Prekių katalogas

Djeco antspaudukų rinkinys Piratai DJ08917

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 263711

12,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Amžius5-6, 3-4
Prekės kategorijaLavinamieji
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoBūkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, vaikas gali užspringti arba jas įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir pakavimo detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš duodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Žaisti tik prižiūrint suaugusiems. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Djeco antspaudukų rinkinys Piratai DJ08917
12,99 €
Šis žavus antspaudukų rinkinys - valandų valandos kūrybiškumo. Papildyk savo piešinius puikiais antspaudėliais, o kad jie būtų dar labiau išbaigti, nepamiršk nuspalvinti.
Rinkinyje 10 antspaudukų bei plaunama kempinėlė rašalui.
 
Pakuotės išmatavimai: 21 x 23 x 2 cm
Rekomenduojamas amžius: nuo 4 metų
 
Djeco kompanija įkurta 1954 m. Prancūzijoje. Dabar ši kompanija žinoma jau visame pasaulyje, jos žaislai išsiskiria patraukliu dizainu, kokybe ir originalumu. Pagrindinė kompanijos idėja - estetinis vaikų lavinimas.ID: DJ08917
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę