Prekių katalogas

Miegmaišis Yate Anseris 700, pūkinis, XL dydis, 220cm

Greitas pristatymas 2-14 d.d.

Prekės kodas 3172709

252,50 €
Prekės savybės
GamintojasYATE
Miegmaišis Yate Anseris 700, pūkinis, XL dydis, 220cm
252,50 €

Trijų sezonų miegmaišis su aukštos kokybės žąsų pūkų užpildu yra idealus pasiūlymas tiems, kurie nori naudoti universalų miegmaišį nuo pavasario iki rudens. Kitos jo savybės: DWR audinio apdorojimas, mažas svoris ir mažas tūris supakuotas.  

Informacija apie konstrukciją:

Izuliacinis užpildas: gulsčiosios pūkos yra vienas kokybiškiausių miegmaišių užpildų. Jis yra lengvas, puikiai izoliuoja ir, skirtingai nei ančių plunksnos, pasižymi geru užpildymu (cuin) bei yra bekvapis.

Nilono audinys: Nailonas labiau tinka miegmaišiams gaminti nei poliesteris. Taip yra todėl, kad iš nailono išaustas audinys yra lengvesnis ir minkštesnis. Dėl to miegmaišis tampa lengvas ir pagerėja jo loftas (užpildas gali daug geriau išsiplėsti ir užimti visą kamerų tūrį, todėl pagerėja izoliacinės savybės). DWR apdorojimas - Durable Water Repellent - apsaugo užpildą nuo dulksnos, rasos ir vandens, kuris kondensuojasi ant vidinių palapinės sienelių ir nuo jų laša. Tai padeda greičiau išdžiūti ir prailgina užpildo tarnavimo laiką, ypač jei tai žąsų pūkai. 

Užtrauktukas: YKK užtrauktukas turi plastikinę apsaugą nuo audinio įsiskverbimo į slankiklį ir savaiminio atsidarymo

Klientų atsiliepimai apie šią prekę