Prekių katalogas

Skalbimo mašina AEG L7FBE69SA AUTODOS

1-2 d.d.

Delivery time on 2021 06 14

Prekės kodas 320062

665,99 €
27,75 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 665,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 665,99 €, eilinės įmokos suma – 27,75 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 124,88 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 138,20 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 204,80 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 171,50 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 204,80 €
Užnešimas 15,00 €
Technikos prijungimas 49,00 €
Prekės savybės
GamintojasAEG
Garų generatoriusYra
Gręžimo efektyvumo klasėA
Inverterinis variklisTaip
Skalbyklės tipasSkalbinių pakrovimas iš priekio
Gylio intervalas, cm61 ir daugiau cm
Triukšmo lygis gręžiant77 dB (A)
Triukšmo lygis skalbiant51 dB (A)
Metinės energijos sąnaudos (220 ciklų)152 kWh/metus
Energijos klasėA+++ ir geriau
Džiovinimo funkcijaNėra
Būgno talpa, kg9
Būgno talpa džiovinant, kgBe džiovinimo
Skalbimo mašinos tipasPakraunama iš priekio
Gręžimo greitis, aps./min.1600
Automatinis skalbinių svėrimas +Taip
Skalbimo programų skaičius +21
Skalbimo pradžios atidėjimas +Taip
Reguliuojama skalbimo temperatūra +Taip
Užraktas nuo vaikų +Taip
Pločio intervalas, cm60 - 69 cm
Montavimo tipasLaisvai pastatomas
Elektros energijos sąnaudos metams, kWh +152
Ekranėlis +Taip
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Gylis66 cm
Plotis60 cm
SpalvaBalta
Aukštis85 cm
Disbalanso kontrolė +Taip
Prekės kategorijaSkalbimo mašinos
Svoris77,5 kg

Taupydami laiką kasdien, dažniausiai renkamės išmanius ir praktiškus sprendimus savo namams. Vienas iš tokių – skalbimo mašina, be kurios nei viena šeima neįsivaizduotų savo kasdienės ruošos darbų. Tačiau norėdami nusipirkti ar pasikeisti skalbimo mašiną, dažnai savęs klausiame, koks gamintojas geriausias, kokias funkcijas turi atlikti skalbimo mašina, galiausiai – koks modelis tiktų? Atsakymai į visus Jums rūpimus klausimus pateikti žemiau.

Pats skalbimo procesas nesikeitė nuo pat jo atsiradimo pradžios. Šiais laikais tai atliekama ne rankiniu būdu, o mechaniniu (mirkymas, skalbimas, skalavimas, gręžimas). Mechaninėms skalbimo mašinoms šiandien naudojama elektra ir cheminės medžiagos. Tad, rinkdamiesi skalbimo mašiną, įvertinkite, kaip yra atliekama kiekviena prieš tai įvardinta funkcija.
 
Norėdami išsirinkti skalbimo mašiną, visų pirma įvertinkite savo namų aplinką, kurioje ji bus talpinama. Ar turite pakankamai vietos, ar atvirkščiai – norite jos užimti kuo mažiau? Tokiu atveju, Jums labiausiai tiktų iš viršaus pakraunama skalbyklė, kuri užims ne daug vietos ir bus kompaktiška. Jeigu vietos namuose pakankamai, siūlome įsigyti iš šono pakraunamą skalbimo mašiną, kurią galėsite integruoti į kitus baldus. Šio tipo skalbyklės yra pačios populiariausios pasaulyje.

Iš viršaus pakraunamos skalbimo mašinos

Privalumai:
Kompaktiškos, užima ne daug vietos;
Didelė talpa – galima įsigyti iki 5 kg sausų skalbinių;
Patogesnis naudojimas – nereikia lankstytis pakraunant ir iškraunant skalbinius;

Trūkumai:

Mažesnio stabilumo nei pakraunamos iš priekio mašinos;
Nepraktiška viršutinė skalbyklės dalis – reikia nuolat atidarinėti;
Brangesnės;
 

 

Iš priekio pakraunamos skalbimo mašinos

Privalumai:
Didesnis talpumas;
Didesnis stabilumas;
Patraukli kaina;

Trūkumai:

Užima daugiau vietos;

 

 

 


Talpa
Varijuoja ir gali kisti priklausomai nuo to, kiek sausų skalbinių telpa vieno skalbimo metu. Perkamiausios – 3,5 – 6 kg talpos skalbyklės. Šiuolaikinėse skalbimo mašinose galite talpinti ir mažesnį skalbinių kiekį – skalbimo metu būgnas yra pasveriamas ir į jį prileidžiama tik tiek vandens, kiek reikia esamam skalbinių kiekiui išskalbti.

Vieta
Kaip ir minėjome anksčiau - vietą, kurioje statysite skalbimo mašiną reikia apgalvoti iš anksto. Vakarų tradicija - gyvenamuosiuose būstuose skalbimo mašinos netalpinamos, joms yra skiriamos atskiros patalpos. Ši tendencija atkeliauja ir pas mus, kadangi pastatyti skalbimo mašiną namuose tampa vis sudėtingiau dėl būsto išplanavimo. Tam dažniausiai pasitarnauja vonios kambarys, virtuvė ar koridorius. Tačiau ir šios vietos turi trūkumų – dėl drėgmės vonioje genda skalbyklių mechanizmas ir elektronika, virtuvėje, kur gaminamas maistas skalbyklės išskiria tam tikrus chemikalus ir kitas dalelytes, o koridoriuje nėra pakankamai išvystytas kanalizacijos mazgų kanalas bei vandentiekis.

Dydis
Įvardinami trys populiariausi ir perkamiausi skalbyklių dydžiai – standartinės, siauros bei mažagabaritinės. Standartinės skalbyklės atitinka (AxPxG) 85x60x58 cm matmenis. Jos tiks geriausiai, jei namuose turite pakankamai erdvės. Šioms skalbyklėms palikite apie 5cm atstumą iki sienos – jis reikalingas instaliacijoms ir vamzdžiams prijungti. Siaurų skalbyklių gylis (37-48) labiausiai tinka statyti virtuvėje ar koridoriuje. Jei Jūsų namuose yra nedaug vietos ir norite ją sutaupyti – rinkitės mažagabaritines (67x50x40 cm), pakraunamas iš viršaus skalbimo mašinas.


Elektros energijos sąnaudos
Elektros energijos sąnaudos yra žymimos raidėmis nuo A iki G. Aukščiausios A klasės skalbimo mašinos sunaudoja mažiausiai elektros energijos. Šiandien galite rasti ir kitaip žymimų skalbyklių - A+, A++ bei A+++. Pagal Europos Sąjungos direktyvas ,,+“ simbolis reiškia, kad elektros energija yra sutaupoma papildomai 10%. Kuo daugiau ,,+“ simbolių, tuo labiau yra pagerintas šis standartas. Šiuo metu ekonomiškiausia skalbimo mašina sutaupo iki 30% daugiau elektros energijos ir yra žymima A+++.

Iš viršaus pakraunamų skalbimo mašinų elektros energijos sąnaudos:
A klasė – 1,1 Kw/h (6kg sausų skalbinių)
A++ klasė – 0.93 Kw/h (6kg sausų skalbinių)
 
Iš priekio pakraunamų skalbimo mašinų elektros energijos sąnaudos:
A klasė – 1,14 Kw/h (6kg sausų skalbinių)
A++ klasė – 0,93 Kw/h (6kg sausų skalbinių)

Skalbimo ir gręžimo klasės
Skalbiant yra svarbus ne tik elektros energijos suvartojimas. Skalbimui ir gręžimui taip pat yra taikomi standartai, kurie žymimi nuo A iki G. Aukščiausios A klasės skalbimo mašinos išskalbs ir išgręš Jūsų skalbinius be priekaištų, o su A klasės gręžimu skalbinius ištrauksite beveik sausus.

Gręžimo greitis
Daugumoje skalbyklių gręžimo greitis siekia iki 1200 apsisukimų per minutę. Yra galimybė įsigyti skalbykles, kurios gręžia dar greičiau, tačiau jos kainuos brangiau ir bus triukšmingos.
 
Triukšmo lygis
Triukšmo lygmuo skalbyklėje yra matuojamas tiek skalbimo tiek gręžimo momentu. Skalbiant jis gali svyruoti 48 dB – 62 dB, o gręžiant nuo 67 dB iki 74 dB. Pačios tyliausios skalbimo mašinos yra gaminamos su invertoriniu varikliu, kuris užtikrina tylų, vos girdimą (iki 48 dB) skalbimą.
Programos

Šiuolaikinėse skalbimo mašinose programų ir funkcijų įvairovė yra palyginamai mažesnė nei buvo anksčiau. Esant dideliam programų kiekiui, vartotojas  gali būti suklaidintas ir pasirinkti ne tokią programą, kurios reikia. Naujosios skalbimo mašinos turi 3-4 pagrindines funkcijas, kurios apibrėžia skirtingus audinių tipus bei kelias pridėtines pagal vartotojo poreikius – papildomas skalavimas (skirta alergiškiems žmonėms, mažamečių vaikų rūbams), mirkymas, dėmių šalinimas, intensyvus skalbimas, greitasis skalbimas ir kt.

Paskutiniu metu pagal vis didėjančius vartotojų poreikius yra kuriamos papildomos programos, tokios kaip vilnos ar apatinių baltinių, antibakterinės (ši programa gali išlaikyti net 65°C temperatūrą iki 10 minučių, sunaikina dauguma bakterijų ir alergenų iš patalynės bei vaikų drabužių).

Šiandien pagal savo poreikį galite įsigyti mechanines, mechanines-elektronines bei elektronines skalbimo mašinas. Gamintojai, norėdami supaprastinti skalbyklių valdymą ir jų neapkrauti, integruoja sensorinius ar elektroninius ekranus/mygtukus.
,,Whirlpool“ gamintojas siūlo išmėginti ,,6-ojo jausmo“ technologijos skalbykles, kurios automatiškai nustato temperatūrą, gręžimo greitį, skalavimą ir kt. Skalbiant šios technologijos pagalba galite sutaupyti iki 30% vandens, 25% elektros energijos ir 20% laiko sąnaudų.

Metinės elektros energijos sąnaudos: 152 kWh.
 
Metinės vandens sąnaudos: 10 500 l.
 
Protex™ audinius tausojantis būgnas.
 
ProSense™ - technologija, parenkanti optimalų skalbimo ciklo laiką atsižvelgiant į įkrovos dydį bei optimalias vandens sąnaudas atsižvelgiant į audinio vandens sugertį (skalbimo ciklas pritaikomas net prie mažų įkrovų: 1-2 Kg).
 
AutoDos™ - automatinė dozavimo technologija, skirta neperdozuoti skalbimo priemonių ir naudojama tik su skystais skalbikliais.
 
PlusSteam™ - technologija, kai skalbimo metu purškiami garai, ko pasekoje iki 30% sumažinamos raukšlės audiniuose.
 
ÖKOInverter™ - ilgamžis variklis be anglinių šepetėlių, kurio dėka užtikrinamos mažos el. sąnaudos bei triukšmingumas, bei iki 25% pasiekiamas greitesnis skalbimas neprarandant kokybės.
 
SoftPlus™ - technologija, kuri prieš paskutinį skalavimą išskirsto audinius po būgną tolygiai, kad minkštiklis būtų geriau įsisavinamas, o nesikoncentruotų vienoje vietoje.
 
Silent System™ - skalbyklė turinti specialią izoliavimo sistemą, veikia nepaprastai tyliai.
 
Direct spray™ - tiesioginis įpurškimas užtikrina, kad sumaišytas vanduo ir skalbiklis tolygiai pasiskirstys po skalbinius, todėl ant drabužių neliks neišskalbtų ar baliklio paliktų dėmių.
 
WI-FI - galimybė valdyti nuotoliniu būdu.
 
AEG apps™ - speciali programėlė IOS ir Android operacinėms sistemoms padedati pasirinkti tinkamą skalbimo programą ir patarianti kaip išplauti tam tikras dėmes.
 
Flow meter vandens įleidimo sensorius.
 
Aqua control sensorius.
 
Neputojanti skalavimo sistema.
 
Būgno balanso kontrolė.
 
Uždelsto įsijungimo galimybė.
 
Užraktas nuo vaikų. 
 
WoolMark Blue - galima skalbti vilnos audinius net jei ir neleidžia rūbų skalbimo ženkliukas (aišku tik su Vilnos progarama).
 
Matmenys (AxPxG): 85x60x60,5 cm (maks. gylis - 66,0 cm)
 
Programos: Cotton, Cotton Economy, Synthetics, Delicate, Wool/Silk, Steam, Antiallergy, 20Min 3Kg, Outdoor, Jeans, Machine Clean, Easy Iron, Denim, Bedlinen, Duvets, Sport, Microfibre, Towels, Fleece, Working Clothes, Curtains.
 
Papildomos programos:On/off, Steam, Delay start/Remote, Start/pause, Temperature selection, Spin selection, Stains/Prewash, Time saving, Auto Softner, Auto Detergent.
 
Ypatingai svarbus niuansas prietaisuose yra Wi-FI connectivity technologija. Atsisiuntę My AEG Care apps, kuris bus naudingas gidas vartotojui. Su šia technologija yra du vartojimo tipai skalbyklėse:
1. Skalbyklės, kurios turi Wi-Fi = galima pasirinkti per appsą audinio tipą/dėmių tipą/spalvą/užterštumo lygį ir nusiųsti visas appso rekomendacijas į skalbyklę ir teliks paspausti START mygtuką skalbyklėje. (Šiuo metu rinkoje egzistuoja daug naujų audinių pluoštų, kurių dažnai nežinome kaip skalbti, pavydzžiui: mikropluoštus, mišrius audinius su elastanu, poliamidus, akrilą, pliušinius žaislus, užuolaidas, bėgimo batus, multinus, kūdikių drabužius, darbo drabužius, intensyvių spalvų skalbinius, šokolado dėmes, kavos dėmės, aliejaus dėmes, alaus dėmės, kraujo dėmės.
2. Skalbyklės, kurios neturi Wi-Fi = appsą galima naudoti, tačiau jis nenusiųs į skabyklę visus parametrų juos reikės nusistatyti rankiniu būdu, be to, jei tokios programos skalbyklė neturi, neparinks arčiausiai tam audiniui tinkančios funkcijos.
 
Wi-Fi valdymas/eigos sekimas – veikia tik tam pačiame WI-FI tinkle, t.y. prisijungę prie namų WI-FI (prijungę ir skalbyklę) galėsite stebėti procesą tik iš namų.AutoDose skalbyklės su Wi-Fi connectivity turės dar išskirtinumus prieš nesijungiančias prie WI-FI skalbykles:
1. Pripildyti du skalbyklių skyrelius tuo pačiu plovikliu, kad ilgiau jo užtektų.
2. Pripildyti du skalbiklių skyrelius skirtingais plovikliai (spalvotiems audiniams arba baltiems audiniams) ir naudoti pasirinktinai.
 
Didžiausi privalumai prieš konkurentus:
1. Skalbiklių skyrelių ne tik ypatingai lengva išimti, tačiau ir visą galima plauti po vandeniu, nes jame nėra elektroninių dalių, kaip kitų gamintojų produktuose, visos elektroninės dalys lieka skalbyklėje, todėl palengvėja priežiūra.
2. WI-FI connectivity apps, kuris leidžia naudotis daugiau autodose sklabyklių funkcionalumu + daugiau programų + palengviną skalbimą parenkant tinkamiausią skalbimą tam tikram audiniu.
3. Garai – atšviežinimas be skalbimo/lyginimas/kvapų pašalinimas – garai patenkantys ant audinio yra žemos temperatūros, todėl nesutraukia jų, lyginant su konkurentų gaminiais, taip pat galima garus naudoti ir skalbiant ir kaip atskirą funkcija po skalbimo.
4. Lengva susigaudyti – yra 4 skyriai, iš kurių 2 skirti automatiniam dozavimui ir 2 rankiniu būdu dedamoms skalbimo priemonėms, kitų gamintojų prietaisuose dažniausiai 3.
 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę