Prekių katalogas

Angelbird AV PRO SD 64GB V60 MKII

Greitas pristatymas 2-4 d.d.

Prekės kodas 3288913

94,37 €
Charakteristikos
GamintojasAngelbird
Angelbird AV PRO SD 64GB V60 MKII
94,37 €
Sukurta maximaliai talpai ir raiškai, įskaitant „Full HD“, 4K +ir 3D vaizdo įrašus, taip pat neapdorotai ir nepertraukiamai fotografuoti ir dronų sistemose, 64 GB „AV Pro Mk 2 UHS-II SDXC“ atminties kortelė iš „Angelbird“ turi 64 GB talpos atmintį ir turi UHS-II galimybes, kad palaikytų nenutrūkstamą 280 MB/s skaitymo greitį ir nuolatinį 160 MB/s rašymo greitį. Ši kortelė taip pat buvo sukurta su „V60 Video Speed ​​Class“ įvertinimu, kuris garantuoja minimalų 60 MB/s įrašymo greitį.

 
Nors ši kortelė buvo sukurta fotoaparatams ir kameroms, suderinamoms su UHS-II / V60, ji gali būti naudojama įrenginiuose, kurie nepalaiko UHS-II / V60. Tačiau atminkite, kad šioje kortelėje bus numatytasis jūsų įrenginio greičio klasės įvertinimas, pvz., UHS-II ir V30, palaikantis minimalų įrašymo greitį. 30 MB/s, arba UHS-I ir U3, kurie taip pat palaiko minimalų 30 MB/s įrašymo greitį. Jei jūsų įrenginys nepalaiko U3, ši kortelė suderinama su U1 ir 10 klasės standartais, kurių kiekvienas garantuoja minimalų 10 MB/s įrašymo greitį.
 
 
„Angelbird“ 64 GB „AV Pro Mk 2 UHS-II SDXC“ atminties kortelė, sukurta ekstremalioms sąlygoms, yra apsaugota nuo vandens, smūgio, rentgeno spindulių, magnetų ir atlaiko nuo -25 iki 85°C temperatūrą. Įmontuotas apsaugos nuo rašymo jungiklis padeda apsaugoti jūsų turinį nuo ištrynimo.
 

„AV Pro Mk 2“ turi 3 metų garantija. Tačiau norint gauti visą ribotą garantiją, šis produktas turi būti užregistruotas „Angelbird“ asmeninių paslaugų portale per 30 dienų nuo pirkimo naudojant pridėtą aktyvinimo kodą. Jei per šį laikotarpį neužsiregistruosite, įsigalios konkrečios rinkos teisinės garantijos laikotarpis.
 
 
 
k  
 

Bendrosios savybės


- Nuolatinis skaitymo greitis: 280 MB / s
- Nuolatinis rašymo greitis: 160 MB / s
- Minimalus įrašymo greitis: 90 MB / s
- SDXC / UHS-II / V60 / U3 / 10 klasė
- Įrašo „Full HD“, 3D ir 4K vaizdo įrašus
- Stabilus srautas
- Darbinė temperatūra: nuo -25 iki 85 ° C
- Laikymo temperatūra: nuo -40 iki 85 ° C
- Atsparus smūgiams, dulkėms, vandeniui, ekstremalioms temperatūroms, rentgeno spinduliams ir magnetams
- Įmontuotas apsaugos nuo ištrinimo jungiklis
- Veikia su „Blackmagic Design“, „Canon“, „Fujifilm“, „Hasselblad“, „Leica“, „Lumix“, „Nikon“, „Olympus“, „Panasonic“, „Pentax“, „Sony“ ir kt.
 
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę