Prekių katalogas

Paspirtukas ADVENTURE GRAND PRIX 3 ratukai

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2731254

46,20 €
Charakteristikos
GamintojasNextreme
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoNaudoti tik prižiūrint suaugusiesiems. Būtina naudoti apsaugos priemones (šalmą, pirštines, antkelius, alkūnių apsaugų priemones ir pan.). Nenaudoti eismo vietose.Dėmesio: žaislas reikalauja gerų įgūdžiu, todėl svarbu imtis visų atsargumo priemonių, kad vaikas nenukristų, nesusidurtų ir nesusižeistų pats ar nesužeistų trečiųjų asmenų.
Paspirtukas ADVENTURE GRAND PRIX 3 ratukai
46,20 €
Sulankstomas su greito ir saugaus uždarymo sistema - lengvai transportuojamas Komandos lazda reguliuojamas teleskopinis aukštis 58,5 / 63/69 cm Rankenėlės minkšta liesti - didelio tankio putplasčiuose Sumažintas spindulys lengvam ir sklandžiam važiavimui Stabdis: galinis Struktūra: iš aliuminio ir didelio atsparumo PP Ratai: iš PVC ø 120 mm priekio, ø 100 mm iš galo Tikslūs rutuliniai guoliai: ABEC 7 Galimos spalvos: fuksija / juoda, raudona / juoda Instrukcijos: įtraukta daugiakalbė (IT / EN / FR) Rekomenduojamas maksimalus vartotojo svoris 20kg Pakavimas spalvota dėžutė - 6 dėžutės pagrindinėje dėžutėje Sertifikavimas EN71 1/2 dalis: 2011 m
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę