Prekių katalogas

Penalas ERGOBAG HARD PENCIL CASE "KoalaBEAR"

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 226811

24,99 €
Charakteristikos
GamintojasErgobag
Amžius7-8, 9-10
SpalvaMėlyna
Prekės kategorijaPenalai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Penalas ERGOBAG HARD PENCIL CASE "KoalaBEAR"
24,99 €
Penalas ERGOBAG HARD PENCIL CASE  "KoalaBEAR". Jame viskas ko reikia nuo pat pirmosios pamokos. 
Viduje rasite 22 vnt. reikalingų rašymo ir piešimo priemonių.
 
Išmatavimai: 21 x 14 x 4 cm.
Svoris: ~300 g
 
ID: ERG-HPC-001-920

ERGOBAG vizija - tapti mokyklinių kuprinių sinonimu visame pasaulyje.
ERGOBAG unikalumą suteikia keturi WOW faktoriai:
Ergonomiškumas
Ergobag susieja naujausioms kelioninėms kuprinėms taikomus ergonomiškumo principus su tuo, kas būtina mokyklinei kuprinei. Dėka klubus juosiančio diržo, svoris perskirstomas nuo pečių tvirtesnei vaiko kūno daliai – klubams. Kuprinės tobulai pritaikomos prie ūgio ir auga kartu su vaiku.
Pritaikomas dizainas
Keisdamas ženkliukus kletties, kiekvienas vaikas pats susikurs kuprinės išvaizdą. Atraskite daugiau nei 25 skirtingas kletties temas. Dėka daugelio įvairiausių kletties stilių, ERGOBAG tinka vaikui visą mokymosi pradinėje mokykloje laikotarpį.
Tvarumas
Mums labai rūpi aplinka. Štai kodėl naudojame audinius, kurie 100% pagaminti iš perdirbtų plastikinių butelių. Plastiko atliekos įgyja naują paskirtį, o natūralūs ištekliai taupomi. Mokyklinėmis kuprinėmis jau virtę apie 15 milijonų PET butelių.
Matomumas
Ar vaikas yra matomas? Be abejo! Visos mokyklinės kuprinės turi atšvaitus, todėl vaikai yra gerai matomi tamsoje. 4 fluorescencinių spalvų saugos rinkiniai gali būti pritvirtinami papildomai.
 
 
 
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę