Prekių katalogas

Išmanusis telefonas Apple iPhone 11 256GB Violet

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 02 17

Nuoroda 332610

969,99 €
Prekių draudimas 1 metai 208,70 €
Prekių draudimas 2 metai 344,50 €
Prekės savybės
Ekrano dydis6.1
Galinė kamera12 MP, f/1.8, 26mm (wide), 1/2.55
Vidinė atmintis256GB
BaterijaNon-removable Li-Ion 3110 mAh battery
Kamera2160p@24/30/60fps, 1080p@30/60/120/240fps, HDR, stereo sound rec.
ModelisiPhone 11
Integruotas WiFiYra
Telefono matmenys150.9 x 75.7 x 8.3 mm
SIM kortelės tipasNano-SIM
AtsparumasIP68 dust/water resistant (up to 2m for 30 mins)
Ausinių jungtis, (3,5mm jack)Ne
Operatyvioji atmintinė4GB
Priekinė kamera12 MP TOF 3D camera
Ekrano raiška828 x 1792
Prekės kategorijaMobilūs telefonai
Svoris194 g
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Procesorius (CPU)Apple A13 Bionic (7 nm+)
telefonai
 
Mūsų saldžiausiuose sapnuose naujausieji iPhone ar Samsung modeliai atrodo tarsi visiški galiūnai, turintys išskirtinai talpias baterijas, apie kurių dažną krovimą mes galime pamiršti. Tačiau pripažinkime, jog realybė yra kiek kitokia. Telefonų baterijos veiks geriausiai, kai ne tik tausosime jos veikimą išjungdami nereikalingas programėles, bet ir optimizuosime krovimą.
 
Jei siekiate tinkamiau elgtis su savo išmaniojo baterija ir sužinoti, kaip gi krauti savo telefoną yra geriausia, pradžioj reiktų suprasti tai, kas slypi Jūsų žinučių, skambučių ar kačiukų nuotraukų pasidalinimo su draugais užkulisiuose.
 
Kaip veikia baterijos?
 
Išmaniuosiuose telefonuose naudojamos ličio jonų baterijos, kurios yra vienos lengviausių ir ilgiausiai veikiančių įkraunamų baterijų. Tačiau, kaip ir visų baterijų, jų veikimo trukmė bėgant laikui natūraliai mažėja, kas reiškia, jog savo mobilų telefoną turėsite krauti vis dažniau. 
Jūs tikrai pastebėsite sutrumpėjusį telefono veikimo laiką, kai baterija bus arčiau savo gyvenimo pabaigos. Baterijos vidutiniškai turi apie 500 krovimo ciklų per visą gyvenimo laiką.
 
Kiekvieną kartą, kai jus išnaudojate 100% savo telefono baterijos, tai skaitosi vienas krovimo ciklas. Pavyzdžiui, jeigu jūs iškrausite savo telefoną nuo 100% iki 0%, tai skaičiuojasi kaip vienas ciklas.
 
Kuo daugiau baterija tokių krovimo ciklų turės, tuo daugiau ,,patirs streso“ ir jos gyvenimo laikas trumpės. Todėl iškraunant telefoną kasdieną pilnai rekomenduojama atsinaujinti vidutiniškai kas du metus.
 
 
Kaip dažnai reikia krauti bateriją?
 
Turėkite mintyje, jog yra begalė gandų apie tai, kaip teisingai reikia krauti savo telefoną. Tikriausiai esate girdėję, jog rekomenduojama išmanųjį visiškai iki 0% iškrauti kas mėnesį ar tai, kad nerekomenduojama savo telefono palikti prijungto prie elektros lizdo per naktį.
Patarimai dėl krovimo gali būti įvairūs, tačiau ekspertai rekomenduoja, jog savo išmaniojo bateriją laikytumėte tarp 40 ir 80%. Mažesni, tačiau dažnesni krovimai padės maksimaliai optimizuoti krovimo ciklų kiekį ir mažiau sekins bateriją nei pilni nuo 0 iki 100% krovimai.
Taip, tai reiškia, jog palikinėti telefoną kiekvieną naktį prijungtą prie elektros lizdo nėra pats geriausias sprendimas. Geriau įpūsti energijos valandai ar dviem prieš pat Jums einant miegoti.
 
Keletas kitų patarimų
 
Turėdami su savimi išorinę bateriją (angl. power bank) galite lengviau telefoną palaikyti ,,žaliojoje zonoje“ – 40 - 80% ribose.
 
Taip pat rekomenduojama nenaudoti maksimalaus ekrano apšvietimo, išjungi vietos nustatymo funkciją, kai ji nėra būtina ir dažniau naudoti energijos tausojimo režimą.
 
Išmanusis telefonas Apple iPhone 11 256GB Violet
969,99 €

 
Tobulas derinys

Nauja dviejų kamerų sistema užfiksuoja daugiau visko, ką tu matai ir kas tau patinka. Sparčiausias visų laikų lustas išmaniajame ir visą dieną veikiantis akumuliatorius leidžia tau nuveikti daugiau, o krauti rečiau. Aukščiausios kokybės vaizdo įrašai išmaniajame, todėl tavo pagautos akimirkos atrodo geriau nei kada nors anksčiau.


 
Lustas – profesionalas

Tiek „iPhone 11“, tiek „iPhone 11 Pro“ įrengti sparčiausi visų laikų lustai išmaniajame. „A13 Bionic“ yra itin galingas, todėl viską atliksi greitai ir sklandžiai. Jis veikia taip, kad energija būtų naudojama kuo efektyviau, todėl tavo akumuliatorius laiko ilgiau. Iš tiesų „A13 Bionic“ yra toks pažangus, kad metų metais lenkia bet kurį kitą.Teks labai pasistengti, kad padarytum blogą nuotrauką

Visiškai nauja dviejų kamerų sistema. Fotografuok plačiu ir ultraplačiu kampu. Perkurta sąsaja naudoja ultraplačiakampę kamerą, kuri rodo tau kas vyksta už kadro ir leidžia tai užfiksuoti. Filmuok ir redaguok vaizdo įrašus taip pat paprastai, kaip ir nuotraukas. Tai yra populiariausia kamera pasaulyje, o dabar ir su visiškai nauja perspektyva.Nauja ultraplačiakampė kamera

Sutalpink daugiau – nauja ultraplačiakampė kamera fiksuoja keturis kartus daugiau vaizdo. Įsivaizduok žadą atimančius peizažus, kurie neturi galo. Pagauk visos scenos kadrą muzikos festivalyje, į kurį dar telpa ir minia. Ar atostogų kadrus, kuriuose matosi visa šeima ir vaizdai, dėl kurių įveikei tūkstančius kilometrų.Nebijo vandens ir bangų

Tvirčiausias stiklas išmaniajame.Priekinis ir galinis stiklas sustiprintas dėka dvigubo jonų keitimo proceso.
 
Atsparus vandeniui dvigubai didesniame gylyje. „iPhone 11“ yra atsparus vandeniui iki 2 metrų gylyje iki 30 minučių – dvigubai giliau nei „iPhone XR“.
 

Klientų atsiliepimai apie šią prekę