Prekių katalogas

Fotoaparatas Panasonic Lumix DMC-TZ35 juodas

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 79729

289,99 €
12,08 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 289,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 289,99 €, eilinės įmokos suma – 12,08 €.
Prekės savybės
GamintojasPanasonic
Filmavimas(„Full HD“) 1920 x 1080
Išlaikymas15 - 1/2000 Sec
Židinio nuotolis 24-480mm
Optinis priartinimas20x
Efektyvių vaizdo elementų skaičius16,1
Maitinimo šaltinis +Akumuliatorius
SpalvaJuoda
Prekės kategorijaFotoaparatai

Autentiškas kelioninis fotoaparatas su 20 kartų optiniu priartinimu ir aukšta vaizdo kokybe


DMC-TZ35 modelis turi 24mm itin plataus kampo 20 kartų optinio priartinimo "LEICA DC VARIO-ELMAR" objektyvą (35mm fotoaparato atitikmuo: 24-480mm), kuris yra nepakartojamas klasėje dėl savo kokybės ir įvairiapusiškumo. Dėka išmaniosios rezoliucijos technologijos, išmanus 40 kartų priartinimas yra galimas kartu su minimaliu nuotraukos kokybės sumažinimu, net derinant su skaitmeniniu priartinimu. "Panasonic" juodosios dėžės technologija Nano paviršiaus danga yra taikoma dėl stulbinančio aiškumo su minimaliais tviskėjimais ir šešėliais. Priartinimo funkcijos taip pat yra galimos įrašant vaizdo įrašus.

16.1 megapikselių didelio jautrumo MOS jutiklio ir "Venus Engine" derinys suteikia fotoaparatui aukštos kokybės vaizdo įrašymo galimybę. didelio greičio skaitmeninio signalo išvesties technologija realizuoja didelio greičio nepertraukiamą fotografavimą bei "full HD" vaizdo įrašų įrašymą. Tai leidžia fotografuoti 5 kadrus per sekundę su nepertraukiamu automatiniu fokusavimu (AF) su mechaniniu užraktu arba 10 kadrų per sekundę su didelio greičio nepertraukiamo fotografavimo režimu, taip pat yra galimas ir nepertraukiamas fotografavimas su blykste. Tai taip pat prisideda prie šviesos greičio automatinio fokusavimo, kad būtų galima užfiksuoti trumpalaikes fotografavimo galimybes.

Nauja kūrybinės panoramos funkcija su 12 filtrų leidžia naudotojams pritaikyti efektus, kad būtų sukurtas savitas horizontalus / vertikalus panoraminis vaizdas, gaunamas su nuosekliais kadrais, užfiksuotais padengiant prieš tai buvusias nuotraukas. DMC-TZ35 modelyje taip pat yra integruota kūrybinė kontrolė / kūrybinis retušavimas kartu su viso 14 filtro efektų. Kūrybinė kontrolė leidžia naudotojams fotografuoti su filtro efektu, kol tikrinama, koks atsiranda skirtumas vaizde, ir kūrybinis retušavimas įgalina filtro efekto pritaikymą nuotraukoje po fotografavimo su fotoaparatu.

DMC-TZ35 gali įrašyti aukštos rezoliucijos "full HD" 1,920 x 1,080 50i vaizdo įrašus AVCHD (MPEG-4 / H.264) formatu. Taip pat tai atitinka 25p MP4 formatu, kuris turi didelį suderinamumą su personaliniais kompiuteriais ar išmaniaisiais telefonais redagavimui ar vaizdo įrašų dalijimusi. "POWER O.I.S" yra galimas vaizdo įrašų įrašyme dėl galingo suliejimo slopinimo. Jame taip pat yra integruotas aktyvus režimas (Active Mode), kuris slopina suliejimą ypač fotografuojant plačiu kampu, kol vaikštoma.

Išmanusis automatinis (iA) režimas yra visapusiška "POWER O.I.S.", išmaniosios ISO kontrolės, vaizdo suliejimo slopinimo, veido atpažinimo, veido aptikimo, išmaniojo scenos parinkėjo, išmaniosios ekspozicijos, išmaniojo aukšto dinaminio diapazono (HDR), išmaniojo nepertraukiamo fotografavimo bei automatinio fokusavimo sekimo funkcijų integracija - fotoaparatas atlieka visą darbą, palikdamas jums laisvę komponuoti kadrus. Dėl efektyvesnės atsakomosios priemonės rankų drebėjimui, kuris turi tendenciją atsirasti fotografuojant su dideliu priartinimu, "POWER O.I.S." yra paruošta galingai slopinti suliejimą.

 

Klientų atsiliepimai apie šią prekę