Prekių katalogas

Philips GoGEAR Vibe 4GB with FullSound™ MP4

Out of stock

Delivery time on 2020 12 01

Prekės kodas 23852

39,99 €
Prekės savybės
Gamintojas
Nuostabi garso kokybė
Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką
„SafeSound“ – geriausi muzikos pojūčiai nepažeidžiant klausos
 
Papildo jūsų gyvenimą
4,6 cm (1,8 col.) viso spalvų spektro ekranas leis lengvai ir intuityviai naršyti
Minkšta ir glotni apdaila, kad būtų patogu naudoti
20 valandas mėgaukitės muzika arba 4 valandas – vaizdo įrašais
FM radijas su RDS ir 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas
 
Paprasta ir intuityvu
„Philips Songbird“: viena paprasta programa atranda, groja ir sinchronizuoja
LikeMusic“ – grojaraščiai, kuriuose dainos kartu skamba geriau
Greitas 5 minučių įkrovimas leis 90 minučių klausytis muzikos
Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje
 
Savybės

„Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką
Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.
 
„Philips Songbird“: viena paprasta programa atranda, groja ir sinchronizuoja
Viena paprasta, lengvai naudojama programa, kuri jau yra įdiegta „GoGear“ grotuve, – „Philips Songbird“ leidžia ieškoti ir leisti visą turimą mediją bei sinchronizuoti ją su „Philips GoGear“. Jos intuityvios ir patogios muzikos valdymo funkcijos suteikia galimybę ieškoti naujų atlikėjų ir muzikos stilių tiesiog pačioje programoje per muziką ir muzikos parduotuves, paslaugas ir svetaines. Leiskite bibliotekoje ir internete esančią mediją bei sinchronizuokite ją savo kompiuteryje ir „Philips GoGear“.
 
„LikeMusic“ – grojaraščiai, kuriuose dainos kartu skamba geriau
„LikeMusic“ leidžia dar giliau pasinerti į mėgstamiausią muziką – tereikia vieno spustelėjimo! Nereikia rūšiuoti muzikos bibliotekos ar laukti, kol tapsite įžvalgūs. „LikeMusic“ – tai „Philips“ patentuotas algoritmas, analizuojantis bibliotekoje esančias dainas ir aptinkantis panašias muzikos savybes. Šios savybės padeda „LikeMusic“ sukurti puikius grojaraščius iš dainų, kurios tiesiog geriau skamba kartu. Tiesiog spustelėkite patinkančią dainą ir bakstelėkite „LikeMusic“ piktogramą – grojaraštis bus sukurtas iškart. Pavadinkite jį ir klausykitės naujo grojaraščio – arba iš naujo atraskite senas dainas – savo kompiuteryje ar „GoGear“ grotuve.
 
„SafeSound“ – geriausi muzikos pojūčiai nepažeidžiant klausos
Dabar galite mėgautis muzika nevaržydami savęs ir nesijaudindami dėl rizikos pažeisti klausą. „Philips“ sukūrė „SafeSound“, kuri nuolatos analizuoja „Philips GoGear“ MP3 grotuvo garsumo lygį ir įspėja, kai jis pasiekia pavojingą ribą, galinčią ilgam pažeisti klausą. Galite patys sumažinti garsumą ir nustatyti žemesnį jo lygį arba leisti „SafeSound“ sureguliuoti garsumą automatiškai – nereikia sukti galvos dėl jokių nustatymų. Be to, „SafeSound“ pateikia kasdienes arba savaitines garsumo poveikio apžvalgas, kad galėtumėte geriau rūpintis savo klausa.

4,6 cm (1,8 col.) viso spalvų spektro ekranas leis lengvai ir intuityviai naršyti
4,6 cm (1,8 col.) viso spalvų spektro ekranas leis lengvai naršyti muzikos failus „GoGEAR“ grotuve.
 
20 valandas mėgaukitės muzika arba 4 valandas – vaizdo įrašais
„Philips“ siūlo pramogas be ribų. „GoGEAR“ MP4 vaizdo leistuvas turi kompaktišką ir ilgai veikiantį akumuliatorių. Vieną kartą įkrovę galite 20 valandų mėgautis muzika, 4 valandas – vaizdo įrašais. Tiesiog prijunkite maitinimo laidą ir įkraukite leistuvą – tai taip paprasta.
 
FM radijas su RDS ir 30 iš anksto nustatytų stočių
FM radijas su RDS ir 30 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas.
 
Greitas 5 minučių įkrovimas leis 90 minučių klausytis muzikos
Kartais „GoGRAR“ grotuvą reikia pasiimti į biurą, iš jo į namus arba trumpą mankštą, tačiau ką daryti, jei per naktį pamiršote jį įkrauti. Daugiau nebeteks dėl to nerimauti, nes greitojo įkrovimo funkcija neleis jums keliauti nuobodžiai ir tyliai. Išmanioji ir patogi „Philips“ funkcija suteikia galimybę prijungti „GoGEAR“ prie kompiuterio ar USB kroviklio vos 5 minutėms ir neįtikėtinai ilgai mėgautis garso įrašų atkūrimu – net 90 minučių! Greitasis įkrovimas veikia naudodamas daug didesnę srovę, kad ličio jonų baterijai būtų akimirksniu suteikta reikiama įkrova ir galėtumėte klausytis muzikos.
 
Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje
Aplanko rodinys yra pasirinktinas katalogo rodinys „GoGear“ grotuve, padedantis peržiūrėti visus grotuve turimus failus lyg tai darytumėte kompiuteryje. Kai tik pasirenkate aplanko rodinį, bet kurį palaikomą failą (t. y. muziką, nuotraukas ar vaizdo įrašus) galite lengvai atidaryti – tereikia pasirinkti failą ir bakstelėti „Play“.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę