Prekių katalogas

JOKER SLIMY Išmanusis plastilinas „Metalas“, 75 g

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3094245

11,60 €
Prekės savybės
GamintojasSLIMY
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaKūrybiniai rinkiniai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
JOKER SLIMY Išmanusis plastilinas „Metalas“, 75 g
11,60 €
Išmanusis plastilinas – tai super plastilinas, turintis daugybę įspūdingų savybių! Nauja formulė užtikrina saugumą, be to, išmanusis plastilinas niekad neišdžiūva, todėl ir linksmybės niekada nesibaigia! Lipdyk spalvingas formas, spausk ir tempk tarsi tikrą gumą! Išmanusis plastilinas tirps lėtai kaip ledai ir šokinės lyg krepšinio kamuolys! Šis plastilinas taip pat puiki priemonė stresui mažinti!
Klientų atsiliepimai apie šią prekę