Prekių katalogas

Medinės dirbtuvės su įrankiais, 37 elementai

Greitas pristatymas 2-7 d.d.

Prekės kodas 3349242

87,01 €
Charakteristikos
Gamintojas...
Dalių skaičius37
Amžius3-7 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaProfesiniai žaislai
Medinės dirbtuvės su įrankiais, 37 elementai
87,01 €

Puiki dirbtuvė mažajam meistrui su nuosavu remonto stalu ir daugybe įrankių. Kai kuriuos rinkinio varžtus reikia panaudoti pačioms dirbtuvėms surinkti, todėl surinkti žaislą jau yra smagu. Visą rinkinį galima sukti ir atsukti pagal pageidavimą naudojant pridedamą atsuktuvą, todėl reikia tikslumo ir susikaupimo. Tai bus puiki pramoga Jūsų vaikui.

Specifikacijos:
- Rinkinį sudaro 37 dalys, be kita ko, jame rasite tokius įrankius kaip pjūklas, plaktukas, veržliaraktis ir kt.
- Ant dirbtuvės sienos yra kišenės įrankiams, laikrodis ir mažojo meistro mobilusis telefonas
- Visos dirbtuvių dalys: įrankiai ir varžtai yra pagaminti iš medžio

Matmenys - 56 x 40 x 30 cm

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę