Prekių katalogas

Miegmaišis Yate Anseris 900, pūkinis, L dydis, 200cm

Fast delivery 2-14 d.d.

Reference 3172710

312,50 €
Features
ManufacturerYATE
Miegmaišis Yate Anseris 900, pūkinis, L dydis, 200cm
312,50 €

Dėl aukštos kokybės žąsų pūkų užpildo šis miegmaišis yra tinkamas pasirinkimas atšiauriomis žiemos sąlygomis. Jo kitas išskirtines savybes, tokias kaip DWR audinio apdorojimas, mažas svoris ir nedidelė apimtis supakuojant, įvertins visi patyrę keliautojai.

Informacija apie konstrukciją:

Izuliacinis užpildas: gulsčiosios pūkos yra vienas kokybiškiausių miegmaišių užpildų. Jis yra lengvas, puikiai izoliuoja ir, skirtingai nei ančių plunksnos, pasižymi geru užpildymu (cuin) bei yra bekvapis.

Nilono audinys: Nailonas labiau tinka miegmaišiams gaminti nei poliesteris. Taip yra todėl, kad iš nailono išaustas audinys yra lengvesnis ir minkštesnis. Dėl to miegmaišis tampa lengvas ir pagerėja jo loftas (užpildas gali daug geriau išsiplėsti ir užimti visą kamerų tūrį, todėl pagerėja izoliacinės savybės). DWR apdorojimas - Durable Water Repellent - apsaugo užpildą nuo dulksnos, rasos ir vandens, kuris kondensuojasi ant vidinių palapinės sienelių ir nuo jų laša. Tai padeda greičiau išdžiūti ir prailgina užpildo tarnavimo laiką, ypač jei tai žąsų pūkai. 

Užtrauktukas: YKK užtrauktukas turi plastikinę apsaugą nuo audinio įsiskverbimo į slankiklį ir savaiminio atsidarymo

Customers reviews about this product