Informacija
Prekių katalogas

Orkaitė Electrolux EOB7S31Z + Papildoma nuolaida

Prekės kodas
324348
649,00 €
27,04 € x 24 mėn.*
Lizingo skaičiuoklė
Skolinantis 649,00 €, sutartį sudarant 24 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 27,04 €, metinė palūkanų norma – 0%, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0,00 €, sutarties sudarymo mokestis – 0,00 €, BVKKMN – 0%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 649,00 €.
Pristatymas: 1-2 d.d.
Nuolaida su kodu NUOLAIDA10
Nemokamas pristatymas
Yra sandėlyje
SB lizingas be pabrangimo iki 24 mėn.
Papildoma garantija
Taisymo pratęsta garantija
arba
Keitimo pratęsta garantija
arba
Papildoma garantija įmonėms
arba
Pristatymas DPD kurjeriu ( 9,99 € )
Pristatymas LP Express kurjeriu ( Nemokamai )
Charakteristikos
GamintojasElectrolux
VentiliatoriusYra
Žiedinis kaitinimo elementas (Konvekcija)Yra
Mėsos termometrasYra
Orkaitės laikmatisYra
Išmatavimai (AxPxG), cm59,4x59,5x54,6 cm
ApšvietimasYra
Svoris, Kg37.5 kg
Svoris su pakuote, Kg38.5 kg
Energijos klasėA+
Gaminimas garuoseTaip
GrilisYra
Teleskopiniai bėgeliaiTaip
Orkaitės tipasElektrinė daugiafunkcinė
ValdymasSensorinis
Savaiminis išsivalymasGarai
Įspaudžiamos rankenėlės +Ne
Talpa, l70
Užraktas nuo vaikų +Ne
Pločio intervalas, cm50 - 59 cm
Švelnus durelių uždarymas +Taip
Montavimo tipasĮmontuojamas
Gylis56.7 cm
Akcija +Taip
Plotis59.5 cm
SpalvaJuoda
Aukštis59.4 cm
Iešmas +Ne
Galia +3,5 kW
Įtampa +230 V
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaOrkaitės

Taisyklės:

1.1. Akcija vyksta laikotarpiu nuo 2024 m. kovo 1 d. iki 2024 m. rugpjūčio 31 d. (toliau – Akcija).

1.2. Akciją organizuoja UAB „Electrolux“, įm.k. 110187827, Ukmergės g. 219, Vilnius. (toliau – Organizatorius).

1.3. Akcijos taisyklės galioja visoms „AEG“ ir „Electrolux“ orkaitėms su garų (pilno ar dalinio garo) funkcija (toliau – Produktai).

1.4. Akcija galioja tik 1.3. punkte nurodytiems prietaisams, įsigytiems Akcijoje dalyvaujančiose fizinėse ir internetinėse parduotuvėse, akcijos nurodytu laikotarpiu.

1.5. Akcijoje turi teisę dalyvauti tik fiziniai veiksnūs asmenys, sulaukę 18 metų amžiaus (toliau – Klientai), išskyrus Akcijos taisyklėse numatytus atvejus.

1.6. Akcijoje neturi teisės dalyvauti įmonės, įstaigos, organizacijos ir kiti juridiniai asmenys.

1.7. Akcijoje negali dalyvauti Akcijos Organizatoriaus darbuotojai ir jų šeimos nariai.

1.8. Akcijoje galima dalyvauti tiek kartų, kiek įsigyta unikalių Produktų.

 

2. AKCIJOS EIGA IR PRIZAI

2.1. Akcijos metu Klientas, įsigijęs „AEG“ ar „Electrolux“ orkaitę su garų funkcija ir tinkamai užpildęs registracijos anketą internetiniame puslapyje www.electrolux.lt/sveiki_garai arba www.aeg.lt/sveiki_garai gali laimėti vieną iš įsteigtų prizų: 6 vnt. dietistės Vaidos Kurpienės sukurtų bazinių mitybos planų, 6 vnt. Iškylų pledų, 6 vnt. paplūdimio rankšluosčius.

2.2. Prizų laimėtojai, traukimo būdu, nustatomi kas mėnesį, iki sekančio mėn. 5 d. Traukime dalyvauja visos teisingai užpildytos anketos už visą Akcijos laikotarpį. Laimėtojai bus skelbiami Akcijos internetiniuose puslapiuose. Vieną kartą laimėjęs asmuo, kituose traukimuose nedalyvauja, nebent per Akcijos laiką įsigys ir užregistruos naują Produktą.

2.3. Kas mėn. bus galima laimėti 1 dietistės Vaidos Kurpienės bazinį mitybos planą, 1 iškylų pledą, 1 paplūdimio rankšluostį.

2.4. Organizatoriaus atstovas, per 5 darbo dienas nuo laimėtojų paskelbimo Akcijos tinklapiuose, susisiekia su Klientu anketoje nurodytais kontaktais ir individualiai susitaria dėl dovanos atsiėmimo ir perduoda ją Klientui susitartu būdu.

2.5. Dietistės Vaidos Kurpienės bazinių mitybos planų laimėtojai gaus nuolaidos kodą, 79 eur su PVM vertės, kuris padengs bazinę tokio plano įsigijimo kainą. Galutinė plano kaina gali keistis priklausomai nuo kliento pageidavimų atsižvelgti į turimas alergijas ar produktų

netoleravimą. Papildomos tokio pobūdžio išlaidos apmokamos kliento savarankiškai. Nuolaidos kodas galios 1 mėn. nuo išsiuntimo laimėtojui dienos.

2.6. Dovana bus išsiųsta tuo atveju, jeigu klientas atitinka visas šios akcijos sąlygas bei, paprašytas Organizatoriaus, galės pateikti, fiziškai ar skaitmeniniu būdu, produkto įsigijimo dokumentą/-us.

2.7. Nepavykus susisiekti su Klientu, praėjus 7 dienoms po pirmojo bandymo susisiekti, dovana grįžta į dovanų fondą.

2.8. Prizai į kitas prekes ar pinigus nekeičiami.

2.9. Organizatorius neneša jokios atsakomybės už trečiosios šalies teikiamas paslaugas, šiuo atveju dietistės Vaidos Kurpienės paruoštus mitybos planus.

3. GINČŲ NAGRINĖJIMO TVARKA

3.1. Visus skundus, susijusius su Akcija, įskaitant skundus, susijusius su Akcijos taisyklių teikimo tvarka, nagrinėja Organizatorius.

3.2. Skundai Organizatoriui turi būti pateikti ne vėliau kaip iki 2024 m. rugsėjo 6 d.

3.3. Organizatorius skundą privalo išnagrinėti ir į jį atsakyti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo skundo gavimo dienos. Jei skundo nagrinėjimas reikalauja ilgesnio skundo nagrinėjimo laikotarpio, Organizatorius apie tai turi informuoti Pirkėją per 5 darbo dienas nuo skundo gavimo.

4. ASMENS DUOMENŲ APSAUGA

4.1. Asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Akcijos vykdytojas.

4.2. Akcijos metu surinkti duomenys bus naudojami ir perduoti tretiesiems asmenims tik su dovanų pristatymu susijusiais tikslais.

4.3. Asmenys, dalyvaujantys Akcijoje ir pateikiantys savo asmens duomenis sutinka, kad jų asmens duomenys būtų tvarkomi šiose Taisyklėse bei įstatymuose nustatyta tvarka.

4.4. Akcijos metu surinkti asmens duomenys bus saugomi įstatymų numatyta tvarka.

5. KITOS SĄLYGOS

5.1. Asmenys, dalyvaujantys Akcijoje, patvirtina, kad sutinka su visomis Taisyklėse nurodytomis sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis.

5.2. Akcijos organizatorius turi teisę vienašališkai be išankstinio perspėjimo keisti Akcijos taisykles apie tai viešai paskelbdamas tinklapyje www.electrolux.lt ir www.aeg.lt

5.3. Visais šiose Taisyklės neaptartais klausimais Akcijos Organizatorius gali priimti vienašališką sprendimą, vadovaudamasis taikytinais teisės aktais ir šiomis Taisyklėmis.

5.4. Organizatorius turi teisę vienašališkai nutraukti Akciją bet kuriuo metu, jeigu įvyktų esminis šių Taisyklių pažeidimas ir/ar piktnaudžiavimas jomis arba nenugalimos jėgos (force majeure) aplinkybėmis. Apie Akcijos nutraukimą Organizatorius privalo paskelbti 5.2 punkte nurodytame tinklapyje.

5.5. Akcijoje dalyvis gali būti pašalintas iš akcijos dalyvių sąrašo, jeigu organizatorius nustato, kad akcijos dalyvis veikė apgaulingai, siekė nesąžiningų tikslų arba nesilaikė šios akcijos taisyklių.

Virtuvė yra neatsiejama kiekvienos šeimos gyvenimo dalis. Joje gaminame maistą, leidžiame laiką su šeima ar draugais, mėgaujamės įvairiausių patiekalų skoniais. Orkaitė – vienas svarbiausių elementų virtuvėje, tad tikimės, kad čia rasite visą reikalingiausią informaciją, kokio modelio būtent Jums reikia.

Kokios būna orkaitės?

Visų pirma turėtumėte žinoti kokios orkaitės Jums reikia, kiek jai turite vietos ir koks dizainas Jums yra priimtiniausias.

Laisvai stovinčios orkaitės/viryklės. Šiuo metu gan populiaru riktis viryklę su jau įmontuota orkaite. Tokie įrenginiai yra praktiški, kainuoja nedaug ir išpildo visus šeimininkės lūkesčius. Nedidelėse erdvėse taip pat galima rinktis ant stalviršio pastatomas, į mikrobangų krosneles panašias orkaites.

Įmontuojamos orkaitės. Šios orkaitės yra įmontuojamos į virtuvės baldus – po stalviršiu (modeliai sukomplektuoti su kaitlente turi bendrą valdymo sistemą) arba akių lygyje esančioje spintelėje. Tokioms orkaitėms yra pritaikytas individualus valdymas. Įmontuojamos orkaitės turi dar daugiau privalumų  - jas galima derinti su kitais virtuvės prietaisais – kavos virimo aparatais, mikrobangų krosnelėmis, šildymo bei vakuumavimo stalčiais.

Kokio dydžio orkaitės Jums reikia?
Kaip ir minėjome anksčiau, prieš pasirinkdami Jums patinkantį modelį, įvertinkite vietą namuose ir ją išmatuokite.

Laisvai statomoms orkaitėms dažniausiai taikomi 50, 55 ar 60cm pločio standartai. Taip pat įvertinkite ir papildomos erdvės poreikį aplink naująjį prietaisą – jis rekomenduojamas geresnei oro cirkuliacijai ( apie 5mm).
Įmontuojamoms orkaitėms yra taikomas standartinis 60cm išmatavimas spintelėms, bet jų aukštis gali skirtis – nuo 45 iki 90 centimetrų.

Rinkdamiesi orkaitę taip pat atsižvelkite ir į jos talpą:

1-2 asmenims pilnai pakanka 35-50 l orkaitės;
3-4 asmenų šeimai gali prireikti 40-70 l talpos orkaitės;
didesnei nei 4 asmenų šeimai reikėtų rinktis ne mažesnę nei 70 l talpos orkaitę;

Elektrinė ar dujinė – kokią orkaitę pasirinkti?

Orkaitės modeliai – dujinis, elektrinis ar mišrus. Koks tinkamiausias Jums?

Elektrinės orkaitės. Šios orkaitės anksčiau turėjo vieną esminį trūkumą – kaisdavo lėčiau nei dujinės. Šiuo metu šis trūkumas yra pašalintas, orkaitės kaista greitai ir taip pat turi plačias valdymo galimybes. Populiariausios orkaitės turi viršuje ir apačioje esančius kaitinimo elementus, pasižymi gera ventiliavimo sistema, kai kurios iš jų turi grilio funkciją. Elektroninės orkaitės taip pat gali turėti ir konvekcinį kaitinimo elementą, tai reiškia, kad karštas oras yra tolygiai paskirstomas visoje orkaitėje. Jei mėgstate gaminti kepinius ar mėsą – ši funkcija Jums labai naudinga.

Dujinės orkaitės. Šios orkaitės neturi galimybės tiksliai išmatuoti temperatūros bei jos reguliuoti, dėl to ruošdami maistą turite jį labiau prižiūrėti. Dujinės orkaitės puikiai tinka tiems patiekalams, kuriems reikia daugiau drėgmės (troškiniai). Vienas pagrindinių šių orkaičių privalumų – nedideli eksploataciniai kaštai lyginant su elektrinėmis orkaitėmis. Minusas – grilio funkcijos neturintys modeliai, maisto gaminius apskrudina daug prasčiau nei elektrinės.

Elektrinių orkaičių tipai

Tradicinės orkaitės paprastai turi viršutinį ir apatinį kaitinimo elementą. Tai reiškia, kad orkaitės veikimo metu karštas oras kyla į viršų. Susiformavę skirtingi karščio lygmenys gali būti pritaikyti kepti skirtingus kepinius.

Orkaitės su ventiliatoriais. Šios orkaitės turi specialią oro cirkuliavimo sistemą, kuri užtikrina vienodą temperatūrą visuose orkaitės lygmenyse, tai leidžia kepti tokius patiekalus, kuriems ypač reikalingas vienodas šilumos pasiskirstymas. Tokia sistema sumažina įkaitimo bei kepimo laiką.
Daugiafunkcinės orkaitės. Šie modeliai be ventiliavimo sistemos atlieka ir kitas funkcijas – terminis kepimas, kepimas ant grotelių ar atšildymas. Orkaitėse maistas iškepa tolygiai ir apskrunda iš visų pusių.


Kombinuotosios garinės orkaitės.
Tai daugiafunkcinės orkaitės, kurių veikimo principas pagrįstas garais arba garais ir karštu oru. Šiose orkaitėse gaminamas maistas išlieka sultingas ir drėgnas – be vargo pasigaminsite duonos su traškia plutele ar sultingos ir traškios vištienos.
 

Orkaitės priežiūra
 

Kad orkaitė išliktų švari, būtina ją periodiškai valyti. Dauguma gamintojų sugalvojo kaip palengvinti šeimininkių darbus valant orkaites:

Keraminė danga. Prietaisų sienelės padengiamos emale, kuri neleidžia kauptis nešvarumams. Riebalus lengvai pašalinsite su šluoste ir įprasta valymo priemone.

Katalitinis valymas. Orkaitę įkaitinus iki 220°C sienelėse esanti katalitinė danga yra oksiduoti, tad visi riebalų likučiai yra pašalinami.

Pirolitinis valymas. Orkaitė kaista iki 500°C. Visi nešvarumai ir riebalai sudega ir virsta pelenais. Juos nesunku pašalinti su paprasčiausia šluoste.
 

Naudingos orkaitės funkcijos
  
Ventiliatorius. Tolygi temperatūra visoje orkaitėje; sutrumpinamas patiekalo kepimas trečdaliu;

Greito įkaitimo funkcija. Sutrumpinamas orkaitės įkaitimo laikas (per 6min įkaista iki 200°C)

Konvekcinis kaitinimo elementas. Temperatūra paskirstoma tolygiai, tinka patiekalams iš tešlos. Taip pat galima kepti keletą gaminių vienu metu, atšildyti bei pašildyti produktus.

Kepimas ant grotelių (grilis). Apskrudina maisto paviršių.

Kepimas garuose. Sveiko maisto gerbėjams – mažai riebalų, maistas išlieka sultingas, nepridega, o kepant skirtingus patiekalus kvapai nesusimaišo.

Termometras – zondas. Maisto patiekalų temperatūros stebėjimo galimybė nevarstant orkaitės durelių.

Laikmatis. Patiekalui baigus kepti praneša garsiniu signalu, automatiškai išsijungia

Teleskopiniai bėgeliai. Be vargo ištrauksite sunkius patiekalus ar skardas iš orkaitės

Vidaus apšvietimas. Matysite visą kepimo procesą

Trigubas durelių stiklas. Apsaugo nuo galimo nusideginimo. Kelių sluoksnių stiklas išlieka vėsus, taip apsaugosite mažiausius savo šeimos narius.

Užraktas nuo vaikų. Būkite ramūs gamindami maistą, vaikai neatidarys orkaitės durelių.
Orkaitė Electrolux EOB7S31Z + Papildoma nuolaida
649,00 €

Rekomenduojame

 • Daugiafunkcinė orkaitė su integruotomis gaminimo garuose funkcijomis
 • Orkaitės energijos efektyvumo klasė: A
 • Orkaitės ertmė su 3 kepimo lygiais
 • Greito orkaitės įkaitinimo funkcija
 • Mėsos termometras
 • Valymo priminimas
 • VelvetClosing® visada švelniai užsidarančios durelės
 • Automatinis temperatūros pasiūlymas
 • dažnai naudojamų orkaitės nustatymų atminties funkcija
 • Automatinės programos pagal tinkamą
 • Elektroninis temperatūros reguliavimas
 • Liekamojo karščio indikacija
 • Orkaitės elektroninių funkcijų apžvalga: Automatinės programos (svor/maisto termometras 9 Akustinis signalas, Automatinis orkaitės išjungimas, Patikrinti Apsauga nuo išjungta), Valymo priminimas, Skaičiuoklis, Dieninis/naktinis ryškumas, Garų šalinimas, Demonstracinis režimas, Nušluostymas garų generatoriaus elemento), Ekranas su simboliais, pradžia, Elektroninis temperatūros reguliavimas, Pabaigos laikas, Greitas kaitinimas, pasirinktinai, Mėgstamiausia gaminimo programa, Maisto termometras, Maisto termometras neleidžia sujungti, Maisto termometras nurodo maisto sukelti, Maisto termometro apskaičiavimas, Funkcijos užraktas (veikimo režimu) ), Išlaikyti šiltą 65°C, pratęsti su LTC ir nustatyti FS, Atminties dienų laikas - 1 savaitė, laiko priminimas, Orkaitės šviesos nustatymas įjungta/išjungta, Realios temperatūros indikacija (°C) kaitinimo metu, Iš naujo nustatyti laikmatį, Likusio karščio indikacija , Likusio karščio naudojimas, Skalavimas (garų generatoriaus elementas), Serviso kodai, Valymas garais su atidedamu laiku, Valymas garais (1 ciklas), Išjungimo laikas išjungimo būsenoje, Rezervuaro tuštinimas, Temperatūros pasiūlymas, Dienos laikas, Vandens kietumo nustatymas
 • Halogeninis orkaitės apšvietimas
 • Automatinis orkaitės apšvietimas atidarius duris
 • Atidrant duris ventiliatorius nustoja suktis
 • Aušinimo ventiliatorius: Aušinimo ventiliatorius įsijungia, kai įjungiama orkaitė. Jis aušina elektroninius komponentus ir išorines orkaitės dalis.
 • Su orkaite teikiami padėklai: 1 pilkos emalės pyragų padėklas, 1 pilko emalio riebalų surinkimo padėklas
 • Su orkaite tiekiamos grotelės: 1 nerūdijančio plieno grotelės
 • Pridedama speciali kempinė, skirta lengvai pašalinti virti garuose skirtą vandenį
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę