Prekių katalogas

Hot Wheels trasa "Lenktynės spirale", FNB15

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 297505

34,99 €
Charakteristikos
Gamintojas
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaTransportas
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Hot Wheels trasa "Lenktynės spirale", FNB15
34,99 €
Hot Wheels trasa "Lenktynės spirale", FNB15


"Hot Wheels" pasaulyje nėra ribų! Įveikite spiralinę trasą, sustokite pasikeisti ratų ir nerkite tiesiai į didžiulę padangą! Nulenkite svirtelę, jog automobiliukas suktųsi! Patekęs į padangą, jis važiuos ratu ir išvažiuos kitoje padangos pusėje. Didelis greitis ir staigūs posūkiai suteikia ekstremalumo ir adrenalino, tad berniukai galės pasijausti tikrais lenktynininkais! 
 
Amžius 5+.

Kaina nurodyta už vieną rinkinį.
Rinkinys parenkamas atsitiktine tvarka.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę