Prekių katalogas

MAKE IT REAL Kosmetikos dėžutė su veidrodėliu

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3348848

43,43 €
Charakteristikos
GamintojasMAKE IT REAL
Amžius8-14 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaProfesiniai žaislai
MAKE IT REAL Kosmetikos dėžutė su veidrodėliu
43,43 €
Būk žvaigždė! Būk princesė! Būk savimi! Šioje kosmetikos dėžutėje su veidrodėliu rasi akių šešėlių, šepetėlių, skaistalų, teptukų, lūpų blizgių, nagų laką ir nagų dildę. Visos kosmetikos priemonės puikiai telpa į vieną dėžutę, todėl tai gali būti ir puikus kelioninis rinkinys. Dėžutės veidrodėlis iš kraštų užsilenkia, todėl dėžutė gražiai užsidaro.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę