Prekių katalogas

Philips GoGear RaGa 2GB MP3

Out of stock

Delivery time on 2020 11 28

Prekės kodas 20264

124,99 €
Prekės savybės
Gamintojas
Nuostabi garso kokybė
„Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką
 
Lengva ir intuityvi patirtis
Philips Songbird“: viena paprasta programa atranda, groja ir sinchronizuoja
„LikeMusic“ – grojaraščiai, kuriuose dainos kartu skamba geriau
Kraukite bateriją vos 5 minutes ir įrašais galėsite mėgautis 90 minučių
Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje
 
Papildo jūsų gyvenimą
Minkšta ir glotni apdaila, kad būtų patogu naudoti
Visų spalvų ekranas intuityviam ir smagiam naršymui
Iki 22 valandų muzikos įrašų
FM radijas su 20 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas

SAVYBĖS

„Fullsound™“ – atgaivinkite MP3 muziką
Inovatyvi „Philips FullSound“ technologija tiksliai atkuria suglaudintos MP3 muzikos garso detales ir stulbinamai praturtina ir patobulina garsą, todėl muzika iš CD disko galėsite mėgautis be jokių iškraipymų. „FullSound“ veikdama pagal papildomo garso apdorojimo algoritmą sujungia „Philips“ muzikos atkūrimo srityje sukauptą patirtį ir naujausios kartos skaitmeninių signalų procesoriaus (DSP) darbą. To rezultatas – sodresni žemieji dažniai, stipresnis vokalas ir ryškesnis instrumentų skleidžiamas garsas, girdima kiekviena detalė. Atraskite MP3 muziką iš naujo klausydamiesi natūralaus garso, kuris sujaudins jus iki sielos gelmių ir privers judėti.
 
Aplanko rodinys padeda tvarkyti ir peržiūrėti medijos failus kaip tai darote kompiuteryje
Aplanko rodinys yra pasirinktinas katalogo rodinys „GoGear“ grotuve, padedantis peržiūrėti visus grotuve turimus failus lyg tai darytumėte kompiuteryje. Kai tik pasirenkate aplanko rodinį, bet kurį palaikomą failą (t. y. muziką, nuotraukas ar vaizdo įrašus) galite lengvai atidaryti – tereikia pasirinkti failą ir bakstelėti „Play“.
 
„Philips Songbird“: viena paprasta programa atranda, groja ir sinchronizuoja
Viena paprasta, lengvai naudojama programa, kuri jau yra įdiegta „GoGear“ grotuve, – „Philips Songbird“ leidžia ieškoti ir leisti visą turimą mediją bei sinchronizuoti ją su „Philips GoGear“. Jos intuityvios ir patogios muzikos valdymo funkcijos suteikia galimybę ieškoti naujų atlikėjų ir muzikos stilių tiesiog pačioje programoje per muziką ir muzikos parduotuves, paslaugas ir svetaines. Leiskite bibliotekoje ir internete esančią mediją bei sinchronizuokite ją savo kompiuteryje ir „Philips GoGear“.
 
„LikeMusic“ – grojaraščiai, kuriuose dainos kartu skamba geriau
„LikeMusic“ leidžia dar giliau pasinerti į mėgstamiausią muziką – tereikia vieno spustelėjimo! Nereikia rūšiuoti muzikos bibliotekos ar laukti, kol tapsite įžvalgūs. „LikeMusic“ – tai „Philips“ patentuotas algoritmas, analizuojantis bibliotekoje esančias dainas ir aptinkantis panašias muzikos savybes. Šios savybės padeda „LikeMusic“ sukurti puikius grojaraščius iš dainų, kurios tiesiog geriau skamba kartu. Tiesiog spustelėkite patinkančią dainą ir bakstelėkite „LikeMusic“ piktogramą – grojaraštis bus sukurtas iškart. Pavadinkite jį ir klausykitės naujo grojaraščio – arba iš naujo atraskite senas dainas – savo kompiuteryje ar „GoGear“ grotuve.
 
Kraukite bateriją vos 5 minutes ir įrašais galėsite mėgautis 90 minučių
Kartais „GoGear“ grotuvą reikia pasiimti į biurą, iš jo į namus arba trumpai mankštai, tačiau ką daryti, jei per naktį pamiršote jį įkrauti. Daugiau nebeteks dėl to nerimauti, nes greitojo įkrovimo funkcija neleis jums keliauti nuobodžiai ir tyliai. Išmanioji ir patogi „Philips“ funkcija suteikia galimybę prijungti „GoGear“ prie kompiuterio ar USB kroviklio vos 5 minutėms ir neįtikėtinai ilgai mėgautis garso įrašų atkūrimu – net 90 minučių! Greitasis įkrovimas veikia naudodamas daug didesnę srovę, kad ličio jonų baterijai būtų akimirksniu suteikta reikiama įkrova ir galėtumėte klausytis muzikos. 
 
FM radijas su 20 iš anksto nustatytų stočių – didesnis muzikos pasirinkimas
Skaitmeninis FM radijas suteikia papildomų muzikos kolekcijos parinkčių naudojant „GoGear“. Tiesiog suraskite stotį, kurią norite nustatyti iš anksto, paspauskite ir laikykite išankstinio nustatymo mygtuką, kad būtų įsimintas dažnis. Galite iš anksto nustatyti iki 20 radijo stočių ir mėgautis mėgstamomis programomis, kad ir kur nueitumėte.
 
Iki 22 valandų muzikos įrašų
Vieną kartą įkrovus šio grotuvo bateriją juo galima naudotis neįtikėtinai ilgai – muzikos nepertraukiamai galėsite klausytis net 22 valandas.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę