Prekių katalogas

RASTAR automodelis valdomas 1:24 Audi q5, 38600

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 2890852

22,75 €
Prekės savybės
GamintojasRastar
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaTransportas
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
RASTAR automodelis valdomas 1:24 Audi q5, 38600
22,75 €

Medžiaga: Plastic

Amžius: 5+ m.

Mastelis: 1:24

Prekės ženklas: RASTAR


Rastar 1:24 „Audi Q5“ yra nuotoliniu būdu valdomas automobilis, pasižymintis tokiomis savybėmis, išvaizda ir veikimu, kaip tikras. 1:24 dydžio „Audi“ yra ypač dailus ir pasižymi tikro automobilio subtilumu ir charakteriu. Jis funkcionuoja judant pirmyn ir atgal, į kairę ir dešinę. Mašina turi tikras gumines padangas, skirtas traukai ir valdymui, sportines šviesas ir blizgius dažus, kad atrodytų realistiškiau..


Reikalingos baterijos automodeliui: 3 x AA (nepridedamos).

Reikalingos baterijos valdymo pulteliui: 2 x AA (nepridedamos).

Išmatavimai: 29 x 14.4 x 12 cm

Klientų atsiliepimai apie šią prekę