Prekių katalogas

LUKKY Plaukų pudra ir kempinėlė

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3323423

4,81 €
Charakteristikos
GamintojasLUKKY
Amžius3-12 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.

Yra daugybė būdų savo asmenybei ir kūrybiškumui išreikšti. Vieniems patinka išskirtiniai drabužiai, o kiti mieliau renkasi papuošti savo plaukus, kūną ir veidą! Pasitelk LUKKY plaukų pudrą ir nudažyk plaukų sruogas ryškiomis spalvomis! Ryškios ir tviskančios plaukų sruogos suteiks tavo stiliui puošnumo, šventiško prašmatnumo ir gaivumo! Plaukų pudros užtepk ant kempinėlės, o tada brauk per plaukų sruogas nuo šaknų iki galiukų. Kad spalva būtų ryškesnė, pakartok keletą kartų! Plaukų pudra išsiplauna naudojant įprastą šampūną. Su LUKKY plaukų pudra savo išvaizdą gali keisti kiekvieną dieną!


Kaina nurodyta už vienetą, kuris parenkamas atsitiktiniu būdu.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę