Prekių katalogas

Šaldytuvas SNAIGĖ RF31SM-S0002F

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2012104

399,00 €
16,63 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 399,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 399,00 €, eilinės įmokos suma – 16,63 €.
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 92,78 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 104,75 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 116,72 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 144,65 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 124,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 140,66 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 104,75 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 124,70 €
Prekių su pakuote iki 80 kg. užnešimas 15,00 €
Prekių su pakuote nuo 80 kg. iki 90 kg. užnešimas 49,00 €
Prekių su pakuote nuo 90 kg. iki 120 kg. užnešimas 79,00 €
Technikos prijungimas 65,00 €
Charakteristikos
GamintojasSnaigė
Kilmės šalisLietuva
Šaldytuvo talpa191 l
Šaldytuvo tipasŠaldiklis apačioje
Saugus veikimo laikas dingus elektrai20 val.
Vėsesnė zonaYra
Energijos klasėF
ValdymasMechaninis
Šaldiklio atitirpinimasRankinis
Šaldiklio talpa88 l
Inverterinis kompresorius +Ne
Greitas užšaldymas +Taip
Nulinės temperatūros skyrius +Ne
Aukščio intervalas170 - 179 cm
Triukšmo lygis40 dB
Pločio intervalas, cm60 - 69 cm
Užšaldymo galingumas, kg/24 val.+12
Montavimo tipasLaisvai pastatomas
Elektros energijos sąnaudos metams, kWh +248
Gylis62 cm
SpalvaBalta
Aukštis176 cm
Svoris, Kg67.5 kg
Prekės kategorijaŠaldytuvai
Ledukų gaminimo funkcijaNe
Garantinis laikotarpis24 mėn.

Šaldytuvas yra vienas iš pagrindinių buitinės technikos įrenginių, be kurio negalėtume įsivaizduoti nei vienos virtuvės. Šaldytuvo pasirinkimą lemia daug aspektų, tai vieta virtuvėje, mitybos įpročiai, apsipirkimų dažnumas, šeimos narių skaičius ir daugelis kitų. BIGBOX.LT komanda, prieš perkant šaldytuvą pataria atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:

Talpumas ir dydis

Svarbu tinkamai įvertinti tiek šaldytuvo išorinius matmenis, tiek vidinę jo talpą. Prieš įsigyjant šaldytuvą svarbu išsirinkti ir išmatuoti vietą, kurioje jis stovės. Daugelio šaldytuvų matmenys nėra proporcingi tūriui, taigi būtinai atkreipkite dėmesį ir į šį rodiklį. Vienam asmeniui vidutiniškai patariama skirti apie 100 litrų šaldymo prietaiso talpos, papildomam asmeniui dar pridėti apie 50 litrų. Reikia nepamiršti, kad visų žmonių poreikiai ir apsipirkinėjimo įpročiai yra skirtingi, taigi vidutinei 4 asmenų šeimai rekomenduojama rinktis nemažesnį nei 210 litrų šaldytuvą.

 

Šaldytuvų tipai ir šaldiklių klasės

Yra išskiriami du šaldytuvų tipai: vienduriai arba dviduriai. Galima rinktis laisvai pastatomus arba montuojamus modelius su šaldikliu apačioje arba viršuje. Dažnai varotojai renkasi amerikietiško ,,Side-By-Side“ tipo šaldytuvus, tai dviduriai šaldytuvai su šone esančiu šaldikliu. Lyginant pagal vidinę talpą, laisvai pastatomi šaldytuvai yra talpesni nei tokių pat matmenų montuojami įrenginiai.

Būtinai pasidomėkite šaldiklio šaldymo pajėgumu, kuris parodo kokia temperatūra yra palaikoma viduje. Patariama rinktis ne žemesnę nei keturių žvaigždučių kategoriją, kad maistas būtų sušaldomas greitai:

(*) – iki -6 C temperatūra, užšaldyti produktai laikomi iki savaitės

(**) – iki -12 C temperatūra, užšaldyti produktai laikomi iki mėnesio
(***) – iki -18 C temperatūra, užšaldyti produktai laikomi iki trijų mėnesių
(****) – žemesnė kaip -18 C temperatūra, užšaldyti produktai laikomi iki metų

 

Energetinė klasė

Šaldymo prietaisai yra vieni iš daugiausiai elektros sunaudojančių įrenginių. Elektros energijos suvartojimas priklauso nuo šaldytuvo energijos efektyvumo klasės, šiuo metu galioja trys aukščiausios šaldymo prietaisų energetinės klasės – A+, A++, A+++. Aukšto efektyvumo A + + + šaldytuvai suvartoja apie 50% mažiau energijos nei A + įrenginiai. Vis daugiau gamintojų stipriai orientuojasi į energijos efektyvumą, taigi kainos skirtumas tarp aukštesnės ir žemesnės energijos klasės prietaisų to truputį mažėja. Vis didėja poreikis diegti naujas energetines klases bei taip skatinti gamintojus kurti dar efektyvesnius produktus.

Triukšmo lygis

Šaldytuvo skleidžiamas triukšmo lygis taip pat yra labai aktualus kriterijus. Žmonės, gyvenantys butuose, kuriuose virtuvė jungiasi su kambariu, ypatingai turėtų atkreipti dėmesį į šį kriterijų. Šuo metu gaminamuose šaldytuvuose triukšmo lygis vidutiniškai siekia 35-40 dB, tai itin tyliai veikiantys įrenginiai. Šaldytuvų gamintojai šiuos prietaisus gamina vis tylesnius.

Būtinos papildomos savybės

No-frost (bešerkšnė) sistema
Ši sistema leidžia šaldytuve palaikyti sausą orą ir neleidžia, kad ant šaldytuvo ir šaldiklio sienų susidarytų šerkšnas ar ledas. Šių šaldytuvų niekuomet nereikės atitirpinti, žymiai lengvesnė įrenginių priežiūra. Dar vienas variantas - dalinai bešerkšnė sistema, kai šaldiklis yra bešerkšnis, o likęs šaldytuvas šaldomas standartine šaldymo sistema. Veikia automatinio atitirpinimo funkcija.

Vėsesnė zona (Nulinė arba artima 0°C)
Tai uždara šaldytuvo talpa šviežiems ir greitai gendantiems produktams. Šioje zonoje palaikoma nuliui artima temperatūra, todėl nesidaugina mikrobai ir maistas ilgiau išlieka šviežias, išlaikoma maistinė vertė ir skonis. Kai kuriuose šaldytuvuose galime net atskirai reguliuoti šio skyrelio temperatūrą.


Antibakterinė danga
Specialia danga padengtas visas šaldytuvo sienelių paviršius, kuri apsaugo šaldytuvą nuo nemalonaus kvapo, pelėsių ir nuo bakterijų dauginimosi.

Greito užšaldymo funkcija
Ši funkcija leidžia itin greitai užšaldyti net keliolika kilogramų maisto vos per parą. Toks greitas užšaldymas neleidžia susidaryti ledui ir prarasti vertingų medžiagų.

Automatinė atšildymo ir užšaldymo sistema
Dėl šios sistemos susikaupęs ledas yra atitirpinamas ir sukrenta į specialų tam skirtą indą.

Vidaus erdvės, į ką atkreipti dėmesį:

  • Galimybė reguliuoti lentynų bei durų vonelių padėtį;
  • Buteliams laikyti pritaikyta vieta, kad jie nesidaužytų;
  • Atkreipkite dėmesį iš ko pagamintos šaldytuvo lentynėlės. Patariama rinktis grūdintą stiklą, kadangi jis nesibraižo, sunkiai dūžta ir atlaiko net 25 kg svorį;
  • Lentynų pakraščiuose pritvirtinti plastikiniai rėmeliai, kurie sulaiko išsiliejusį skystį;
  • Atkreipkite dėmesį ar yra durų atidarymo krypties keitimo galimybė. Ši funkcija taip pat labai naudinga;
  • Temperatūros kilimo laikas dingus elektros srovei (bent 17 valandų).

Dažniausiai daromos klaidos statant šaldytuvą:

  • Venkite statyti šaldytuvą tose vietose, kur jį pasiektų tiesioginiai saulės spinduliai, šalia šilumos šaltinių;
  • Nestatykite šaldytuvo nešildomose patalpose, kuriose temperatūra žemesnė nei 13°C. Šaldytuvą reikėtų statyti sausoje ir gerai vėdinamoje patalpoje;
  • Siekiant užtikrinti tinkamą prietaiso vėdinimą reikia iš abiejų šaldytuvo šonų, viršaus ir tarp galinės sienelės ir sienos palikti mažiausiai vieno centimetro tarpą.

OFICIALIOS AKCIJOS TAISYKLĖS

Akcijos "Gyvenimas neturi jokių garantijų. SNAIGĖ – turi!“ (Toliau – Akcija) organizatorius yra AB "SNAIGĖ“, įsikūrusi adresu: Pramonės g. 6, 62175 Alytus, Lietuva.

Akcijoje dalyvauja nauji šaldytuvai, šaldikliai ir komerciniai šaldytuvai su "SNAIGĖ“ prekės ženklu (toliau taisyklėse – prietaisai), įsigyjami mažmeninės prekybos būdu Akcijos teritorijoje tam tikru Akcijos laikotarpiu ir užregistruoti svetainėje www.snaige.lt/promo.

Prietaisas, įsigytas ne akcijos laikotarpiu, nėra laikomas Akcijos prietaisu. Akcija vyksta visoje Lietuvos, Latvijos ir Estijos teritorijoje. Akcijoje gali dalyvauti Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiai, kurie gyvena šių šalių teritorijoje ir visapusiškai besilaikantys visų Akcijos sąlygų (Toliau – Dalyviai). Akcijoje dalyvauti gali tik fiziniai asmenys. Akcija galioja visiems SNAIGĖS šaldymo prietaisams pirktiems 2021 12 01 – 2022 12 01 ir užregistruotiems svetainėje iki 2021 12 31

1. DALYVAVIMO AKCIJOJE TAISYKLĖS:

Registruojantis privaloma užpildyti šiuos laukus:

Dalyvio vardas, pavardė (pagal paso duomenis);
Dalyvio el. paštas;
Miestas;
Prietaiso serijos numeris;
Prietaiso modelis (pasirodo automatiškai, kai įvedamas teisingas serijos kodas);
Patvirtinimas – sutikimas su Akcijos taisyklėmis;
Patvirtinimas – sutikimas su privatumo politika.
1.1 Po teisingos registracijos Akcijos dalyvis el. paštu gaus 5 metų garantijos sertifikatą. Sertifikate bus nurodytas "SNAIGĖ" įrangos modelis ir serijos numeris. Dalyvis, registruodamas "SNAIGĖ“ Akcijos prietaiso serijos numerį, patvirtina, kad perskaitė visas Akcijos sąlygas bei taisykles, taip pat, kad savo noru sutinka su visomis Akcijos sąlygomis ir Taisyklėmis bei įsipareigoja jų laikytis.

1.2 Akcijos organizatorius neatsako dėl kliūčių užsiregistruojant svetainėje www.snaige.lt/promo, esant pirkėjo kompiuterinės įrangos gedimui ar dėl neveikiančių operatorių ar interneto paslaugų teikėjų tinklų, prasto interneto ryšio ir panašiai.

2."SNAIGĖ“ ĮRENGINIO 5 METŲ GARANTIJA

2.1 Įrenginio serijos numeris įrašomas į specialią duomenų bazę, kuri saugoma AB "SNAIGĖ“ Lietuvoje. Serijos numerio buvimą šioje duomenų bazėje patvirtinęs gamintojas, įsipareigoja vykdyti garantinius įsipareigojimus. Garantinis laikotarpis sudaro 5 metus nuo prietaiso įsigijimo dienos. „5 metų garantija“ reiškia, kad gamintojas garantuoja įsigyto prietaiso veikimą be defektų 5 metus, o pateikus pretenziją įrangos sugedimo atveju, ir esant garantiniam laikotarpiui, visi "SNAIGĖ“ prietaisai yra aptarnaujami nemokamai. Garantinis aptarnavimas vykdomas pateikus originalų garantijos taloną, garantijos pratęsimo sertifikatą ir pirkimo kvitą (ar kitą pirkimą įrodantį dokumentą), kuriame nurodoma pardavimo data.

2.2 „5 metų garantija“ netaikoma jei nesilaikoma šiose Taisyklėse nurodytų sąlygų:

2.2.1 Jei prietaisas perkamas ne Akcijos laikotarpiu;

2.2.2 Jei dalyvis negali pateikti pirkimo kvito ar kito pirkimą patvirtinančio dokumento su jo įvykdymo data, originalaus garantijos talono, garantijos pratęsimo sertifikato.

2.2.3 Jei įsigytas prietaisas nėra užregistruota interneto svetainėje www.snaige.lt/promo;

2.2.4 Jei serijos numeris pakeičiamas, ištrinamas arba jo negalima identifikuoti.

Vadovaujantis šiomis sąlygomis, techninės priežiūros centras yra įgaliotas patikrinti ar laikomasi šių sąlygų ir, jei nesilaikoma, atsisakyti atlikti garantinį remontą bei pašalinti gedimus.

2.3. Garantinis aptarnavimas netaikomas:

2.3.1 Dėl įsigyto šaldymo prietaiso mechaninio pažeidimo (apgadinimo) ar kitokio pažeidimo, kuris įvyko dėl pirkėjo kaltės transportuojant šaldymo prietaisą. Kilus ginčui, būtina pateikti šaldymo įrenginio pakuotę.

2.3.2 Dėl gedimo, kuris įvyko netinkamai įrengiant ir pajungiant šaldymo prietaisą. Dėl netinkamo prietaiso veikimo, sugedusių dalių, kvapų, kai tai įvyko dėl netinkamo prietaiso naudojimo, montavimo, prijungimo prie tinklo ar gabenimo nesilaikant gamintojo instrukcijų, aprašytų prietaiso naudojimo instrukcijose.

2.3.3 Dėl gedimų, įvykusių šaldymo prietaisą laikant antisanitarinėmis sąlygomis, kai prietaiso gedimą sukelia vabzdžiai, graužikai ir kiti išoriniai veiksniai.

2.4. Garantija nesuteikiama:

2.4.1 Prietaiso vidinei lemputei ir vidaus plastiko detalėms (komponentams);

2.4.2 Įbrėžimams, įtrūkimams ir panašaus pobūdžio išoriniams mechaniniams pažeidimams, kuriuos sukelia prietaiso naudojimas;

2.4.3 Dalims, kurios natūraliai susidėvi naudojant prietaisą, ir jų tarnavimo laikas priklauso nuo prietaiso naudojimo intensyvumo: plastikinės dalys, kurias galima permontuoti rankiniu būdu (rankenos, dėžės, laikikliai ir kt.).

2.5 Kitos sąlygos:

Pakeisto šaldymo prietaiso garantinis laikotarpis prasideda nuo pirminio prietaiso įsigijimo datos.

3. GARANTIJOS SUTEIKIMO SĄLYGOS IR TVARKA

3.1 Visi Akcijos dalyviai, Akcijos laikotarpiu įsigiję bet kurį "SNAIGĖS" šaldymo prietaisą ir užsiregistravę svetainėje www.snaige.lt/promo, gaus el. laišką su sertifikatu dėl konkretaus įsigyto prietaiso. El. laiškas su sertifikatu Akcijos dalyviams gali būti išsiųstas per 10 dienų.

3.2 Sertifikatu (arba garantijos liudijimu) patvirtinamas 5 metų laikotarpis, iki 2026 m. imtinai, per kurį gamintojas ar jo atstovas įsipareigoja vykdyti garantinius įsipareigojimus.

3.3 Jei Akcijos dalyvis dėl tam tikrų priežasčių, nepriklausančių nuo Organizatoriaus, negavo sertifikato, jis neturi teisės gauti kompensaciją iš Organizatoriaus. Tačiau galima kreiptis dėl sertifikato išsiuntimo kitu el. pašto adresu.

4. RIBOJIMAS

4.1 Paaiškėjus piktnaudžiavimo ar sukčiavimo požymiams (atvejams), Organizatorius turi teisę neleisti toliau dalyvauti šioje akcijoje. Sprendimą dėl dalyvio pašalinimo iš dalyvavimo akcijoje organizatorius priima savarankiškai ir jis nėra skundžiamas. Pašalintas dalyvis negali toliau dalyvauti Akcijoje ir neturi teisės gauti jokios kompensacijos.

5. KITOS SĄLYGOS

5.1 Akcijos organizatorius garantuoja, kad rinkdamas ir toliau naudodamas gautą informaciją jis laikysis visų galiojančių teisės aktų nuostatų dėl asmeninės informacijos neatskleidimo, išskyrus tuos atvejus, kurie numatyti šiose Taisyklėse.

5.2 Dalyvavimas akcijoje (registracija svetainėje www.snaige.lt/promo) reiškia automatinį visų dalyvių supažindinimą ir visišką sutikimą su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigojimais jų laikytis.

5.3 Organizatorius neprisiima jokios atsakomybės už bet kokias papildomas Dalyvio išlaidas naudojantis garantija.

5.4 Organizatorius pasilieka teisę keisti šias Taisykles privalomai paskelbdami jas interneto svetainėje www.snaige.lt/promo.

5.5 Organizatorius neatsako už nekokybišką ryšio įrangos veikimą, kenkėjiškų programų veiksmus, taip pat už nesąžiningus trečiųjų šalių veiksmus, kuriais siekiama neteisėtos prieigos ir (arba) išjungti Organizatoriaus programinės ir (arba) aparatinės įrangos kompleksą ir panašiai. Esant situacijai, leidžiančiai aiškinti šias Taisykles nevienareikšmiškai, kylant ginčytiniems klausimams ir (arba) klausimams, kurių nereglamentuoja šios Taisyklės, galutinį sprendimą priima Akcijos organizatorius. Organizatorius neatsako už Dalyvių pateiktos informacijos tikslumą.

5.6 Organizatorius neatsako už nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybes, tokias kaip: epidemijos, stichinės nelaimės, gaisrai, bet kokio pobūdžio kariniai veiksmai, blokados, reikšmingi Akcijos teritorijoje galiojančių teisės aktų pakeitimai, kurių organizatorius negali kontroliuoti. 6.11. Organizatorius neneša atsakomybės už Dalyvio patirtą žalą (įskaitant moralinę) dėl to, kad Dalyvis negavo garantijos.

5.7 Dalyvaudamas akcijoje, kiekvienas dalyvis patvirtina savo sutikimą, kad Organizatorius tvarkys ir naudos jo asmens duomenis bei pateiktą informaciją rinkodaros ir (arba) kitais tikslais, metodais, kurie neprieštarauja dabartiniams įstatymams (įskaitant perdavimo tretiesiems asmenims).

5.8 Laikantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679, Akcijos dalyviai informuojami:

5.8.1 Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius;

5.8.2 Akcijos dalyvių asmens duomenys tvarkomi siekiant užtikrinti dalyvavimą šioje akcijoje, rinkodaros ryšius, reklamos santykius, mokestinius santykius ir santykius apskaitos srityje;

5.8.2 Su asmens duomenimis gali būti atliekami šie veiksmai: asmens duomenų rinkimas, kaupimas, saugojimas, pritaikymas, keitimas, atnaujinimas ir naudojimas, nuasmeninimas, asmens duomenų sunaikinimas;

5.8.3 Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius ar susijusios trečiosios šalys, kurioms suteikiamos visos teisės ir priskiriamos visos įstatyme numatytos pareigos;

5.8.4 Akcijos dalyvių asmens duomenys bus tvarkomi nuo jų gavimo momento ir Akcijos laikotarpiu, kad pasiekti šių taisyklių 5.8.2 punkte nurodytą tikslą. Po to, pasibaigus asmens duomenų saugojimo laikotarpiui, jie bus sunaikinti;

Akcijos dalyviai gali atšaukti sutikimą tvarkyti asmens duomenis siunčiant raštišką prašymą Organizatoriui šiose Taisyklėse nurodytu adresu, tačiau, tuo pat metu, jie neteks teisės dalyvauti Akcijoje.

Šaldytuvas SNAIGĖ RF31SM-S0002F
399,00 €
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę