Prekių katalogas

Hot Wheels trasa "Krokodilo plovyklos spąstai", FTB67

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 297508

139,00 €
Charakteristikos
Gamintojas
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Įspėjimas dėl smulkių detaliųDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaTransportas
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Hot Wheels trasa "Krokodilo plovyklos spąstai", FTB67
139,00 €
Hot Wheels trasa "Krokodilo plovyklos spąstai", FTB67

 
Tai "Hot Wheels" autoplovykla su nasrus išžiojusiu aligatoriumi, kuris taip ir taikosi ką nors suvalgyti! Ištrūk iš vandens sukūrio, kol Tavęs nesugavo aligatorius! Įdėk automobiliuką į liftą, pasuk rankenėlę, kad šis užkiltų liftu tiesiai į trasą, kur jį netikėtai apipils vandens bokštas ir šis pakeis spalvą! Važiuok toliau beprotišku keliu pro plovimo šepečius ir volelius prieš papuolant į stebuklingą sukūrį, kur automobiliukas vėl pakeis spalvą vandenyje. Sukelt sukūrio purlsus, kad nuotykių būtų dar daugiau! Ši trasa su daugybe vandens bei pramogų itin patiks visiems „Hot Wheels“ mylėtojams! 
 
Amžius 5+.
 
 
 
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę