Prekių katalogas

HASBRO FurReal Interaktyvus gyvūnėlis „Big Wags“, asort. E8898

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2800462

29,99 €
Prekės savybės
GamintojasHasbro
Prekės kategorijaPliušiniai žaislai
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Išvesk pasivaikščioti savo augintinį „Poopalots“! Asortimente – linksmas šuniukas ir mielas kačiukas. Pamaitink juos skanėstais, o tada išvesk pasivaikščioti! Ir nepamiršk visko išvalyti rinkinyje esančiu kastuvėliu. Vidutinio dydžio pliušiniai gyvūnėliai turi pavadėlius ir jungtį, kuria juos galima prikabinti prie kitų „Walkalots“ gyvūnėlių (parduodami atskirai).


Rinkinyje yra gyvūnėlis, nesurinktas pavadėlis, semtuvėlis ir 9 žaisliniai skanėstai.

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Žaislas paženklintas CE ženklu


Gamintojas - HASBRO

Klientų atsiliepimai apie šią prekę