Prekių katalogas

Šaldiklis SNAIGĖ F10SM-T6002F

Greitas pristatymas 2-3 d.d.

Prekės kodas 2012197

269,00 €
11,21 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 269,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 269,00 €, eilinės įmokos suma – 11,21 €.
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 64,18 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 72,25 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 80,32 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 99,15 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 85,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 96,46 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 72,25 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 85,70 €
Prekių su pakuote iki 80 kg. užnešimas 15,00 €
Prekių su pakuote nuo 80 kg. iki 90 kg. užnešimas 49,00 €
Prekių su pakuote nuo 90 kg. iki 120 kg. užnešimas 79,00 €
Technikos prijungimas 59,00 €
Charakteristikos
GamintojasSnaigė
Kilmės šalisLietuva
Šaldiklio tipasVertikalus
Šaldiklio talpos invervalas (nuo...iki)50-99 l | kompaktiškas
Saugus veikimo laikas dingus elektrai17 val.
Energijos klasėF
Šaldiklio atitirpinimasRankinis
Šaldiklio talpa85 l
Inverterinis kompresorius +Ne
Aukščio intervalas80 - 89 cm
Triukšmo lygis38 dB
Pločio intervalas, cm50 - 59 cm
Užšaldymo galingumas, kg/24 val.+12
Montavimo tipasLaisvai pastatomas
Elektros energijos sąnaudos metams, kWh +180
Gylis60 cm
Plotis56 cm
SpalvaBalta
Aukštis85 cm
Svoris, Kg37 kg
Prekės kategorijaŠaldikliai
Garantinis laikotarpis24 mėn.

Paruošti produktų (mėsos, žuvies, pusfabrikačių) atsargas, paruošti žiemai daržoves, uogas ir grybus, reikia ne tik pakankamai vietos, bet ir tinkamų šaldymo sąlygų. Todėl namų šeimininkės žino, kad virtuvėje svarbus ne tik šaldytuvas, bet ir pakankamai didelė šaldymo kamera. Kaip išsirinkti poreikius labiausiai atitinkantį šaldiklį iš gausaus asortimento? Mes patarsime, į ką atsižvelgti jį perkant.

Pirmiausia reikia apsispręsti kokio tipo šaldiklio norime. Šaldikliai būna dviejų rūšių:

 

 

Šaldymo dėžė. Jei turite erdvų butą ar nuosavą namą ir planuojate šaldyti daug produktų vertėtų rinktis horizontalią šaldymo kamerą.

Horizontalioji šaldymo kamera geriausiai tiks žmonėms, norintiems užšaldyti daug produktų, o dar geriau vienos rūšies.

Šaldiklis su stalčiais. Puikiai įsiliejantis į virtuvės interjerą šaldiklio tipas.

 

Taip pat, galima rinktis laisvai pastatomą arba integruotą šaldiklį su stalčiais. Integruoti šaldikliai visiškai nepastebimi, sumažina virtuvės ploto užkrovimą bei tyliau veikia.

Talpa

Reikia atkreipti dėmesį, kad užpildytas šaldiklis naudoja mažiau elektros energijos nei pustuštis, todėl nereiktų rinktis per didelio šaldiklio jei nežadate jo užpildyti. Šaldiklių talpa gali būti nuo 80 iki 410 litrų. Namams dažniausiai renkamasi 80-260 litrų šaldiklius. Kaip pasirinkti tinkamą? Tai priklauso nuo šeimos maitinimosi įpročių. Jei mėgstate šaldyti uogas, grybus, žuvį – rekomenduotina didesnė šaldiklio talpa. Jei pirmenybę teikiate šviežiam maistui – užteks ir mažiau vietos. Reikia įvertinti, kad šaldiklio su stalčiais reali talpa bus apie 15% mažesnė, nes dalį vietos užims stalčiai.

Energijos suvartojimas ir užšaldymo galingumas.

Šaldikliai, atsižvelgiant į jų energijos suvartojimą, yra skirstomi klasėmis, kurios žymimos raidėmis nuo A iki G. Šiais laikais žemesnių klasių nei C greičiausiai nerasite. Priešingai, modeliai nuolatos tobulėja ir vis dažniau gamintojai siūlo dar ekonomiškesnius variantus. Mažiausiai elektros energijos naudoja šaldikliai, turintys A+++ klasę. Šios klasės prietaisai - net 60 proc. ekonomiškesni nei A energijos klasės šaldikliai. Žinoma, tokie šaldikliai kainuoja šiek tiek brangiau. O pagal atliktus tyrimus šaldymo dėžė naudoja mažiau elektros nei šaldiklis su stalčiais.

Ne mažiau svarbi ir užšaldymo galingumo klasė, žymima žvaigždutėmis(*):

* šaldoma iki -6° C (produktus galima saugoti iki 7 dienų);

** šaldoma iki -12° C (produktus galima saugoti iki 30 dienų);

*** šaldoma iki -18° C (produktus galima saugoti iki 90 dienų);

**** šaldoma nuo -18° C (produktus galima saugoti 6-12 mėnesių).

Renkantis šaldymo galingumą reikia pagalvoti: ar daug produktų planuojate šaldyti, kokio šaldytuvo tūrio norite ir ar norite produktus laikyti ilgesniam laikui. Kuo daugiau yra užšaldymo klasės žvaigždučių, tuo ilgiau šaldiklyje galima saugoti produktus. Taip pat, didesnė šaldymo temperatūra leidžia efektyviau užšaldyti maistą.

Rankinis ar automatinis atitirpinimas?

Renkantis šaldymo kamerą, šaldymo dėžę, ar vertikalią šaldymo kamerą reikia atkreipti dėmesį į atitirpinimo būdą.

Šaldymo kameros su rankine atitirpinimo sistema priežiūra reikalauja gana daug rūpesčių ir užtrunka ilgesnį laiką. Bent kartą per metus teks atjungti šaldiklį, visiškai atlaisvinti kamerą ir laukti, kol ištirps visas ledas. Toliau Jums teks atsikratyti atitirpusio vandens, praplauti ir išdžiovinti šaldymo kameros vidų prieš jos naudojimą.

Daug patogiau rinktis šaldymo kamerą su sistema No Frost, kuri bus atitirpinama automatiškai. Pagrindinis šios šaldymo sistemos pranašumas yra tas, kad ant šaldiklio sienų nesikaupia vanduo, nesusidaro nei šerkšnas, nei ledas, todėl jų niekuomet nereikės atitirpinti. Vis dėlto tokie šaldikliai sausina maistą ir naudoja daugiau elektros energijos.

Svarbios funkcijos

Šalčio išsaugojimas. Jei namuose dažnai dingsta elektra, Jūs deramai įvertinsite šalčio išsaugojimo funkciją. Jos dėka šaldymo kamera gali išsaugoti nustatytą temperatūrą (paprastai -9 laipsnių) kelias paras.

Greitas užšaldymas. Ši funkcija labai svarbi jei Jums rūpi išsaugoti visą uogų, vaisių ir daržovių naudingųjų medžiagų ir vitaminų rinkinį. Dėl lėto šaldymo proceso maiste susidaro ledo kristalai, kurie sugadina maisto kokybę, o ši funkcija tam užkerta kelią.

Režimas atostogos. Jei dažnai keliaujate šis režimas bus nepakeičiamas. Jis leidžia ilgą laiką išvengti pelėsių susidarymo ir nemalonaus kvapo atsiradimo tuščioje kameroje, taip pat saugoti produktus šaldymo kameroje su minimaliomis elektros energijos sąnaudomis.

Temperatūros pokyčio informacija. Šaldymo  kamera su garsiniu arba vaizdiniu informavimu apie temperatūros pokytį arba atidarytas dureles, taip pat su valdymo plokštės blokavimo funkcijos buvimu – geriausias pasirinkimas Jums, jeigu Jūs turite mažų vaikų.

 

OFICIALIOS AKCIJOS TAISYKLĖS

Akcijos "Gyvenimas neturi jokių garantijų. SNAIGĖ – turi!“ (Toliau – Akcija) organizatorius yra AB "SNAIGĖ“, įsikūrusi adresu: Pramonės g. 6, 62175 Alytus, Lietuva.

Akcijoje dalyvauja nauji šaldytuvai, šaldikliai ir komerciniai šaldytuvai su "SNAIGĖ“ prekės ženklu (toliau taisyklėse – prietaisai), įsigyjami mažmeninės prekybos būdu Akcijos teritorijoje tam tikru Akcijos laikotarpiu ir užregistruoti svetainėje www.snaige.lt/promo.

Prietaisas, įsigytas ne akcijos laikotarpiu, nėra laikomas Akcijos prietaisu. Akcija vyksta visoje Lietuvos, Latvijos ir Estijos teritorijoje. Akcijoje gali dalyvauti Lietuvos, Latvijos ir Estijos piliečiai, kurie gyvena šių šalių teritorijoje ir visapusiškai besilaikantys visų Akcijos sąlygų (Toliau – Dalyviai). Akcijoje dalyvauti gali tik fiziniai asmenys. Akcija galioja visiems SNAIGĖS šaldymo prietaisams pirktiems 2021 12 01 – 2022 12 01 ir užregistruotiems svetainėje iki 2021 12 31

1. DALYVAVIMO AKCIJOJE TAISYKLĖS:

Registruojantis privaloma užpildyti šiuos laukus:

Dalyvio vardas, pavardė (pagal paso duomenis);
Dalyvio el. paštas;
Miestas;
Prietaiso serijos numeris;
Prietaiso modelis (pasirodo automatiškai, kai įvedamas teisingas serijos kodas);
Patvirtinimas – sutikimas su Akcijos taisyklėmis;
Patvirtinimas – sutikimas su privatumo politika.
1.1 Po teisingos registracijos Akcijos dalyvis el. paštu gaus 5 metų garantijos sertifikatą. Sertifikate bus nurodytas "SNAIGĖ" įrangos modelis ir serijos numeris. Dalyvis, registruodamas "SNAIGĖ“ Akcijos prietaiso serijos numerį, patvirtina, kad perskaitė visas Akcijos sąlygas bei taisykles, taip pat, kad savo noru sutinka su visomis Akcijos sąlygomis ir Taisyklėmis bei įsipareigoja jų laikytis.

1.2 Akcijos organizatorius neatsako dėl kliūčių užsiregistruojant svetainėje www.snaige.lt/promo, esant pirkėjo kompiuterinės įrangos gedimui ar dėl neveikiančių operatorių ar interneto paslaugų teikėjų tinklų, prasto interneto ryšio ir panašiai.

2."SNAIGĖ“ ĮRENGINIO 5 METŲ GARANTIJA

2.1 Įrenginio serijos numeris įrašomas į specialią duomenų bazę, kuri saugoma AB "SNAIGĖ“ Lietuvoje. Serijos numerio buvimą šioje duomenų bazėje patvirtinęs gamintojas, įsipareigoja vykdyti garantinius įsipareigojimus. Garantinis laikotarpis sudaro 5 metus nuo prietaiso įsigijimo dienos. „5 metų garantija“ reiškia, kad gamintojas garantuoja įsigyto prietaiso veikimą be defektų 5 metus, o pateikus pretenziją įrangos sugedimo atveju, ir esant garantiniam laikotarpiui, visi "SNAIGĖ“ prietaisai yra aptarnaujami nemokamai. Garantinis aptarnavimas vykdomas pateikus originalų garantijos taloną, garantijos pratęsimo sertifikatą ir pirkimo kvitą (ar kitą pirkimą įrodantį dokumentą), kuriame nurodoma pardavimo data.

2.2 „5 metų garantija“ netaikoma jei nesilaikoma šiose Taisyklėse nurodytų sąlygų:

2.2.1 Jei prietaisas perkamas ne Akcijos laikotarpiu;

2.2.2 Jei dalyvis negali pateikti pirkimo kvito ar kito pirkimą patvirtinančio dokumento su jo įvykdymo data, originalaus garantijos talono, garantijos pratęsimo sertifikato.

2.2.3 Jei įsigytas prietaisas nėra užregistruota interneto svetainėje www.snaige.lt/promo;

2.2.4 Jei serijos numeris pakeičiamas, ištrinamas arba jo negalima identifikuoti.

Vadovaujantis šiomis sąlygomis, techninės priežiūros centras yra įgaliotas patikrinti ar laikomasi šių sąlygų ir, jei nesilaikoma, atsisakyti atlikti garantinį remontą bei pašalinti gedimus.

2.3. Garantinis aptarnavimas netaikomas:

2.3.1 Dėl įsigyto šaldymo prietaiso mechaninio pažeidimo (apgadinimo) ar kitokio pažeidimo, kuris įvyko dėl pirkėjo kaltės transportuojant šaldymo prietaisą. Kilus ginčui, būtina pateikti šaldymo įrenginio pakuotę.

2.3.2 Dėl gedimo, kuris įvyko netinkamai įrengiant ir pajungiant šaldymo prietaisą. Dėl netinkamo prietaiso veikimo, sugedusių dalių, kvapų, kai tai įvyko dėl netinkamo prietaiso naudojimo, montavimo, prijungimo prie tinklo ar gabenimo nesilaikant gamintojo instrukcijų, aprašytų prietaiso naudojimo instrukcijose.

2.3.3 Dėl gedimų, įvykusių šaldymo prietaisą laikant antisanitarinėmis sąlygomis, kai prietaiso gedimą sukelia vabzdžiai, graužikai ir kiti išoriniai veiksniai.

2.4. Garantija nesuteikiama:

2.4.1 Prietaiso vidinei lemputei ir vidaus plastiko detalėms (komponentams);

2.4.2 Įbrėžimams, įtrūkimams ir panašaus pobūdžio išoriniams mechaniniams pažeidimams, kuriuos sukelia prietaiso naudojimas;

2.4.3 Dalims, kurios natūraliai susidėvi naudojant prietaisą, ir jų tarnavimo laikas priklauso nuo prietaiso naudojimo intensyvumo: plastikinės dalys, kurias galima permontuoti rankiniu būdu (rankenos, dėžės, laikikliai ir kt.).

2.5 Kitos sąlygos:

Pakeisto šaldymo prietaiso garantinis laikotarpis prasideda nuo pirminio prietaiso įsigijimo datos.

3. GARANTIJOS SUTEIKIMO SĄLYGOS IR TVARKA

3.1 Visi Akcijos dalyviai, Akcijos laikotarpiu įsigiję bet kurį "SNAIGĖS" šaldymo prietaisą ir užsiregistravę svetainėje www.snaige.lt/promo, gaus el. laišką su sertifikatu dėl konkretaus įsigyto prietaiso. El. laiškas su sertifikatu Akcijos dalyviams gali būti išsiųstas per 10 dienų.

3.2 Sertifikatu (arba garantijos liudijimu) patvirtinamas 5 metų laikotarpis, iki 2026 m. imtinai, per kurį gamintojas ar jo atstovas įsipareigoja vykdyti garantinius įsipareigojimus.

3.3 Jei Akcijos dalyvis dėl tam tikrų priežasčių, nepriklausančių nuo Organizatoriaus, negavo sertifikato, jis neturi teisės gauti kompensaciją iš Organizatoriaus. Tačiau galima kreiptis dėl sertifikato išsiuntimo kitu el. pašto adresu.

4. RIBOJIMAS

4.1 Paaiškėjus piktnaudžiavimo ar sukčiavimo požymiams (atvejams), Organizatorius turi teisę neleisti toliau dalyvauti šioje akcijoje. Sprendimą dėl dalyvio pašalinimo iš dalyvavimo akcijoje organizatorius priima savarankiškai ir jis nėra skundžiamas. Pašalintas dalyvis negali toliau dalyvauti Akcijoje ir neturi teisės gauti jokios kompensacijos.

5. KITOS SĄLYGOS

5.1 Akcijos organizatorius garantuoja, kad rinkdamas ir toliau naudodamas gautą informaciją jis laikysis visų galiojančių teisės aktų nuostatų dėl asmeninės informacijos neatskleidimo, išskyrus tuos atvejus, kurie numatyti šiose Taisyklėse.

5.2 Dalyvavimas akcijoje (registracija svetainėje www.snaige.lt/promo) reiškia automatinį visų dalyvių supažindinimą ir visišką sutikimą su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigojimais jų laikytis.

5.3 Organizatorius neprisiima jokios atsakomybės už bet kokias papildomas Dalyvio išlaidas naudojantis garantija.

5.4 Organizatorius pasilieka teisę keisti šias Taisykles privalomai paskelbdami jas interneto svetainėje www.snaige.lt/promo.

5.5 Organizatorius neatsako už nekokybišką ryšio įrangos veikimą, kenkėjiškų programų veiksmus, taip pat už nesąžiningus trečiųjų šalių veiksmus, kuriais siekiama neteisėtos prieigos ir (arba) išjungti Organizatoriaus programinės ir (arba) aparatinės įrangos kompleksą ir panašiai. Esant situacijai, leidžiančiai aiškinti šias Taisykles nevienareikšmiškai, kylant ginčytiniems klausimams ir (arba) klausimams, kurių nereglamentuoja šios Taisyklės, galutinį sprendimą priima Akcijos organizatorius. Organizatorius neatsako už Dalyvių pateiktos informacijos tikslumą.

5.6 Organizatorius neatsako už nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybes, tokias kaip: epidemijos, stichinės nelaimės, gaisrai, bet kokio pobūdžio kariniai veiksmai, blokados, reikšmingi Akcijos teritorijoje galiojančių teisės aktų pakeitimai, kurių organizatorius negali kontroliuoti. 6.11. Organizatorius neneša atsakomybės už Dalyvio patirtą žalą (įskaitant moralinę) dėl to, kad Dalyvis negavo garantijos.

5.7 Dalyvaudamas akcijoje, kiekvienas dalyvis patvirtina savo sutikimą, kad Organizatorius tvarkys ir naudos jo asmens duomenis bei pateiktą informaciją rinkodaros ir (arba) kitais tikslais, metodais, kurie neprieštarauja dabartiniams įstatymams (įskaitant perdavimo tretiesiems asmenims).

5.8 Laikantis 2016 m. balandžio 27 d. Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679, Akcijos dalyviai informuojami:

5.8.1 Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius;

5.8.2 Akcijos dalyvių asmens duomenys tvarkomi siekiant užtikrinti dalyvavimą šioje akcijoje, rinkodaros ryšius, reklamos santykius, mokestinius santykius ir santykius apskaitos srityje;

5.8.2 Su asmens duomenimis gali būti atliekami šie veiksmai: asmens duomenų rinkimas, kaupimas, saugojimas, pritaikymas, keitimas, atnaujinimas ir naudojimas, nuasmeninimas, asmens duomenų sunaikinimas;

5.8.3 Akcijos dalyvių asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius ar susijusios trečiosios šalys, kurioms suteikiamos visos teisės ir priskiriamos visos įstatyme numatytos pareigos;

5.8.4 Akcijos dalyvių asmens duomenys bus tvarkomi nuo jų gavimo momento ir Akcijos laikotarpiu, kad pasiekti šių taisyklių 5.8.2 punkte nurodytą tikslą. Po to, pasibaigus asmens duomenų saugojimo laikotarpiui, jie bus sunaikinti;

Akcijos dalyviai gali atšaukti sutikimą tvarkyti asmens duomenis siunčiant raštišką prašymą Organizatoriui šiose Taisyklėse nurodytu adresu, tačiau, tuo pat metu, jie neteks teisės dalyvauti Akcijoje.

Šaldiklis SNAIGĖ F10SM-T6002F
269,00 €
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę