Prekių katalogas

Skalbimo mašina Electrolux EWT1367VIW

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 08 10

Prekės kodas 266825

429,99 €
43,00 € x 10 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 429,99 €, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 429,99 €, eilinės įmokos suma – 43,00 €.
Užnešimas 15,00 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 82,40 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 91,00 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 134,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 112,50 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 134,00 €
Prekės savybės
GamintojasElectrolux
Garų generatoriusNėra
Gręžimo efektyvumo klasė B
Inverterinis variklisTaip
Gylio intervalas, cm56-60 cm
Triukšmo lygis gręžiant77 dB (A)
Triukšmo lygis skalbiant47 dB (A)
Metinės energijos sąnaudos (220 ciklų)129 kWh/metus
Energijos klasėA+++
Džiovinimo funkcijaNėra
Būgno talpa, kg6
Būgno talpa džiovinant, kgBe džiovinimo
Skalbimo mašinos tipasPakraunama iš viršaus
Gręžimo greitis, aps./min.1300
Programų trukmės valdymas +Taip
Pločio intervalas, cm40 - 49 cm
Montavimo tipasLaisvai pastatomas
Ekranėlis +LED
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Gylis60
Plotis40
SpalvaBalta
Aukštis89
Prekės kategorijaSkalbimo mašinos
Svoris77

Taupydami laiką kasdien, dažniausiai renkamės išmanius ir praktiškus sprendimus savo namams. Vienas iš tokių – skalbimo mašina, be kurios nei viena šeima neįsivaizduotų savo kasdienės ruošos darbų. Tačiau norėdami nusipirkti ar pasikeisti skalbimo mašiną, dažnai savęs klausiame, koks gamintojas geriausias, kokias funkcijas turi atlikti skalbimo mašina, galiausiai – koks modelis tiktų? Atsakymai į visus Jums rūpimus klausimus pateikti žemiau.

Pats skalbimo procesas nesikeitė nuo pat jo atsiradimo pradžios. Šiais laikais tai atliekama ne rankiniu būdu, o mechaniniu (mirkymas, skalbimas, skalavimas, gręžimas). Mechaninėms skalbimo mašinoms šiandien naudojama elektra ir cheminės medžiagos. Tad, rinkdamiesi skalbimo mašiną, įvertinkite, kaip yra atliekama kiekviena prieš tai įvardinta funkcija.
 
Norėdami išsirinkti skalbimo mašiną, visų pirma įvertinkite savo namų aplinką, kurioje ji bus talpinama. Ar turite pakankamai vietos, ar atvirkščiai – norite jos užimti kuo mažiau? Tokiu atveju, Jums labiausiai tiktų iš viršaus pakraunama skalbyklė, kuri užims ne daug vietos ir bus kompaktiška. Jeigu vietos namuose pakankamai, siūlome įsigyti iš šono pakraunamą skalbimo mašiną, kurią galėsite integruoti į kitus baldus. Šio tipo skalbyklės yra pačios populiariausios pasaulyje.

Iš viršaus pakraunamos skalbimo mašinos

Privalumai:
Kompaktiškos, užima ne daug vietos;
Didelė talpa – galima įsigyti iki 5 kg sausų skalbinių;
Patogesnis naudojimas – nereikia lankstytis pakraunant ir iškraunant skalbinius;

Trūkumai:

Mažesnio stabilumo nei pakraunamos iš priekio mašinos;
Nepraktiška viršutinė skalbyklės dalis – reikia nuolat atidarinėti;
Brangesnės;
 

 

Iš priekio pakraunamos skalbimo mašinos

Privalumai:
Didesnis talpumas;
Didesnis stabilumas;
Patraukli kaina;

Trūkumai:

Užima daugiau vietos;

 

 

 


Talpa
Varijuoja ir gali kisti priklausomai nuo to, kiek sausų skalbinių telpa vieno skalbimo metu. Perkamiausios – 3,5 – 6 kg talpos skalbyklės. Šiuolaikinėse skalbimo mašinose galite talpinti ir mažesnį skalbinių kiekį – skalbimo metu būgnas yra pasveriamas ir į jį prileidžiama tik tiek vandens, kiek reikia esamam skalbinių kiekiui išskalbti.

Vieta
Kaip ir minėjome anksčiau - vietą, kurioje statysite skalbimo mašiną reikia apgalvoti iš anksto. Vakarų tradicija - gyvenamuosiuose būstuose skalbimo mašinos netalpinamos, joms yra skiriamos atskiros patalpos. Ši tendencija atkeliauja ir pas mus, kadangi pastatyti skalbimo mašiną namuose tampa vis sudėtingiau dėl būsto išplanavimo. Tam dažniausiai pasitarnauja vonios kambarys, virtuvė ar koridorius. Tačiau ir šios vietos turi trūkumų – dėl drėgmės vonioje genda skalbyklių mechanizmas ir elektronika, virtuvėje, kur gaminamas maistas skalbyklės išskiria tam tikrus chemikalus ir kitas dalelytes, o koridoriuje nėra pakankamai išvystytas kanalizacijos mazgų kanalas bei vandentiekis.

Dydis
Įvardinami trys populiariausi ir perkamiausi skalbyklių dydžiai – standartinės, siauros bei mažagabaritinės. Standartinės skalbyklės atitinka (AxPxG) 85x60x58 cm matmenis. Jos tiks geriausiai, jei namuose turite pakankamai erdvės. Šioms skalbyklėms palikite apie 5cm atstumą iki sienos – jis reikalingas instaliacijoms ir vamzdžiams prijungti. Siaurų skalbyklių gylis (37-48) labiausiai tinka statyti virtuvėje ar koridoriuje. Jei Jūsų namuose yra nedaug vietos ir norite ją sutaupyti – rinkitės mažagabaritines (67x50x40 cm), pakraunamas iš viršaus skalbimo mašinas.


Elektros energijos sąnaudos
Elektros energijos sąnaudos yra žymimos raidėmis nuo A iki G. Aukščiausios A klasės skalbimo mašinos sunaudoja mažiausiai elektros energijos. Šiandien galite rasti ir kitaip žymimų skalbyklių - A+, A++ bei A+++. Pagal Europos Sąjungos direktyvas ,,+“ simbolis reiškia, kad elektros energija yra sutaupoma papildomai 10%. Kuo daugiau ,,+“ simbolių, tuo labiau yra pagerintas šis standartas. Šiuo metu ekonomiškiausia skalbimo mašina sutaupo iki 30% daugiau elektros energijos ir yra žymima A+++.

Iš viršaus pakraunamų skalbimo mašinų elektros energijos sąnaudos:
A klasė – 1,1 Kw/h (6kg sausų skalbinių)
A++ klasė – 0.93 Kw/h (6kg sausų skalbinių)
 
Iš priekio pakraunamų skalbimo mašinų elektros energijos sąnaudos:
A klasė – 1,14 Kw/h (6kg sausų skalbinių)
A++ klasė – 0,93 Kw/h (6kg sausų skalbinių)

Skalbimo ir gręžimo klasės
Skalbiant yra svarbus ne tik elektros energijos suvartojimas. Skalbimui ir gręžimui taip pat yra taikomi standartai, kurie žymimi nuo A iki G. Aukščiausios A klasės skalbimo mašinos išskalbs ir išgręš Jūsų skalbinius be priekaištų, o su A klasės gręžimu skalbinius ištrauksite beveik sausus.

Gręžimo greitis
Daugumoje skalbyklių gręžimo greitis siekia iki 1200 apsisukimų per minutę. Yra galimybė įsigyti skalbykles, kurios gręžia dar greičiau, tačiau jos kainuos brangiau ir bus triukšmingos.
 
Triukšmo lygis
Triukšmo lygmuo skalbyklėje yra matuojamas tiek skalbimo tiek gręžimo momentu. Skalbiant jis gali svyruoti 48 dB – 62 dB, o gręžiant nuo 67 dB iki 74 dB. Pačios tyliausios skalbimo mašinos yra gaminamos su invertoriniu varikliu, kuris užtikrina tylų, vos girdimą (iki 48 dB) skalbimą.
Programos

Šiuolaikinėse skalbimo mašinose programų ir funkcijų įvairovė yra palyginamai mažesnė nei buvo anksčiau. Esant dideliam programų kiekiui, vartotojas  gali būti suklaidintas ir pasirinkti ne tokią programą, kurios reikia. Naujosios skalbimo mašinos turi 3-4 pagrindines funkcijas, kurios apibrėžia skirtingus audinių tipus bei kelias pridėtines pagal vartotojo poreikius – papildomas skalavimas (skirta alergiškiems žmonėms, mažamečių vaikų rūbams), mirkymas, dėmių šalinimas, intensyvus skalbimas, greitasis skalbimas ir kt.

Paskutiniu metu pagal vis didėjančius vartotojų poreikius yra kuriamos papildomos programos, tokios kaip vilnos ar apatinių baltinių, antibakterinės (ši programa gali išlaikyti net 65°C temperatūrą iki 10 minučių, sunaikina dauguma bakterijų ir alergenų iš patalynės bei vaikų drabužių).

Šiandien pagal savo poreikį galite įsigyti mechanines, mechanines-elektronines bei elektronines skalbimo mašinas. Gamintojai, norėdami supaprastinti skalbyklių valdymą ir jų neapkrauti, integruoja sensorinius ar elektroninius ekranus/mygtukus.
,,Whirlpool“ gamintojas siūlo išmėginti ,,6-ojo jausmo“ technologijos skalbykles, kurios automatiškai nustato temperatūrą, gręžimo greitį, skalavimą ir kt. Skalbiant šios technologijos pagalba galite sutaupyti iki 30% vandens, 25% elektros energijos ir 20% laiko sąnaudų.

Ieškantiems geriausio! Iš viršaus kraunama skalbyklė su garų funkcijomis, kurios leis atšviežinti drabužius bei sumažinti lyginimo darbus namuose. 

 

Gaminio ypatybės

Jeigu rūpinatės – garinkite.  

„SteamCare“ skalbyklėje įdiegta profesionali garų sistema išlygina raukšleles ir atgaivina drabužius – jie tampa lygūs ir gaiviai kvepiantys. „Woolmark Blue“ sertifikatas garantuoja kuo švelniausią tik rankomis skalbti skirtų vilnonių drabužių skalbimą ir priežiūrą.

Skalbyklė, kuri taip pat padeda trumpinti lyginimo laiką. 

Atgaivinkite savo skalbinius ir pašalinkite jų raukšles naudodami natūralius garus. Tik vienas lietimas ir drabužiai atrodys kaip nauji – švelnūs, lygūs, gaiviai kvepiantys ir su mažiau raukšlių.

Nustatykite ciklą pagal savo tvarkaraštį, o ne atvirkščiai.

Užtikrinkite, kad skalbimas sutaptų su jūsų tvarkaraščiu. Naudodami „TimeManager®“, galite reguliuoti ciklą, ir jūsų skalbiniai bus paruošti dėvėti tiksliai tada, kai reikia.

Patogus būdas skalbyklei atidaryti.

Jos unikali sistema „SoftAccess“ su mygtuku atidaromu dangčiu ir švelniai atsidarančiomis būgno durelėmis paverčia skalbimą sklandžiu procesu, nereikalaujančiu jokių pastangų.

Švarūs drabužiai – tyliai ir efektyviai.

Šioje skalbyklėje įrengtas profesionalus, energiją taupantis „Electrolux“ inverterinis variklis su 10 metų garantija, kad drabužiai būtų skalbiami efektyviai ir praktiškai be garso.

Naudoja net 10 % mažiau elektros energijos negu A+++ klasės skalbyklė.

Šioje skalbyklėje įdiegta pažangi technologija, dėl kurios šis buitinis prietaisas priskirtas aukščiausiai ES energijos naudojimo efektyvumo klasei. Ji naudoja 10 % mažiau elektros energijos negu A+++ klasės skalbyklė.

 

Dizainas 
Pagrindinė spalva: Balta
Instaliavimo tipas: Laisvai statoma

Talpa 
Skalbimo talpa, kg: 6

Energijos, vandens sąnaudos 
Energijos klasė: A+++ (-10 %)
Metinės vandens sąnaudos, l: 8990
Vandens sąnaudos ciklui, l: 39
Energijos metinės sąnaudos, kWh: 122
Energijos sąnaudos, kWh: 0.7
Budėjimo en. sąnaudos, W: 0.00
En. sąnaudos išjungus, W: 0.30
Laikas iki automatinio išsijungimo, min.: 5
En. sąnaudos neišjungus, W: 0.30
Deklaruota programa: Medvilnė 400 C (pusė įkrovos), Medvilnė 600 C (pusė ir pilna įkrova)

Veikimas 
Maksimalus gręžimas, aps./min.: 1300
Gręžimo klasė: B
Triukšmas (gręžiant) (IEC7043 norma): 77
Triukšmas (skalbiant) (IEC7043 norma): 47
Indikatorinis BF LCD ekranėlis
Balanso kontrolė: Yra
Variklis: Inverterinis
Apsauga nuo vandens išsiliejimo: Spaudimo daviklis
"FuzzyLogic" sistema: Yra
Būgno pozicionavimas: Elektroninis

Matmenys 
Aukštis, mm: 890
Plotis, mm: 400
Maksimalus gylis, mm: 600

Kita 
Būgno medžiaga: Karboranas
Laido ilgis, m: 1.61

Klientų atsiliepimai apie šią prekę