Prekių katalogas

Djeco būgnas su dirželiu DJ06004

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 178081

19,99 €
Charakteristikos
GamintojasDjeco
Medžiaga +Medinis
Amžius3-4
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Djeco būgnas su dirželiu DJ06004
19,99 €
Nuostabus spalvingas būgnas su 2 lazdelėmis ir dirželiu pasikabinimui ant kaklo. Tai tobulas instrumentas mažajam muzikantui.

Rekomenduojamas amžius: nuo 2 metų.

Išmatavimai: 18 x 8 cm

Pakuotės matmenys: 19 x 19 x 9 cm  

Djeco kompanija įkurta 1954 m. Prancūzijoje. Dabar ši kompanija žinoma jau visame pasaulyje, jos žaislai išsiskiria patraukliu dizainu, kokybe ir originalumu. Pagrindinė kompanijos idėja - estetinis vaikų lavinimas.

ID: DJ06004
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę