Prekių katalogas

Ukulėlė FU-Q88 24" Finlay, tamsus medis

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 293230

52,00 €
Charakteristikos
Gamintojas
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Ukulėlė FU-Q88 24" Finlay, tamsus medis


Ukulėlė – styginis instrumentas, atkeliavęs iš Havajų, ir labai populiarėjantis Lietuvoje. Ukulelė išvertus iš Havajų kalbos reiškia mažą keturstygę gitarą. Juo žavisi visi – vaikai, paaugliai, suaugę, mėgėjai ir net profesionalūs muzikantai. Tai ne tik instrumentas, kuriuo galite kurti muziką, bet ir puikus akompanavimui tinkantis instrumentas. Šios mini gitaros stygos užgaunamos plektru.
 
  • Modelis: FU-Q88;
  • Tipas: Ukulėlė;
  • Dydis: 27";
  • Spalva: tamsus medis; 
  • Stygų skaičius: 4
 
ID: 4779027625331.
.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę