Prekių katalogas

NATURE EXPLORER Žiūronai ir periskopas

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3323421

12,62 €
Charakteristikos
GamintojasLANARD
Amžius3-7 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaProfesiniai žaislai
NATURE EXPLORER Žiūronai ir periskopas
12,62 €
Atrask tikrus gamtos stebuklus su šiuo šauniu rinkiniu iš kolekcijos „Nature Explorer“! Rinkinyje yra žiūronai ir periskopas. Žiūronai turi patogų dirželį, juos patogu nešiotis su savimi ir tyrinėti supantį pasaulį. Rinkinyje esantis periskopas praverčia, kai reikia ką nors stebėti pasislėpus ir išsiskleidžia tarsi teleskopas.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę