Prekių katalogas

MAKE IT REAL Nagų lako rinkinys „Vienaragis“

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2011460

8,99 €
Prekės savybės
GamintojasMAKE IT REAL
Amžius8+
Prekės kategorijaVaikiška kosmetika
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Maišyk ir derink nagų lakus, klijuok lipdukus ir susikurk magišką įvaizdį. Blizgūs nagų lako pigmentai išlieka ilgą laiką, o panorėjus, laką paprasta nuvalyti – jį galima tiesiog nulupti (jei buvo naudotas vandens pagrindo viršutinis sluoksnis) arba nuvalyti nagų lako valikliu, o tada susikurti naują nagų stilių! Nesvarbu, ar gimtadienio puota, ar pižamų vakarėlis, šis nagų lakas suteiks papildomo žavesio ir išskirtinio stiliaus. Nagų lakas netoksiškas, vandens pagrindo, todėl jį saugu naudoti.

Rinkinyje yra 3 buteliukai nagų lako ir lipdukai
DĖMESIO! Tik išoriniam naudojimui. Saugokitės, kad nepatektų į akis. Prarijus - pavojinga. NEVALGYKITE!
Žaislas paženklintas CE ženklu

Rekomenduojamas amžius: 8+

Gamintojas - MIR
Klientų atsiliepimai apie šią prekę