Prekių katalogas

Išmanusis telefonas Samsung Galaxy S10 Plus G975F 1TB Ceramic Black + DOVANA

Teirautis

Delivery time on 2020 02 17

Nuoroda 313670

1 256,25 €
Prekių draudimas 1 metai 268,81 €
Prekių draudimas 2 metai 444,69 €
Prekės savybės
Ekrano dydis6.4
Atminties kortelės tipasmicroSD, up to 512 GB (SIM 2)
GPS A-GPS
Galinė kamera12 Mpx (Dual Pixel) OIS F1.5/2.4, 16Mpx (Ultra Wide FOV 123) F2.5, 12 Mpx (x2 Zoom) OIS F2.4
Vidinė atmintis1TB
BaterijaNon-removable Li-Ion 4100 mAh battery
ModelisGalaxy S10+
Integruotas WiFiYra
Telefono matmenys157,6 x 74,1 x 7,8 mm
SIM kortelės tipasNano-SIM
AtsparumasIP68 certified - dust/water proof (up to 1.5m for 30 mins)
Ausinių jungtis, (3,5mm jack)Taip
Piršto antspaudo skaitytuvasTaip
Operatyvioji atmintinė12GB
Priekinė kamera10 Mpx (Dual Pixel) OIS F1.9 AF, 8Mpx (RGB) F 2.2
Ekrano raiška3040 x 1440
JungtysUSB-C
Prekės kategorijaMobilūs telefonai
Svoris175g
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Procesorius (CPU)Samsung Exynos 9820 2.7GHz 8 cores (8nm)
telefonai
 
Mūsų saldžiausiuose sapnuose naujausieji iPhone ar Samsung modeliai atrodo tarsi visiški galiūnai, turintys išskirtinai talpias baterijas, apie kurių dažną krovimą mes galime pamiršti. Tačiau pripažinkime, jog realybė yra kiek kitokia. Telefonų baterijos veiks geriausiai, kai ne tik tausosime jos veikimą išjungdami nereikalingas programėles, bet ir optimizuosime krovimą.
 
Jei siekiate tinkamiau elgtis su savo išmaniojo baterija ir sužinoti, kaip gi krauti savo telefoną yra geriausia, pradžioj reiktų suprasti tai, kas slypi Jūsų žinučių, skambučių ar kačiukų nuotraukų pasidalinimo su draugais užkulisiuose.
 
Kaip veikia baterijos?
 
Išmaniuosiuose telefonuose naudojamos ličio jonų baterijos, kurios yra vienos lengviausių ir ilgiausiai veikiančių įkraunamų baterijų. Tačiau, kaip ir visų baterijų, jų veikimo trukmė bėgant laikui natūraliai mažėja, kas reiškia, jog savo mobilų telefoną turėsite krauti vis dažniau. 
Jūs tikrai pastebėsite sutrumpėjusį telefono veikimo laiką, kai baterija bus arčiau savo gyvenimo pabaigos. Baterijos vidutiniškai turi apie 500 krovimo ciklų per visą gyvenimo laiką.
 
Kiekvieną kartą, kai jus išnaudojate 100% savo telefono baterijos, tai skaitosi vienas krovimo ciklas. Pavyzdžiui, jeigu jūs iškrausite savo telefoną nuo 100% iki 0%, tai skaičiuojasi kaip vienas ciklas.
 
Kuo daugiau baterija tokių krovimo ciklų turės, tuo daugiau ,,patirs streso“ ir jos gyvenimo laikas trumpės. Todėl iškraunant telefoną kasdieną pilnai rekomenduojama atsinaujinti vidutiniškai kas du metus.
 
 
Kaip dažnai reikia krauti bateriją?
 
Turėkite mintyje, jog yra begalė gandų apie tai, kaip teisingai reikia krauti savo telefoną. Tikriausiai esate girdėję, jog rekomenduojama išmanųjį visiškai iki 0% iškrauti kas mėnesį ar tai, kad nerekomenduojama savo telefono palikti prijungto prie elektros lizdo per naktį.
Patarimai dėl krovimo gali būti įvairūs, tačiau ekspertai rekomenduoja, jog savo išmaniojo bateriją laikytumėte tarp 40 ir 80%. Mažesni, tačiau dažnesni krovimai padės maksimaliai optimizuoti krovimo ciklų kiekį ir mažiau sekins bateriją nei pilni nuo 0 iki 100% krovimai.
Taip, tai reiškia, jog palikinėti telefoną kiekvieną naktį prijungtą prie elektros lizdo nėra pats geriausias sprendimas. Geriau įpūsti energijos valandai ar dviem prieš pat Jums einant miegoti.
 
Keletas kitų patarimų
 
Turėdami su savimi išorinę bateriją (angl. power bank) galite lengviau telefoną palaikyti ,,žaliojoje zonoje“ – 40 - 80% ribose.
 
Taip pat rekomenduojama nenaudoti maksimalaus ekrano apšvietimo, išjungi vietos nustatymo funkciją, kai ji nėra būtina ir dažniau naudoti energijos tausojimo režimą.
 
Išmanusis telefonas Samsung Galaxy S10 Plus G975F 1TB Ceramic Black + DOVANA
1 256,25 €
Telefonas, kuris ne tik išsiskiria iš kitų – jis yra išskirtinis.


 
Sukurtas visiškai iš naujo, kad būtų galima pašalinti trukdžius iš jūsų vaizdo. 
Jokių trukdžių. Tikslus lazerinis išpjovimas, ekrano saugumas ir dinaminis AMOLED 
kurie patraukliai paverčia,ekraną „Infinity-O“ inovatyviausiu kada nors buvusiu Galaxy ekranu.
 
Norėdami atrakinti, paprasčiausiai palieskite stiklą.
Perkėlėme saugumo elementą iš telefono užpakalinės dalies į priekinę, įdiegdami ultragarsinį piršto atspaudo jutiklį tiesiai ekrane.
Naudojama tik Galaxy S10 ir Galaxy S10+ modeliuose.

.
Su naujos kartos kamera nereikia būti profesionalu.
 
Fotografuoja platesnį pasaulį. Norėdami nufotografuoti pribloškiančias kinematografines nuotraukas 123 laipsnių matymo lauke, naudokite ypač plataus kampo kamerą.
 
 


Išmanesnė kamera – geresnėms nuotraukoms.
 
Išmanioji kamera padeda užfiksuoti pribloškiančias nuotraukas, pasiūlydama vaizdo kompozicijas ir automatiškai optimizuodama kameros nuostatas ekrane.2
charakteristikos, skirtos kartai, kuri negali laukti.
 
Patys galite bendrinti maitinimą. Belaidis „PowerShare“ suteikia galimybes bendrinti maitinimą su kitais prietaisais.3 Spartusis belaidis įkrovimas 2.0 leidžia greičiau vėl naudotis 100 % įkrautu telefonu.4, 5
Kur bebūtumėte, siųskite vaizdus ir dalinkitės jais.
Išmanusis „Wi-Fi“ pasiekia didesnę spartą, kai yra „Wi-Fi 6“, prisijungiantis patikimai ir saugiai net ir viešuosiuose tinkluose.6 Jis sklandžiai persijungia į LTE, kad pasiektų neįtikėtiną duomenų spartą iki 2,0Gbps.7
 

 
Visiškas žaidimų keitėjas.
Mes sukūrėme techninę ir programinę įrangą, kad suteiktume jums pagerintų techninių charakteristikų žaidimą be vėlavimo.
 

 
Prie jūsų prisitaikantis telefonas, kad jums nereikėtų prisitaikyti prie jo.
 
Nuolat stengiamės, kad būtumėte vienu žingsniu priekyje. Išmaniosios savybės ir pažangi techninė įranga sužino, kaip naudojatės telefonu, prisitaikydamos tarnauti ilgiau ir efektyviau, visą dieną suteikdamos jums geriausias technines charakteristikas.
 
 Padeda, kad jūsų kasdieninis gyvenimas būtų sklandesnis.
„Bixby“ režimai siūlo dažnai naudojamas programėles ir užduotis, remiantis laiku arba vieta, kad būtų galima sukurti išmaniąją patirtį – ir tik jums.
 
 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę