Prekių katalogas

National Geographic kinetinio smėlio rinkinys su jūros gyvūnais

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 298746

24,89 €
Charakteristikos
Gamintojas
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
National Geographic kinetinio smėlio rinkinys su jūros gyvūnais
24,89 €
National Geographic kinetinio smėlio rinkinys su jūros gyvūnais
 
 
Natūralus kinetinis smėlis - puikus mokslininkų atradimas: nelimpa prie rankų, nesubyra, krentant tįsta, byra iš lėto, lengvai keičia formą. Drėgnas, bet nedžiūsta, nekeičia savo savybių ir netepa rankų, tinka naudoti viduje. Saugus, tinka naudoti vaikų darželiuose, taip pat su šviesos stalais, atitinka saugumo sertifikatą EN71. Padeda lavinti bet kokio amžiaus vaiko ir suaugusiojo kūrybiškumą bei koncentraciją, o taip pat leidžia maloniai  atsipalaiduoti.
 
Rinkinyje rasite:
 
  • 0,9 kg kinetinio smėlio;
  • 6 skirtingų jūros gyvūnų formų formeles;
  • 6 skirtingų formų jūros gyvūnus;
  • dėžutę smėliui;
  • mokymo apie jūros gyvūnus knygelę (anglų k.);
  • ir tikrą ryklio danties fosiliją! 
  • Šis rinkinys yra priešistorinis nuotykis! Ypač patiks mažiesiems jūros gyvūnų gerbėjams.
 
National Geographic tinklas vykdo įvairius tyrinėjimus, išsaugojimo darbus, rengia edukacines programas, skatina žmones rūpintis mūsų planeta. 
 
Prisijunkite ir Jūs prie National Geographic nuotykio!
 
 
 
 
ID: 816448021374.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę