Prekių katalogas

Veido masažuoklis inSPORTline Milva

Fast delivery 2-14 d.d.

Reference 3173240

49,39 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 14,88 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 15,87 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 18,33 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 20,80 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 34,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 34,00 €
Features
ManufacturerInsportline
Veido masažuoklis inSPORTline Milva
49,39 €

"inSPORTline Milva" veido masažuoklis taps jūsų nepakeičiamu pagalbininku. Nors iš pirmo žvilgsnio taip neatrodo, dvi raštuotos apvalios galvutės gali tinkamai masažuoti odą ir taip atpalaiduoti ne tik raumenis, bet ir protą.Milva masažuoklis turi dvi funkcijas - aukšto dažnio vibraciją, kurios frekventas 8000 aps/min, gerinančią kraujotaką, ir elektrinę raumenų stimuliaciją (EMS), kuri elektriniais impulsais stimuliuoja raumenis ir ne tik atlieka veiksmingą masažą, bet ir padidina odos elastingumą bei išlygina odos trūkumus.

Dvi 3D volelio galvutės įsiurbia odą ir masažuoja po ja esančius raumenis. Dėl to raumenys atsipalaiduoja ir tinklai praplečiami. Tuo pačiu metu spaudžiant/traukiant į viršų pakeliami veido kontūrai. Reguliariai atlikdami masažą, be kita ko, galime pasiekti stangresnės odos ir lengvesnio patinimo. Dėl savo konstrukcijos "Milva" prietaisas tinka vidutiniams ir dideliems raumenims - veidui, kaklui, rankoms, blauzdoms, šlaunims, klubams - masažuoti. Gražus elegantiškas dizainas yra tik tokia įsivaizduojama vyšnaitė ant torto. Atradę mūsų masažuoklių magiją, niekada nenorėsite sustoti!

Kaip naudotis

Alyvą, kremą ar kitą kosmetikos priemonę užtepkite ant odos ir kruopščiai įtrinkite delnais. Įjunkite prietaisą paspausdami apačioje esantį mygtuką. Abi funkcijos yra iš anksto nustatytos į žemiausią lygį. Paspausdami +/- mygtukus galite reguliuoti intensyvumą. Jei norite naudoti tik vieną iš funkcijų, paspauskite pakartotinai mygtuką "M", pasirinkite EMS arba VIB ir tada reguliuokite intensyvumą.

Nespauskite per daug volelio, masažas turi būti malonus! Jei norite pradėti nuo veido masažo, masažuokite nuo smakro centro, judėdami link žandikaulio iki ausies. Pakartokite bent 5 kartus ir tada pereikite prie kitos veido dalies. Įsitikinkite, kad volelį visada judinate į viršų. Tuomet galite tęsti prie lūpų, kur tiesiog kirskite lūpas iš dešinės į kairę. Tada vieną masažo galvutę voleliu padėkite prie burnos kampučio, o kita turėtų pasiekti nosies kraštą. Čia vėl masažuokite iki ausies, traukdami už skruostikaulio. Kiek tai susiję su sritimi po akimis, stenkitės keisti masažo tampymą nuo nosies iki ausies. Vėlgi laikykitės taisyklės "į viršų". Masažuokite antakių sritį spausdami nuo nosies pagrindo. Paskutiniame žingsnyje atkreipkite dėmesį į kaktą, kuri dažnai yra probleminė dalis dėl didesnio prakaito susidarymo ir vėlesnio porų užsikimšimo. Pradėkite masažuoti kaktą nuo nosies pagrindo į viršų. Galite traukti atgal iki nosies pagrindo. Toliau taip masažuokite kaktos šonus. Tokiu pat būdu galite masažuoti bet kurią kūno dalį, pavyzdžiui, kaklą, rankas, pilvą, krūtinę, klubus, blauzdas. Kadangi masažo galvutės yra gana didelės, galite masažuoti net didesnius raumenis, pavyzdžiui, šlaunis. Po masažo nuvalykite galvutes kosmetiniu rankšluosčiu.

Mūsų patarimas: Spaudžiant stenkitės, kad prietaisas būtų labiau statmenas odai, ir atvirkščiai, traukdami prietaisą beveik uždėkite ant odos.

<


Customers reviews about this product