Prekių katalogas

Mikrofonas Sennheiser MKE 200

2-4 d.d.

Delivery time on 2021 06 15

Prekės kodas 3029177

159,71 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 33,75 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 36,94 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 52,91 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 44,93 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 52,91 €
Prekės savybės
GamintojasSennheiser
Mikrofonas Sennheiser MKE 200
159,71 €
Pridėkite „Sennheiser MKE 200“ ultrakompaktišką ir ypač lengvą kryptinį mikrofoną prie fotoaparato ar išmaniojo telefono fotografavimo įrenginio, kad galėtumėte lengvai atnaujinti garso kokybę net triukšmingoje aplinkoje, nereikėdami nešiotis sunkios priekinio stiklo ir pakabos sistemos.

Dėl integruotos apsaugos nuo vėjo, įmontuoto smūgių sugėrimo ir veikimo be baterijų „MKE 200“ yra tikrai paprastas, taupantis vietą, „plug and play“ sprendimas garso įrašymui - puikus kompanionas vlogeriams, paleisti ir paleisti - ginklų vaizdo registratoriai ir mobilūs žurnalistai, kuriems reikalingas kokybiškas mikrofonas, pritvirtintas prie kameros, kuris niekada netrukdys šūviui.

Kad būtumėte pasiruošę bet kokiam filmavimui, „MKE 200“ yra du fiksuojantys 3,5 mm garso kabeliai - vienas turi standartinį TRS kištuką, suderinamą su fotoaparatais ir DSLR, o kitame naudojamas TRRS kištukas, kad galėtumėte prisijungti prie savo išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio. Be to, tiekiamą kailinį priekinį stiklą galima užlenkti virš „MKE 200“, kad būtų užtikrinta didesnė apsauga nuo vėjo keliamo triukšmo fotografuojant lauke.

Itin kompaktiškas ir ypač lengvas

Vos 2,7 colio ilgio ir tik 1,7 uncijos sveriantis „MKE 200“ yra netrukdantis jūsų fotoaparato ar išmaniųjų telefonų vaizdo įrenginio kompanionas; jis niekada neįsikiš į kadrą ir yra toks lengvas, kad pamiršite, jog jis net yra. , integruotas batų laikiklis leidžia MKE 200 tvirtinti tiesiai prie fotoaparato, nereikia jokios išorinės aparatūros.

Kryptinis garso paėmimas

Dauguma įmontuotų fotoaparatų ir išmaniųjų telefonų mikrofonų yra įvairiakryptiai, kad garsą paimtų iš visų pusių, o tai sukelia nepagrįstą triukšmą ir atmosferą. MKE 200 naudoja superkardioidinį poliarinį modelį, kad užfiksuotų šaltinius priešais mikrofoną, tuo pačiu slopindamas šoninį ir galinį garsą. Mažo triukšmo elektronika ir jautrus kondensatoriaus elementas leidžia pateikti išsamesnį garsą nei mikrofonai, paprastai randami fotoaparatuose, mobiliuosiuose įrenginiuose ir nešiojamuosiuose magnetofonuose.

Greitas ir saugus kameros, išmaniojo telefono ar planšetinio kompiuterio prijungimas

„MKE 200“ 3,5 mm išvesties prievadą galima sujungti su daugeliu prietaisų naudojant du tiekiamus suvyniotus kabelius, kurių viename gale yra užfiksuojamas 3,5 mm TRS kištukas, kuris neleidžia atsitiktinai atjungti mikrofoną.

Vienas laidas yra sujungtas su standartiniu 3,5 mm TRS kištuku, kad būtų galima suderinti jūsų fotoaparatą, DSLR fotoaparatą ar nešiojamąjį delninį garso įrašymo įrenginį, o kitame kabelyje yra 3,5 mm TRRS kištukas, leidžiantis tiesiogiai prisijungti prie mobiliųjų įrenginių, tokių kaip išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai.

Nereikia jokių baterijų

Kadangi „MKE 200“ veikia iš maitinimo šaltinio (nuo 2 iki 10 V), mikrofonui paleisti nereikia jokių baterijų. Tiesiog prijunkite „MKE 200“ prie fotoaparato ar mobiliojo prietaiso ir pamiršite, kad reikia tikrinti, keisti ar krauti baterijas.

Vidinis pakabos laikiklis sumažina triukšmą

„MKE 200“ įmontuotas vidinis pakabos laikiklis, atmetantis vibracijos, tokios kaip fotoaparato / išmaniojo telefono triukšmas, perdavimą. Be to, „MKE 200“ apačioje yra fotoaparato batų tvirtinimas, užtikrinantis paprastą pritvirtinimą prie fotoaparato ar batų pritvirtinto stovo ar kardano.

Integruota apsauga nuo vėjo sumažina vėjo triukšmą

Žinodamas, kad MKE 200 gali būti naudojamas sudėtingomis fotografavimo sąlygomis, „Sennheiser“ sukūrė „MKE 200“ su įmontuota apsauga nuo vėjo, leidžiančiu mikrofonui sumažinti vėjo, ventiliatorių, šildytuvų ir oro kondicionierių nepageidaujamą vėjo keliamą triukšmą nereikalaujant, kad slystumėtės. atskiras putų priekinis stiklas. Norėdami maksimaliai sumažinti vėjo triukšmą lauko aplinkoje, naudokite pridedamą kailinį priekinį stiklą.
 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę