia šilumos siurblys?

Džiovyklės veikia uždaru režimu. Nei karštas oras, nei drėgmė nėra paleidžiami į išorę. Vietoje to, oras nukreipiamas į garintuvą, kur yra atšaldomas. Temperatūrų pokytis priverčia garus virsti vandens lašeliais, o susikaupęs skystis pašalinamas drenažiniais kanalais. Likęs oras vėl įšildomas ir įpučiamas į būgną.
Pučiamas karštas ir drėgnas oras vėsinamas vienoje sistemos pusėje šaldymo skysčiu užpildytos hermetiškos vamzdelių grandinės pagalba. Sušilęs šaldymo skystis virsta dujomis ir patenka į kompresorių, kuris aukšto slėgio pagalba dar labiau įkaista. Tada karštos dujos vamzdeliais nukreipiamos į tolimesnę radiatorių zoną, kur jos vėl sušildo ką tik pravėsusią ir drėgmės atsikračiusią oro srovę.
Šilumos siurblys leidžia dvigubai sumažinti elektros poreikius. Jau nekalbant apie tai, kad vonios kambarys visada išlieka sausas ir vėsus.


Kada verta rinktis skalbyklę-džiovyklę?

Ne visi namuose nori dviejų skirtingų prietaisų, vieniems tai per brangu, kitiems namų erdvės užkrovimas. Tokiu atveju verta rinktis skalbyklę-džiovyklę. Kaip jau supratote, ji ne tik skalbia bei gręžia, bet ir džiovina drabužius. Deja, norint išdžiovinti visus skalbinius, teks tai daryti per du kartus. Džiovinant skalbinius jiems reikia daugiau erdvės, kad jie tinkamai išdžiūtų. Taip pat, specializuotos džiovyklės ar skalbyklės turi daugiau naudingų funkcijų ir programų nei skalbyklė-džiovyklė.

Džiovyklės talpa

Talpa yra matuojama tokiu pat principu kaip ir skalbyklių t. y. kilogramais. Jei jums įdomu kaip atrodo kilogramas skalbinių, tai vieno asmens drabužių komplektas, įskaitant kelnes, apatinį trikotažą, kojines ir rankšluostį. Džiovyklių talpa gali siekti nuo 3 iki 9 kilogramų. Didelės talpos būgnas užtikrina geresnį oro cirkuliavimą, pagreitina skalbinių džiovinimą ir sumažina energijos sąnaudas. Papildoma erdvė, taip pat, sumažina skalbinių glamžymosi, klosčių kiekį.

Energijos suvartojimas

Energijos klasės skirstomos paprastai, kaip ir dauguma buities elektros prietaisų. Mažiausiai elektros energijos suvartoja šilumos siurblius turinčios džiovyklės. Joms paprastai suteikiama A+++ energijos efektyvumo klasė. Šilumos siurblys padeda sumažinti energijos poreikius, neprailgindamas džiovinimo laiko. Taip pat, tobulinamos ir paprastos kondensacinės džiovyklės. Geriausi šio tipo modeliai turi A, A+ arba A++ energijos efektyvumo klasę.

Temperatūros nustatymai ir naudingos funkcijos

Dėl galimybės rinktis temperatūrą, džiovyklės tinka įvairiems audiniams džiovinti. Galite būti tikri, kad nepažeidžiama jų struktūra bei palaikoma optimali drėgmė. Dauguma džiovyklių turi du temperatūros režimus, skirtus medvinei ir sintetiniams audiniams. Kai kurios džiovyklės turi programas, skirtas šilkui ar vilnai.
Sulipusiems skalbiniams atskirti naudojamas reversinis būgno darbo režimas. Jo metu būgnas sukasi į skirtingas puses, o tarp klosčių patekęs oras užtikrina tolygų džiovinimą. Dar viena naudinga funkcija- raukšlių priežiūra. Ji naudojama norint užtikrinti, kad ilgiau džiovyklėje užsibuvusius skalbinius būtų lengviau išlyginti

Jutiklinis džiovinimas

Dar viena funkcija leidžianti gerokai sumažinti elektros energijos sąskaitą. Džiovinimo ciklas reguliuojamas atsižvelgiant į skalbinių drėgnumą, kuris nustatomas įmontuotais jutikliais. Baigiantis džiovinimo ciklui, šildymo elementas atjungiamas. Į skalbinius pradedamas pūsti vėsesnis kambario temperatūros oras. Taip pašalinamas drabužių elektrostatinis krūvis.

Garų programa

Garų funkcija visada naudojama po džiovinimo. Garai padeda skalbiniams atgauti apimtį ir stangrumą, medžiagos mažiau glamžosi. Taip pat, pašalinami nemalonūs kvapai, bakterijos bei dulkiu erkutės - tai yra labai svarbu alergiją turintiems žmonėms.

 

Skalbinių džiovyklė Miele TDB 230 WP
779,00 €
Gležni skalbiniai

Optimali dirbtinio pluošto priežiūra. Rūpinasi sintetiniu pluoštu: su specialia programa sintetiniai audiniai ilgai išlaiko formą ir išlieka gražūs.

Viršutiniai marškiniai

"Business as usual" Apsaugo nuo glamžymosi: sumažina raukšles ir gerokai palengvina palaidinių ir marškinių lyginimą.

Vilnonių audinių baigiamasis apdorojimas

Tausojantis Jūsų mėgstamiausių rūbų skalbimas. Gražiai pūkuoti: ypač švelni jautrių vilnonių skalbinių priežiūra.

Skubioji

Džiovinimas per trumpiausią laiką. Kai reikia paskubėti: net ir nedaug skalbinių greitai išdžius ir bus vėl naudojami.

Džinsai

Efektyvi apsauga nuo glamžymosi ir dryžių. Tobuli rezultatai: tausoja Jūsų mėgstamus džinsus nuo negražių, išbalintų dryžių ir raukšlių.

Viršutiniai drabužiai

Speciali programa aukštųjų technologijų audiniams. Švelnus džiovinimas neprarandant funkcionalumo: išlaiko funkcines daugiasluoksnio membraninio audinio savybes.
 
Impregnavimas
 
Suteikite audiniams funkcionalumo. Geriausias įmanomas efektas: šiluminis įjungimas rūpinasi optimaliausia, vandeniui atsparia funkcija.
 
Apsauga nuo glamžymo
 
Automatinis atlaisvinimas. Praktiška: pasibaigus programai, skalbiniai atlaisvinami ir taip apsaugomi nuo susiglamžymo.Jeigu savo tekstilės gaminių neišimate iškart pasibaigus programai, apsaugos nuo susiglamžymo funkcija kas tam tikrą laikotarpį išmėto Jūsų skalbinius, kad jie nesusiglamžytų.

Emaliu padengta priekinė dalis

Aukščiausios klasės paviršiai.Ne tik akims: danga yra atspari įbrėžimams, rūgštims ir korozijai, ją lengva valyti."Miele" yra vienintelis buitinių elektros prietaisų gamintojas, kuris emaliuoja visų skalbyklių, džiovyklių ir skalbyklių-džiovyklių priekines dalis. Kokybiškas emalės sluoksnis yra atsparus įbrėžimams, korozijai, rūgščiai ir šarmui, jį lengva valyti, jis apsaugo spalvą.
 
"EcoDry" technologija

Taupykite visą džiovyklės tarnavimo laiką.Filtrų sistema ir techn. priežiūros nereik. šilumokaitis užtikrina mažas energ. sąnaudas ir trumpą veikimą."Miele" "EcoDry" technologija užtikrina mažas energijos sąnaudas ir trumpą džiovinimo trukmę. Efektyvus filtrų sistemos ir techninės priežiūros nereikalaujančio šilumokaičio derinys neleidžia pūkeliams kauptis šilumokaityje ir taip mažinti prietaiso našumą. "Miele" džiovyklėse su šiluminiu siurbliu įdiegta "EcoDry" funkcija, kuri visą eksploatavimo laiką užtikrina mažas sąnaudas.
 
Geriausia kondensacijos efektyvumo klasė
 
Minimalus drėgmės praradimas – sausesnė aplinka. Patikimiausia apsauga: 50 % maž. drėgmės praradimas, palyginti su A kondensacijos efektyvumo klasės reikalavimais. Kitas svarbus džiovyklių kokybės kriterijus – sandarumas. Kuo mažiau džiovyklė praranda drėgmės-šilumos, tuo aukštesnis kondensacijos poveikis. Juo labiau, kad didelis drėgmės praradimas uždarose patalpose ganėtinai kenksmingas: kondensatas gali suformuoti ant sienų pelėsį, kas kelia grėsmę pastato konstrukcijai. "Miele" džiovyklėms būdingos aukštos sandarumo vertės, o tuo pačiu ir aukšta kondensacijos efektyvumo klasė.
 
Heat Pump technologija
Klientų atsiliepimai apie šią prekę