Prekių katalogas

PEPPA PIG Gydytojo lagaminas

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3325943

26,36 €
Charakteristikos
GamintojasPEPPA PIG
Amžius3-7 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaProfesiniai žaislai
PEPPA PIG Gydytojo lagaminas
26,36 €
Sveikas atvykęs į kiaulytės Pepos pasaulį! Pepą žino ir myli daugybė vaikų visame pasaulyje. Prisijunk prie linksmos kiaulytės, jos broliuko paršelio Džordžo, tėčio ir mamos, ir visi drauge leiskitės į smagius nuotykius. Šiame lagaminėlyje yra viskas, ko gali prireikti rimtam medikui – stetoskopas, termometras, otoskopas, švirkštas, gipsas, vaistų buteliukas, žirklės, veidrodėlis ir pincetas. Tvirtas lagaminas, kurį galima nešiotis su savimi visur, puikiai tiks kiaulytės Pepos fanams. Rinkinys padeda lavinti vaizduotę, socialinius ir bendravimo įgūdžius. Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę