Prekių katalogas

LUKKY Nagų lakas

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3323422

3,44 €
Charakteristikos
GamintojasLUKKY
Amžius3-12 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.

Ryškių ir sodrių spalvų nagų lakai LUKKY! Patogiausia ir geriausia tai, kad šiam lakui nuvalyti nereikia nei acetono, nei vandens, nei jokio specialaus skysčio! LUKKY nagų laką galima tiesiog nulupti! Prieš lakuojant įsitikinkite, kad nagai yra švarūs ir ant jų nėra jokių kitų kosmetikos priemonių. Nusilakuokite nagus ir palikite 2-3 min. nudžiūti. Jei norite, kad spalva būtų sodresnė, užtepkite antrą lako sluoksnį. Nuo išsipylimo apsaugantis buteliukas – tikras išsigelbėjimas tėvams, nes lakuojant nagus neliks jokios netvarkos ir dėmių! LUKKY nagų lako asortimente – įprastos, perlamutrinės ir konfeti spalvos.


Kaina nurodyta už vienetą, kuris parenkamas atsitiktiniu būdu.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę