Prekių katalogas

Medinis balansinis dviratukas "Classic"

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 109519

69,99 €
Charakteristikos
Gamintojas
Amžius3-4, 0-2
Prekės kategorijaBalansiniai dviratukai
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoNaudoti tik prižiūrint suaugusiesiems. Būtina naudoti apsaugos priemones (šalmą, pirštines, antkelius, alkūnių apsaugų priemones ir pan.). Nenaudoti eismo vietose.Dėmesio: žaislas reikalauja gerų įgūdžiu, todėl svarbu imtis visų atsargumo priemonių, kad vaikas nenukristų, nesusidurtų ir nesusižeistų pats ar nesužeistų trečiųjų asmenų.
Medinis balansinis dviratukas "Classic"
69,99 €

Classic – klasikinis, populiariausias, saugus, tvirtas, kokybiškas ir ilgaamžiškas modelis su pripučiamomis padangomis. Tinkamas važinėti lauke ir viduje. Sėdynės aukštis reguliuojamas – galimos trys padėtys. Mediniai abiejų ratų diskai suteikia papildomo saugumo. Pasirinktinai žalios, mėlynos arba raudonos spalvos nuvelkami ir skalbiami sėdynių užvalkaliukai. Apsauga nuo purvo virš galinio rato. Juodi guminiai porankiai ant vairo. Medinės dalys pagamintos iš kokybiškos, tvirtos ir atsparios beržo faneros, lakuotos nekenksmingu aplinkai laku. Atitinka saugumo standartą EN71 ir CE normas. Ženklintas CE ženklu.
Techniniai duomenys:
Sėdynės padėtys: 37 cm, 40 cm, 43 cm.
Matmenys: ilgis – 920 mm, aukštis – 520 mm.
Svoris: 3,8 kg.   
Pakuotė: supakuotas kartoninėje dėžėje kartu su surinkimo, naudojimo ir priežiūros instrukcija.


 

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę