Prekių katalogas

Medinis mažo gydytojo rinkinys lagamine - Viga Toys

Greitas pristatymas 2-7 d.d.

Prekės kodas 3349402

32,52 €
Charakteristikos
Gamintojas...
Amžius3-7 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaProfesiniai žaislai
Medinis mažo gydytojo rinkinys lagamine - Viga Toys
32,52 €

Mediniame lagaminėlyje vaikas ras visus reikmenis, reikalingus kiekvieno tikro gydytojo darbui: stetoskopą, švirkštą, termometrą, plaktuką, tepalą, sirupą ir kt. Vaikas galės sugalvoti scenas, skatinančias jo vaizduotę ir kūrybiškumą, padėti sergantiems meškiukams ir lėlėms, taip ugdydamas emocinį intelektą, jautrumą ir empatiją. 

Rinkinyje yra:
- Stetoskopas
- Lagaminas
- Vaistai
- Plakukas
- Švirkštas
- Termometras

Matmenys - 21 x 16 x 5,7 cm

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę