Prekių katalogas

NATURE EXPLORER Vabzdžių tyrinėtojo rinkinys

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3323417

11,00 €
Charakteristikos
GamintojasLANARD
Amžius3-7 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
NATURE EXPLORER Vabzdžių tyrinėtojo rinkinys
11,00 €
Atrask tikrus gamtos stebuklus su vabzdžių tyrinėjimo rinkiniu iš kolekcijos „Nature Explorer“! Čia rasi viską, ko reikia nuostabiam gamtos pasauliui atrasti ir rytinėti! Suimk vabzdį rinkinyje esančiu pincetu, įdėk jį į nešiojamą dėžutę su tinkleliu, o tada stebėk ir apžiūrėk pro didinamąjį stiklą ir pasijusk tikru gamtininku!
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę