Prekių katalogas

Paspirtukas Carbon Lux, juodas/raudonas

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 08 04

Prekės kodas 284054

79,00 €
7,90 € x 10 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 79,00 €, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 79,00 €, eilinės įmokos suma – 7,90 €.
Prekės savybės
GamintojasRazor
Maksimalus svoris (apkrova)100 kg
Garantinis laikotarpis24 mėn.
SpalvaJuoda
Prekės kategorijaElektriniai paspirtukai
Įspėjimas dėl saugumoĮspėjimas: Naudoti tik prižiūrint suaugusiesiems. Būtina naudoti apsaugos priemones (šalmą, pirštines, antkelius, alkūnių apsaugų priemones ir pan.). Nenaudoti eismo vietose.Dėmesio: žaislas reikalauja gerų įgūdžiu, todėl svarbu imtis visų atsargumo priemonių, kad vaikas nenukristų, nesusidurtų ir nesusižeistų pats ar nesužeistų trečiųjų asmenų.Žaislas netinka jaunesniems kaip 2 metų amžiaus vaikams. Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos.
Svoris4,85 kg 


Yra neslidi stovėjimo platforma, galinis stabdis. O dideli ratai leidžia lengvai ir greitai judėti grindiniu. Paspirtukas lengvai išsilankstomas ir sulankstomas. Skirtas naudoti nuo 8 metų iki 100 kg. 

Klientų atsiliepimai apie šią prekę