Prekių katalogas

Šaldytuvas Samsung RFG23UERS1/XEO

Teirautis

Delivery time on 2021 01 18

Prekės kodas 95665

1 659,99 €
69,17 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 1 659,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 1 659,99 €, eilinės įmokos suma – 69,17 €.
Užnešimas 15,00 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 303,80 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 337,00 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 503,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 420,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 503,00 €
Prekės savybės
GamintojasSamsung
Surinkimo šalisP.Korėja
Šaldiklio šaldymo klasė***
Šaldytuvo talpa396 l
Šaldytuvo savybėsGarsinis signalas, įspėjantis apie atidarytas dureles (po 2 min.) ;
Šaldytuvo tipas3-jų durų
Lentynėlių tipasGrūdinto stiklo
Saugus veikimo laikas dingus elektrai12 val.
Vėsesnė zonaYra
Kompresorių skaičius1
Temperatūros valdymasElektroninis
Energijos klasėA+
Šaldymo sistemaNO FROST (be šerkšno)
Vandens pajungimasReikalingas
Vandens dispenserisYra
Šaldiklio atitirpinimasAutomatinis
Šaldiklio talpa124 l
Inverterinis kompresorius +Taip
Greitas užšaldymas +Taip
Nulinės temperatūros skyrius +Taip
Aukščio intervalas170 - 179 cm
Automatinis šaldytuvo atitirpinimas +Taip
Triukšmo lygis44 dB (A)
Pločio intervalas, cm90 - 100 cm
Užšaldymo galingumas, kg/24 val.+10
Montavimo tipasLaisvai pastatomas
Elektros energijos sąnaudos metams, kWh +426
Ekranėlis +LCD
Svoris su pakuote151 kg
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Gylis77.6 cm
Plotis97.4 cm
SpalvaNerūdijančio plieno
Aukštis176,9 cm
Prekės kategorijaŠaldytuvai
Svoris142 kg

Šaldytuvas yra vienas iš pagrindinių buitinės technikos įrenginių, be kurio negalėtume įsivaizduoti nei vienos virtuvės. Šaldytuvo pasirinkimą lemia daug aspektų, tai vieta virtuvėje, mitybos įpročiai, apsipirkimų dažnumas, šeimos narių skaičius ir daugelis kitų. BIGBOX.LT komanda, prieš perkant šaldytuvą pataria atkreipti dėmesį į šiuos kriterijus:

Talpumas ir dydis

Svarbu tinkamai įvertinti tiek šaldytuvo išorinius matmenis, tiek vidinę jo talpą. Prieš įsigyjant šaldytuvą svarbu išsirinkti ir išmatuoti vietą, kurioje jis stovės. Daugelio šaldytuvų matmenys nėra proporcingi tūriui, taigi būtinai atkreipkite dėmesį ir į šį rodiklį. Vienam asmeniui vidutiniškai patariama skirti apie 100 litrų šaldymo prietaiso talpos, papildomam asmeniui dar pridėti apie 50 litrų. Reikia nepamiršti, kad visų žmonių poreikiai ir apsipirkinėjimo įpročiai yra skirtingi, taigi vidutinei 4 asmenų šeimai rekomenduojama rinktis nemažesnį nei 210 litrų šaldytuvą.

 

Šaldytuvų tipai ir šaldiklių klasės

Yra išskiriami du šaldytuvų tipai: vienduriai arba dviduriai. Galima rinktis laisvai pastatomus arba montuojamus modelius su šaldikliu apačioje arba viršuje. Dažnai varotojai renkasi amerikietiško ,,Side-By-Side“ tipo šaldytuvus, tai dviduriai šaldytuvai su šone esančiu šaldikliu. Lyginant pagal vidinę talpą, laisvai pastatomi šaldytuvai yra talpesni nei tokių pat matmenų montuojami įrenginiai.

Būtinai pasidomėkite šaldiklio šaldymo pajėgumu, kuris parodo kokia temperatūra yra palaikoma viduje. Patariama rinktis ne žemesnę nei keturių žvaigždučių kategoriją, kad maistas būtų sušaldomas greitai:

(*) – iki -6 C temperatūra, užšaldyti produktai laikomi iki savaitės

(**) – iki -12 C temperatūra, užšaldyti produktai laikomi iki mėnesio
(***) – iki -18 C temperatūra, užšaldyti produktai laikomi iki trijų mėnesių
(****) – žemesnė kaip -18 C temperatūra, užšaldyti produktai laikomi iki metų

 

Energetinė klasė

Šaldymo prietaisai yra vieni iš daugiausiai elektros sunaudojančių įrenginių. Elektros energijos suvartojimas priklauso nuo šaldytuvo energijos efektyvumo klasės, šiuo metu galioja trys aukščiausios šaldymo prietaisų energetinės klasės – A+, A++, A+++. Aukšto efektyvumo A + + + šaldytuvai suvartoja apie 50% mažiau energijos nei A + įrenginiai. Vis daugiau gamintojų stipriai orientuojasi į energijos efektyvumą, taigi kainos skirtumas tarp aukštesnės ir žemesnės energijos klasės prietaisų to truputį mažėja. Vis didėja poreikis diegti naujas energetines klases bei taip skatinti gamintojus kurti dar efektyvesnius produktus.

Triukšmo lygis

Šaldytuvo skleidžiamas triukšmo lygis taip pat yra labai aktualus kriterijus. Žmonės, gyvenantys butuose, kuriuose virtuvė jungiasi su kambariu, ypatingai turėtų atkreipti dėmesį į šį kriterijų. Šuo metu gaminamuose šaldytuvuose triukšmo lygis vidutiniškai siekia 35-40 dB, tai itin tyliai veikiantys įrenginiai. Šaldytuvų gamintojai šiuos prietaisus gamina vis tylesnius.

Būtinos papildomos savybės

No-frost (bešerkšnė) sistema
Ši sistema leidžia šaldytuve palaikyti sausą orą ir neleidžia, kad ant šaldytuvo ir šaldiklio sienų susidarytų šerkšnas ar ledas. Šių šaldytuvų niekuomet nereikės atitirpinti, žymiai lengvesnė įrenginių priežiūra. Dar vienas variantas - dalinai bešerkšnė sistema, kai šaldiklis yra bešerkšnis, o likęs šaldytuvas šaldomas standartine šaldymo sistema. Veikia automatinio atitirpinimo funkcija.

Vėsesnė zona (Nulinė arba artima 0°C)
Tai uždara šaldytuvo talpa šviežiems ir greitai gendantiems produktams. Šioje zonoje palaikoma nuliui artima temperatūra, todėl nesidaugina mikrobai ir maistas ilgiau išlieka šviežias, išlaikoma maistinė vertė ir skonis. Kai kuriuose šaldytuvuose galime net atskirai reguliuoti šio skyrelio temperatūrą.


Antibakterinė danga
Specialia danga padengtas visas šaldytuvo sienelių paviršius, kuri apsaugo šaldytuvą nuo nemalonaus kvapo, pelėsių ir nuo bakterijų dauginimosi.

Greito užšaldymo funkcija
Ši funkcija leidžia itin greitai užšaldyti net keliolika kilogramų maisto vos per parą. Toks greitas užšaldymas neleidžia susidaryti ledui ir prarasti vertingų medžiagų.

Automatinė atšildymo ir užšaldymo sistema
Dėl šios sistemos susikaupęs ledas yra atitirpinamas ir sukrenta į specialų tam skirtą indą.

Vidaus erdvės, į ką atkreipti dėmesį:

  • Galimybė reguliuoti lentynų bei durų vonelių padėtį;
  • Buteliams laikyti pritaikyta vieta, kad jie nesidaužytų;
  • Atkreipkite dėmesį iš ko pagamintos šaldytuvo lentynėlės. Patariama rinktis grūdintą stiklą, kadangi jis nesibraižo, sunkiai dūžta ir atlaiko net 25 kg svorį;
  • Lentynų pakraščiuose pritvirtinti plastikiniai rėmeliai, kurie sulaiko išsiliejusį skystį;
  • Atkreipkite dėmesį ar yra durų atidarymo krypties keitimo galimybė. Ši funkcija taip pat labai naudinga;
  • Temperatūros kilimo laikas dingus elektros srovei (bent 17 valandų).

Dažniausiai daromos klaidos statant šaldytuvą:

  • Venkite statyti šaldytuvą tose vietose, kur jį pasiektų tiesioginiai saulės spinduliai, šalia šilumos šaltinių;
  • Nestatykite šaldytuvo nešildomose patalpose, kuriose temperatūra žemesnė nei 13°C. Šaldytuvą reikėtų statyti sausoje ir gerai vėdinamoje patalpoje;
  • Siekiant užtikrinti tinkamą prietaiso vėdinimą reikia iš abiejų šaldytuvo šonų, viršaus ir tarp galinės sienelės ir sienos palikti mažiausiai vieno centimetro tarpą.

Daugiau vietos – daugiau galimybių

„Samsung“ dviejų durelių šaldytuvas turi didžiausią talpą (29 kubines pėdas) tarp savo klasės šaldytuvų, jo vidus yra 16 proc. didesnis nei įprastų modelių. Dėl plonesnių sienelių gaunate 4 kubines pėdas papildomos vietos. Tam nereikėjo keisti šaldytuvo išorės arba mažinti izoliacinės medžiagos kokybę ar stiprumą. Tarsi pasistatytumėte papildomą šaldytuvą, kuris neužima vietos! Papildoma vieta sukurta ne tik tam, kad galėtumėte įdėti daugiau, bet ir geriau. Jūsų maisto produktai bus sudėti tvarkingai ir visuomet po ranka.

Vandens ir ledo dalytuvas

Vandens ir ledo dalytuvas yra šaldytuvo išorėje, todėl dureles galite laikyti uždarytas ir taupyti elektros energiją. (kubeliai / trintas ledas)

„EZ-Open“ rankena
 
Sukurta taip, kad būtų lengva atidaryti ir tvirtai uždaryti dureles. Tereiks truputį timptelti ir atidarysite net pilnai prigrūstą šaldiklį.
 
„Multi Blast“

Vėsaus oro srautas iš kelių angų ventiliuoja visus lentynėlių skyrius. Tolygiai šaldomas visas šaldytuvas. Atidarius dureles greitai atstatoma tinkama temperatūra.

Mažesnis tarpas

Durelės atrodo platesnės ir gražesnės, nes tarp jų mažesnis tarpelis.
 
„WideOpen“ „CoolSelect Pantry“

Leidžia pasirinkti reikiamą temperatūrą (priklausomai nuo laikomo maisto) vos vienu mygtuko nuspaudimu.
 
„Chilled“

Idealiai tinka šviežiai mėsai, paukštienai ir žuvims laikyti, esant šio režimo temperatūrai, išsaugoma natūrali maisto produktų drėgmė, jie išlieka švieži, nepraranda skonio.

„SoftArc“ dizainas

Lygūs arkos formos durelių kontūrai prideda elegancijos.

Ryškus šviesos diodų apšvietimas

Vietą ir elektros energiją taupanti lemputę puikiai apšviečia visą šaldytuvą.

Automatiškai išsitraukianti lentynėlė

Didelė išsitraukianti lentynėlė turi perkeliamą pertvarą, skirtą maisto produktams atskirti.

„CoolSafe“ užraktas

Ši inovatyvioji izoliacinė funkcija skirta šaltam orui šaldytuve sulaikyti ir elektros energijos sunaudojimui sumažinti.
 
Dviguba aušinimo sistema
 
Šaldytuvo ir šaldiklio skyriai valdomi atskirai. Oro nepatenka iš vieno į kitą, todėl šaldytuve palaikoma tinkama drėgmė, kad daržovės išliktų šviežios, o šaldiklis visuomet būna sausas ir neskleidžia nemalonaus kvapo.
 
Šaldytuvas šaldytuve

Universalusis uždaras skyrius „Cool Select Pantry™“ leidžia pasirinkti reikiamą temperatūrą (priklausomai nuo laikomo maisto) - tereikia spustelėti vieną mygtuką.
 
„Deli“

Delikatesai, tokie kaip kumpis, saliamis ir Bolonės dešra, greitai genda. Pasirinkę šį režimą, išsaugosite jų skonį ir formą.
 
„Fresh“

Pasirinkus šį režimą, išsaugoma optimali drėgmė, kad vaisiai ir daržovės išliktų švieži.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę