Prekių katalogas

Medinė mini ugniagesių stotis

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 3349221

90,59 €
Charakteristikos
Gamintojas...
Amžius3-7 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaProfesiniai žaislai

Tai fantastiškas vaikiškas žaislas, su kuriuo mažyliai gali žaisti kaip ugniagesiai, gesinantys pavojingus gaisrus. Daugeliui mažylių ypač patinka ugniagesiai - jie drąsūs, draugiški, stiprūs ir gelbsti žmones. Tai įspūdinga - ir teisingai!

Rinkinyje yra puiki gaisrinė, kurios viduje yra vamzdis, kuriuo galima nusileisti nuo grindų, kur miega ugniagesiai. Gaisravietėje yra garažas, kuriame stovi gaisrinis automobilis. Žinoma, be ugniagesių tai nebūtų smagu - todėl pas mus taip pat yra 2 žmonės su ugniagesių kostiumais.

Visos detalės pagamintos iš medžio. 

Matmenys: 21 x 21 x 25,5 cm.

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų amžiaus.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę