Informacija
Prekių katalogas

Oro drėkintuvas Boneco U7146

 
Prekės kodas
202927
49,99 €
 
Pristatymas: 1-5 d.d.
Papildoma garantija
Taisymo pratęsta garantija
arba
Keitimo pratęsta garantija
arba
Papildoma garantija įmonėms
arba
Atsiėmimas Kaune - Savanorių pr. 441b ( Nemokamai )
Pristatymas DPD kurjeriu ( 3,99 € )
Pristatymas LP Express kurjeriu ( 2,99 € )
Pristatymas Venipak kurjeriu ( 2,99 € )
Charakteristikos
GamintojasBoneco
Oro drėkinimo funkcija +Taip
Veikimo principas +Ultragarsinis
Optimalus drėkinimo plotas +20 m²
SpalvaBalta
Vandens rezervuaro talpa, l0.5
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Vandens išgarinimo greitis (ml/h)+100
Prekės kategorijaOro drėkintuvai
Oro drėkintuvas Boneco U7146
49,99 €
Ultragarsinis oro drėkintuvas Boneco U7146
 
Sukurtas dinamiškiems ir pozityviems žmonėms, mėgstantiems aktyvų laisvalaikį ir įdomias keliones. Pasiimkite jį su savimi išvažiuojant poilsiauti, į komandiruotę, į kelionę arba naudokite savo darbo vietoje.
 
Naujas Boneco U7146 — mobilus ir naudingas sauso oro problemos sprendimas bet kokiam pasaulio taške.
 
Nesvarbu kur Jūs esate – svarbiausia, kuo Jūs kvėpuojate
 
Mobilų oro drėkintuvą Boneco U7146 galima bet kur pasiimti su savimi: poilsiauti, į komandiruotę, į biurą – kiekvienoje kelionėje jis lydės Jus, palaikant optimalų drėgmės lygį, kad ir kur Jūs bebūtumėte.
 
Dažni skrydžiai ir klimato kaita — didelis stresas žmogaus organizmui. Kaip taisyklė, atsidūrus viešbutyje, kitame mieste ir kitoje klimato zonoje, žmogus kelias dienas aklimatizuojasi. Džiūsta oda, kamuoja galvos skausmai, o sergant lėtinėmis ligomis, jos gali paūmėti.
 
Mažas ir ryškus drėkintuvas Boneco U7146 per įmanomai trumpiausią laiką sukurs palankų mikroklimatą viešbučio kambaryje ar apartamentuose, pripildant orą gaivia drėgme. Toks lengvas ir kompaktiškas, jis neužims daug vietos ir nereikalaus ypatingos priežiūros.
 
Grįžtant iš kelionių, mes grįžtame į darbus, kur sėdime prie kompiuterio, apsupti biuro įrangos. Tyrimai parodė, kad visa biuro įranga negatyviai veikia mūsų savijautą: jos spinduliai ir įkaitę paviršiai smarkiai sausina orą. Kaip yra žinoma, sausas oras — vienas pagrindinių mūsų sveikatos ir grožio priešas: oda sausėja ir tampa išblukusi, atsiranda gerklės perštėjimas ir galvos skausmas.
 
Boneco U7146 galima pavadinti individualia apsaugos priemone nuo sauso oro biure. Individualia — todėl, kad jis yra ant tiek kompaktiškas, kad telpa ribotame biuro prostranstve, ant standartinio darbinio stalo. Nepaisant savo mažo dydžio, jis efektyviai drėkina patalpą, bet tuo pačiu metu dirba labai tyliai (triukšmo lygis žemesnis už 25 dBA).
 
Komfortas, kuris „nuolat šalia“
 
Prietaisas veikia ultragarsinio oro drėkinimo principu. Vanduo, patenkantis į garintuvą, veikiamas ultragarso susiskaido į mažus lašus. Mikroskopiniai lašai suformuoja garų debėsį, mažo pajėgumo ventiliatorius praleidžia pro save išorinį orą, išleidžiant garus į patalpas, kurie vėliau tolygiai po jį pasiskirsto.
 
Maksimaliai patogus eksploatavimas
 
Modelio Boneco U7146 unikalumas — tame, kad vandeniui skirta talpa yra standartinis plastikinis butelis, kuris sutalpina 500 ml, kas žymiai palengvina prietaiso svorį ir dydį, o bendrai ir jo konstrukciją, kas suteikia galimybę pasiimti jį kartu į bet kokią kelionę. Juo labiau, tokia naujovė palengvina ir vandens parinkimą prietaisui — Jūs galite naudoti bet kokį švarų vandenį. Prietaiso stabilumui yra numatytos specialios sulankstomos kojelės, kurie aprūpina stabilumą ir saugumą eksploatavimo metu. Prietaisą labai lengva priržiūrėti: jis neturi jokių filtrų, reikalaujančių nuolatinio keitimo, valymas yra būtinas tik vidinėms prietaiso dalims ir membranai,

Boneco U7146 ypatumai
 
 • mechaninis valdymas
 • vandeniui skirta talpa yra bet kuris plastikinis butelis, kuris sutalpina 500 ml
 • unikali membrana «glass-plate», padidinanti prietaiso produktyvumą 20%
 • automatiškas išsijungimas esant mažam vandens kiekiui
 • prietaiso darbo LED indikatorius
 • neoninis garų apšvietimas
 • žemas triukšmingumo lygis
 • mažos elektros energijos sąnaudos
 • laidas su adapteriu
 • kompaktiškas dydis
 • paprastas naudojimas ir priežiūra
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę