Prekių katalogas

Namų kino sistema Samsung HW-Q70T/EN

Greitas pristatymas 1-4 d.d.

Delivery time on 2021 08 05

Prekės kodas 2001661

421,25 €
17,55 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 421,25 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 421,25 €, eilinės įmokos suma – 17,55 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 80,83 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 89,25 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 131,38 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 110,31 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 131,38 €
Prekės savybės
GamintojasSamsung
Jungtys (įvestis)1 x HDMI In; 1 X Optical In; Anynet+ (HDMI-CEC);
Jungtys (išvestis)1 x HDMI out;
Nuotolinio valdymo pultelis +Taip
Kolonėlių tipas +Belaidė bluetooth kolonėlė
Kolonėlių pajungimas +Laidinis
Bluetooth ryšys +Taip
Bevielis ryšys +Taip
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Gylis115.5
Plotis980mm
SpalvaJuoda
Aukštis60mm
Prekės kategorijaNamų kino sistemos
Svoris12.2kg
Galia +330 W

Žiūrėti filmus lyg kine – tikra svajonė. Tokį efektą galima sukurti naudojant teisingai parinktus komponentus – televizorių bei Jūsų erdvei subalansuotą garso sistemą. Kaip išsirinkti televizorių jau aptarėme. Šiame gide patarsime kaip pritaikyti namų kino sistemą pagal savo poreikius.
Namų kino sistemos rinkinius gali sudaryti keletas skirtingų variacijų. Pvz.: garso kolonėlių sistema kartu su DVD/BluRay grotuvu arba tiesiog garso sistema be papildomo laikmenų nuskaitymo įrenginio. Pastarosios dar skirstomos į vadinamas ,,Soundbar“ garso sistemas, kurias sudaro garsiakalbis, montuojamas arba dedamas po televizoriumi ir žemų dažnių kolonėlė, ir į rimtesnę, dažnai Hi-Fi klasei priskiriamą, garso sistemą, kurioje komponentai būna jau sukomplektuoti ir juos sudaro mažiausiai 3 kolonėlės, arba, dar vienas variantas,  iš atskirų dalių surinktas audio sistemos komplektas su garso stiprintuvu. 
Prieš renkantis namų kino sistemą reikia įvertinti ko iš jos norime ir su kokiomis užduotimis ji turės susitvarkyti. Jei per garso sistemą ruošiatės klausyti ar žiūrėti DVD/BluRay diskuose įrašytus failus, tada reiktų rinktis garso sistemą, kuri turėtų tam skirtą medijos failų leistuvą. Šiuo metu geriausi leistuvai privalo atkurti ,,Blu-ray” diskus ir turėt galimybė žiūrėti bent jau 1080p raiškos ,,High-Definition“ filmus. Naujausios ir pažangiausios namų kino sistemos jau turėtų pasižymėt galimybe atkurti ir 4K ULTRA HD filmus.
Stiprintuvas

Namų kino sistemos komplekte stiprintuvas dažniausiai yra integruotas. Stiprintuvo galingumą nusako Vatai (W) kiekvienam kolonėlės kanalui. Pvz.: 5.1 kolonėlių sistemos galingumo žymėjimas ,,5x155 + 225“ reikš, kad stiprintuvas yra 1000 W galingumo, kur 5 kolonėlėm tenka po 155 W, o žemų dažnių kolonėlei 225 W į kanalą. Aukštesnės klasės garso sistemose atskiras stiprintuvas yra kone neišvengiamas, kadangi brangias bei galingas garso sistemas sudaro komponentai, kuriems reikia papildomo sustiprinimo/galingesnio maitinimo. Naujausi garso stiprintuvai palaiko ne tik pačius naujausius audio kodekus, tokius kaip: Dolby Digital ATMOS, Dolby Digital Plus ir t.t., tačiau ir turi savyje naudingų funkcijų, tokių kaip populiarių muzikos bibliotekų atkūrimu. Spotify, Deezer ir kitos bibliotekos gali būt atkuriamos ir be išmaniųjų prietaisų.

Kolonėlės

Kolonėlės svarbiausias namų kino sistemos komponentas, nes tik kokybiškų kolonėlių pagalba galėsite klausytis gero garso bei patirti kino salei prilyginamus pojūčius. Kaip jau buvo aptarta praeituose punktuose kolonėlių skaičius gali būti įvairus: nuo vienos ,,soundbar“ tipo kolonėlės su jame įmontuotais mažais garsiakalbiais iki didelių komplektų, kuriuos sudarytų net 7 atskiros kolonėlės bei vienas žemų dažnių garsiakalbis. Kolonėlių sistemas galime skirti pagal jų skaičių pvz. 2.1; 5.1; 7.1 Kone populiariausia kolonėlių sistema yra 5.1 (5 standartinės kolonėlės bei viena žemų dažnių) to dažnam vartotojui pilnai užtenka, kadangi DVD/BluRay filmai yra rašomi 5.1 formatu. 
Prieš pirkdami namų kino sistemą, gerai pasvarstykite, kam planuojate ją naudoti – ar jūsų planuose yra tik filmų ir vaizdo įrašų žiūrėjimas? Galbūt žaidimai? Tuomet turėtumėte pirkti 5.1 arba 7.1 sistemą, bet jeigu muzika –  tuomet rinkitės 2.1 arba 5.1 multimedijos sistemą. Pats ,,viduriukas“ yra 5.1 sistemos – jos bus tinkamos tiek muzikos klausimui, tiek filmams, tiek ir žaidimams.
 
Kaip išdėlioti kolonėles?

Priekinė kolonėlė turėtų stovėti arba kabėti ekrano lygyje tiesiai per centrą po televizoriumi. Dvi priekinės šoninės kolonėlės turėtų būti lygiai nutolusios nuo priekinės kolonėlės. Galinės kolonėlės gali būti pastatomos ar pakabinamos, taip sutaupant kambario erdvę bei leidžiant jas įrengti neesant galimybei pastatyti ant grindų. Galinės kolonėlės turėtų būti kiek už klausytojo nugaros ir atsuktos į klausytojo sėdimą vietą. Žemųjų dažnių kolonėlę galima statyti Jums patogioje vietoje, nes jos skleidžiamas garsas eina į visas puses vienodai. Tinkamai išdėstyta garso aparatūra sukuria gylio įspūdį ir realumo pojūtį. 

Namų kino sistema Samsung HW-Q70T/EN
421,25 €

Klausykite geriau. Žaiskite geriau.

„Pro“ žaidimų režimas

Pasiruoškite įspūdingiems, įtraukiantiems žaidimo įspūdžiams su galingais žemojo dažnio garsiakalbiais, pagerinančiais scenas ir skleidžiančiais neįtikėtiną erdvinį garsą. Prijungus prie jūsų „Samsung“ televizoriaus, garsiakalbių juosta automatiškai persijungia į žaidimo režimą, kad galėtumėte susikoncentruoti į žaidimą, o ne blaškytumėtės nustatinėdami parametrus.
Garso jungties stiprinimas

HDMI „eARC“

Su HDMI „eARC“ galite girdėti kokybės nepraradusį garsą, net jei prie televizoriaus prijungiate kitus įrenginius, pvz., DVD grotuvus ar žaidimų konsoles.


Daugiau garso be laidų

Paruoštas belaidžiam erdviniam garsui

Belaidžio erdvinio garso sistemos rinkinys* leidžia paversti garsiakalbį „Soundbar“ erdvinio garso sistema nenaudojant laidų raizgalynės**. Naudodami savo „Soundbar“, galite sukurti kanalo sistemą ir mėgautis tikru erdviniu garsu.

*„Samsung“ belaidžių galinių garsiakalbių komplektas parduodamas atskirai. (Priedo modelis: SWA-9000S).

* Belaidis modulis veiks, jei prie jo bus maitinimo laidas ir garsiakalbių laidai prijungimui prie galinių garsiakalbių.Viena programėlė, kad klausytumėtės išmaniai

„SmartThings“ programėlė

Perkelkite prijungtą gyvenimą į kitą lygį. „SmartThings“ programėlė leidžia jums prijungti garsiakalbius prie jūsų tinklo ir taip suteikti jums geresnį garso valdymą išmaniuosiuose namuose.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę