Prekių katalogas

TEAMSTERZ COLOUR CHANGE rinkinys „Kaukolės kalnas“

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3311785

28,55 €
Charakteristikos
GamintojasTEAMSTERZ
Amžius3-7 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaTransportas
TEAMSTERZ COLOUR CHANGE rinkinys „Kaukolės kalnas“
28,55 €
„Teamsterz“ rinkinys „Kaukolės kalnas“ iš kolekcijos „Colour Change“ – tikras išbandymas mėgstantiems greitį! Kalnas sulaiko greitai lekiančius automobilius, jie panardinami po vandeniu ir išleidžiami jau kitokios spalvos! Kaukolės kalne yra 2 spalvos keitimo vandens talpyklos, automobilių keltuvas ir paleidiklis. Rinkinyje yra 2 metaliniai 7,5 cm automobiliai, kurie dėl ypatingos dažų sudėties panardinti į šiltą arba ledinį vandenį keičia savo spalvą!
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę