Prekių katalogas

Mokyklinė kuprinė SATCH SLEEK "Berry Carry"

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 226925

99,00 €
Prekės savybės
GamintojasErgobag
Amžius11+, 9-10
SpalvaVioletinė
Prekės kategorijaKuprinės
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Mokyklinė kuprinė SATCH SLEEK "Berry Carry"
99,00 €
SATCH - tai ERGOBAG linija paaugliams. 
Ergonomiškumas - turi petnešas stabilizuojantį rėmą, prisitaiko prie nugaros ilgio, prie ūgio pritaikomą krūtinės diržą, platų klubus juosiantį diržą, orui laidžią kuprinės nugarą.
Tvarumas - tausojant išteklius pagaminta iš perdirbtų plastikinių butelių.
Funkcionalumas ir matomumas tamsoje - paminkštinta rankena, erdvus pagrindinis skyrius su dėklu knygoms, antras didelis skyrius, diržas raktams, mobiliojo telefono kišenė su anga ausinėms, priekinis skyrelis patogiai suskirstytas susidėti įvairiems daiktams, dengti užtrauktukai, atšvaitai.
Ji augs kartu su vaiku nuo 1,40 m. iki 1,80 m. ūgio, dėl stabilaus aliuminio rėmo, kuris puikiai prisitaiko prie nugaros.
 
SATCH SLEEK "Berry Carry" - plonasis kompanionas mokykloje. Plonas korpusas idealiai tinka mažesnių kuprinių gerbėjams.
 
Išmatavimai: 27 x 15 x 45 cm.
Svoris: ~1100 g
Talpa: ~24 ltr.
 
ID: SAT-SLE-001-966 
 
 
ERGOBAG vizija - tapti mokyklinių kuprinių sinonimu visame pasaulyje.
ERGOBAG unikalumą suteikia keturi WOW faktoriai:
Ergonomiškumas
Ergobag susieja naujausioms kelioninėms kuprinėms taikomus ergonomiškumo principus su tuo, kas būtina mokyklinei kuprinei. Dėka klubus juosiančio diržo, svoris perskirstomas nuo pečių tvirtesnei vaiko kūno daliai – klubams. Kuprinės tobulai pritaikomos prie ūgio ir auga kartu su vaiku.
Tvarumas
Mums labai rūpi aplinka. Štai kodėl naudojame audinius, kurie 100% pagaminti iš perdirbtų plastikinių butelių. Plastiko atliekos įgyja naują paskirtį, o natūralūs ištekliai taupomi. Mokyklinėmis kuprinėmis jau virtę apie 15 milijonų PET butelių.
Matomumas
Ar vaikas yra matomas? Be abejo! Visos mokyklinės kuprinės turi atšvaitus, todėl vaikai yra gerai matomi tamsoje. 4 fluorescencinių spalvų saugos rinkiniai gali būti pritvirtinami papildomai.
 
 
 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę